Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

DotMod

Zľavnené produkty

DotMod 19 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  farba
  Typ Batérie
  Batéria
  Typ
  Max. výkon (W)
  Počet Batérií
  DL / MTL
  Náustok
  Počet špiráliek
  Zobraziť 1 - 19 z 19 položiek
  • 74,95 €
   Akcia

   DotAIO ponúka skutočný zážitok. Prvý pod systém od renomovanej spoločnosti DotMod. Jedinečný pod systém pre jednu batériu 18650 s vlastným Dotčipom, ktorý garantuje funkčnosť a výkon až 35W. S DotAIO žhaviacimi hlavami si užijete obidva spôsoby poťahovania, či už preferujete väčšiu produkciu pary (DL), alebo pohodlné šlukovanie (MTL).

   74,95 €
  • 3,50 €

   Žhaviaca hlava Dotmod DotAIO s odporom 0,3 Ohm využíva technológiu Mesh, kde klasická špirálka je nahradená špeciálnym nerezovým pletivom ktoré zaručuje rýchly proces rozžhavenia a veľkú tvorbu pary. Určená pre Dotmod DotAIO.

   3,50 €
  • 5,95 €

   Klasický farebný náhradný náustok typu 510 s delrinovou spodnou časťou a matným dizajnom.

   5,95 €
  • 3,50 €

   Žhaviaca hlava Dotmod DotAIO s odporom 1,6 Ohm využíva technológiu keramickej vložky, ktorá zaručuje dlhšiu životnosť žhaviacej hlavy. Určená pre Dotmod DotAIO.

   3,50 €
  • 19,95 €

   Náhradný tank určený pre Dotmod DotAIO. DotAIO tank má kapacitu 2 ml e-liquidu, jeden plniaci otvor 6 x 4 mm a adaptér pre žhaviace hlavy Aspire Nautilus BVC Coils. Bez použitia adaptéra môžete použiť aj žhaviace hlavy DotAIO. Pozlátený dizajn doplňuje ohromujúcu estetiku zariadení DotMod.

   19,95 €
  • 22,95 €

   Doplnok pre ozajstných dotMODistov! Vyčnievaj z davu a prispôsob si svoje dotAIO! Dotmod tentokrát vsadil na hliníkové prevedie s laserovým gravírovaním. Náhradné magnetické bočné dvierka pre dotMOD DotAIO.

   22,95 €
  • 34,95 €

   Tak sme sa konečne dočkali dlho očakávanej novinky z dielne Dotmod-u. RBA žhaviaca hlava určená pre Dotmod DotAIO. Je vybavená miniatúrnou základňou, airflow systémom a adaptérom 510. Navyše je táto žhaviaca hlava osadená v extra tanku s kapacitou 2 ml. Pozlátený dizajn doplňuje ohromujúcu estetiku zariadení DotMod.

   34,95 €
  • 54,95 €
   Akcia
   2 Recencie

   DotAIO SE ponúka skutočný zážitok z vapovania. Prvý pod systém od renomovanej spoločnosti DotMod. Jedinečný pod systém pre jednu batériu 18650 s vlastným Dotčipom, ktorý garantuje funkčnosť a výkon až 35W. S DotAIO žhaviacimi hlavami si užijete obidva spôsoby poťahovania, či už preferujete väčšiu produkciu pary (DL), alebo pohodlné šlukovanie (MTL).

   54,95 €
  • 3,50 €
   1 Recencie

   Žhaviaca hlava Dotmod DotAIO s odporom 0,7 Ohm využíva technológiu Mesh, kde klasická špirálka je nahradená špeciálnym nerezovým pletivom ktoré zaručuje rýchly proces rozžhavenia a veľkú tvorbu pary. Určená pre Dotmod DotAIO.

   3,50 €
  • 99,95 €

   Limitovaná edícia prémiového DotAIO ponúka skutočný zážitok. Pod systém od renomovanej spoločnosti DotMod. Jedinečný pod systém pre jednu batériu 18650 s vlastným Dotčipom, ktorý garantuje funkčnosť a výkon až 35W. S DotAIO žhaviacimi hlavami si užijete obidva spôsoby poťahovania, či už preferujete väčšiu produkciu pary (DL), alebo pohodlné šlukovanie (MTL).

   99,95 €
  • 69,95 €

   Grécky výrobca Atmizoo prichádza s rozvinutým konceptom Dotshell pre obľúbený Dotmod DotAIO. Je vybavená špeciálnou základňou, náhradnou vzduchovou vložkou a adaptérom pre vyžhavenie. Navyše je táto základňa osadená v extra tanku s kapacitou 2 ml. Krásny dizajn doplňuje ohromujúcu estetiku zariadení DotMod.

   69,95 €
  • 11,45 €

   Atmizoo DotShell pre dotMOD dotAIO prináša rozvinutý koncept VapeShell (známy napríklad z Billet Boxu), ktorý v spojení s elementmi pôvodného tanku posúva prejav tohto zariadenia na úplne novú úroveň! Na prvý pohľad identická nádrž zahŕňa špeciálnu úpravu RBA systému, ktorý novo ponúka prúdenie vzduchu pod špirálkou.

   11,45 €
  • 119,95 €

   Limitovaná edícia prémiového DotAIO ponúka skutočný zážitok s nezameniteľným dizajnom. Pod systém od renomovanej spoločnosti DotMod. Jedinečný pod systém pre jednu batériu 18650 s vlastným Dotčipom, ktorý garantuje funkčnosť a výkon až 35W. S DotAIO žhaviacimi hlavami si užijete obidva spôsoby poťahovania, či už preferujete väčšiu produkciu pary (DL),...

   119,95 €
  • 14,95 €

   Doplnok pre ozajstných dotMODistov! Vyčnievaj z davu a prispôsob si svoje dotAIO! Dotmod tentokrát vsadil na polykarbónové prevedie s lakovaným dizajnom. Náhradné magnetické bočné dvierka pre dotMOD DotAIO.

   14,95 €
  • 94,95 €

   Švajčiarsky výrobca SVP prichádza s rozvinutým MTL DIY konceptom Bilux, ktorý umožňuje prestavbu pre obľúbené Dotmod DotAIO. Je vybavený špeciálnou základňou a náhradnými vzduchovými vložkami. Navyše je táto základňa osadená v extra tanku s kapacitou 2,5ml. Bilux pretvorí vaše DotAIO na skvelý pod s perfektným podaním chutí.

   94,95 €
  • 55,95 €

   Malá ale famózna! dotMod prichádza s novinkou s označením dotStick. Táto kompaktná elektronická cigareta ponúka komplexný pôžitok z vapingu pre začiatočníkov, ako aj pre pokročilých užívateľov. Štvorica farebných prevedení, možnosť používania batérií 18350,alebo 18650, či novo navrhnuté žhaviace hlavy Vás dokonale presvedčia o tom, že dotStick si právom...

   55,95 €
  • 119,95 €

   Limitovaná edícia prémiového DotAIO ponúka skutočný zážitok. Pod systém od renomovanej spoločnosti DotMod. Jedinečný pod systém pre jednu batériu 18650 s vlastným Dotčipom, ktorý garantuje funkčnosť a výkon až 35W. S DotAIO žhaviacimi hlavami si užijete obidva spôsoby poťahovania, či už preferujete väčšiu produkciu pary (DL), alebo pohodlné šlukovanie (MTL).

   119,95 €
  • 11,95 €

   Náhradný tank v objeme 2 ml pre Dotmod Dotstick v čírom prevedení.

   11,95 €
  • 97,95 €
   Nové

   Spoločnosť dotMod prichádza s ďalším jedinečným kúskom v podobe miniatúrneho podu s prislúchajúcim názvom DotAio Mini 35W. Šikovný podík využíva jednu batériu typu 18350 a spoľahnúť sa môžete na väčšinu funkcií, ktoré si Mini prepožičalo od svojho väčšieho predchodcu. Odolnosť a nezameniteľný dizajn DotAio Mini čerpá z konštrukcie pozostávajúcej z...

   97,95 €
  Zobraziť 1 - 19 z 19 položiek