Aktuality

Wismec

Wismec

Wismec je dcérskou spoločnosťou výrobcu Joyetech (tak isto ako iSmoka-Eleaf). Vďaka tomu je u týchto produktov zaručená kvalita spracovania, dizajnu a hlavne funkčnosti.

Wismec 4 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  farba
  odpor
  Priemer Atomizéra
  Kapacita Atomizéra
  Typ Batérie
  Batéria
  Typ Atomizéra
  Typ
  Max. výkon (W)
  Počet Batérií
  DL / MTL
  Náustok
  Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
  • 70,07 €

   Bol to Jay Bo, kto prišiel so šikovne navrhnutým Reuleaux MODom na tri batérie, ktorý si obľúbili nielen užívatelia, ale tiež ďalší výrobcovia. Teraz nám spoločne s Wismec predstavuje novú, ešte väčšiu verziu Reuleaux MODu, tentokrát na štyri batérie a s výkonom až 300W.

   70,07 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 58,00 €

   Bol jedným z najobľúbenejších módov svojej doby. Inovatívny Reuleaux od Wismec ponúkal vysoký výkon a prevádzku na tri batérie 18650, to všetko v prijateľných rozmeroch, ktoré skvelo sadli do ruky. Dizajnér Jay Bo sa teraz vracia s upravenou verziou tohto módu a jeho už tretia generácia ponúka mnoho noviniek.

   58,00 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 49,95 €
   Nové

   Moderný a štýlový Wismec CB-80 sa môže pochváliť s výkonom 80W, slotom pre jednu meniteľnú batériu 18650, technológiou rýchleho nabíjania a novým Amor NS Pro atomizérom, ktorý ocenia predovšetkým priaznivci klasického šlukovania, ale skvele poslúži aj milovníkom priameho poťahovania.

   49,95 €
  • 35,02 €
   Nové

   Moderný a štýlový Wismec CB-80 sa môže pochváliť 80W výkonom, slotom pre jednu meniteľnú batériu typu 18650 a technológiou rýchleho nabíjania. MOD je k dostaniu v piatich farebných verziách a ponúka veľký displej a celú škálu režimov, s ktorými si užijete prvotriedne vapovanie.

   35,02 €
  Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek