Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Coil Spill

Zľavnené produkty

Coil Spill
Coil Spill je séria vynikajúcich príchutí, ktoré sa právom nazývajú prémiové. V celej rade nenájdete ani jednu obyčajnú príchuť. Najväčšou bombou tejto série je jednoznačne príchuť Bottle Service, ktorá mieša príchuť šampanského a jahôd s jemne chladivým zakončením. Výrobca však myslel aj na milovníkov koláčových či tabakových príchutí. V týchto...
Coil Spill je séria vynikajúcich príchutí, ktoré sa právom nazývajú prémiové. V celej rade nenájdete ani jednu obyčajnú príchuť. Najväčšou bombou tejto série je jednoznačne príchuť Bottle Service, ktorá mieša príchuť šampanského a jahôd s jemne chladivým zakončením. Výrobca však myslel aj na milovníkov koláčových či tabakových príchutí. V týchto zmesiach nečakajte žiadne jednoduché chute, ide o netradičné mixy, ktoré vám ukážu čo znamená pojem prémiový. Nádielka skvelých liquidov je tu, tak ich neváhajte vyskúšať! Celá séria je v pomere 70%VG a 30% PG, vďaka čomu sa skvelo hodia pre nízkoodporové atomizéry s väčšími otvormi pre prívod e-liquidu a pre priame poťahovanie do pľúc (DL). 
Viac

Coil Spill 5 produktov

Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
 • 19,95 €
  3 Recencie

  Výrazná tabaková príchuť doplnená sladkosťou lieskových orieškov a karamelu. Distinctive tobacco flavor complemented by the sweetness of hazelnuts and caramel. Markanter Tabakgeschmack, ergänzt durch die Süße von Haselnüssen und Karamell. Pomer VG/PG: 70/30 120 ml fľaška, ktorej objem tvorí 100 ml koncentrátu s voľným miestom pre 20 ml bázy, alebo Nic-shotu.

  19,95 €
 • 19,95 €

  Šampanské s jahodami a osviežujúcim mentolovým nádychom. Champagne with strawberries and a refreshing hint of menthol. Champagner mit Erdbeeren und einem erfrischenden Hauch von Menthol. Pomer VG/PG: 70/30 120 ml fľaška, ktorej objem tvorí 100 ml koncentrátu s voľným miestom pre 20 ml bázy, alebo Nic-shotu.

  19,95 €
 • 19,95 €

  Vynikajúce cookies s bielou čokoládou a roztopenými marshmallow. Delicious cookies with white chocolate and melted marshmallow. Leckere Kekse mit weißer Schokolade und geschmolzenem Marshmallow. Pomer VG/PG: 70/30 120 ml fľaška, ktorej objem tvorí 100 ml koncentrátu s voľným miestom pre 20 ml bázy, alebo Nic-shotu.

  19,95 €
 • 19,95 €

  Osviežujúce šampanské s čerstvými jahodami. Refreshing champagne with fresh strawberries. Erfrischender Champagner mit frischen Erdbeeren. Pomer VG/PG: 70/30 120 ml fľaška, ktorej objem tvorí 100 ml koncentrátu s voľným miestom pre 20 ml bázy, alebo Nic-shotu.

  19,95 €
 • 19,95 €

  Palacinky poliate banánovým krémom s troškou vanilky. Pancakes drizzled with banana cream with a hint of vanilla. Pfannkuchen mit Bananencreme mit einem Hauch Vanille beträufelt. Pomer VG/PG: 70/30 120 ml fľaška, ktorej objem tvorí 100 ml koncentrátu s voľným miestom pre 20 ml bázy, alebo Nic-shotu.

  19,95 €
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek