Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

LANSKOV COIL

Zľavnené produkty

LANSKOV COIL
LANSKOV COIL

Kvalitné, ručne vyrobené HIGH-END špirálky priamo z Ruska!

LANSKOV špirálky sú ručne robené a následne dôkladne vyčistené, aby sa odstránili nečistoty a cudzie chute. Materiál na výrobu cievok je certifikovaný a spĺňa všetky požiadavky na kvalitu!

LANSKOV COIL 3 produktov

Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
 • 6,95 €
  Nové

  Kvalitné, ručne vyrobené HIGH-END špirálky priamo z Ruska! Balenie LANSKOV COIL obsahuje dve ručne namotané nichrómové špirálky v prevedení Dual Staggered s odporom 0,5Ω. Špirálky špičkovej kvality sú dostupné s vnútorným priemerom 2,5mm a sú určené pre poťahovanie spôsobom ústa-pľúca (MTL).

  6,95 €
 • 6,95 €
  Nové

  Kvalitné, ručne vyrobené HIGH-END špirálky priamo z Ruska! Balenie LANSKOV COIL obsahuje dve ručne namotané nichrómové špirálky v prevedení Dual Fused Clapton s odporom 0,7Ω. Špirálky špičkovej kvality sú dostupné s vnútorným priemerom 2,5mm a sú určené pre poťahovanie spôsobom ústa-pľúca (MTL).

  6,95 €
 • 6,95 €
  Nové

  Kvalitné, ručne vyrobené HIGH-END špirálky priamo z Ruska! Balenie LANSKOV COIL obsahuje dve ručne namotané nichrómové špirálky v prevedení Alien s odporom 0,5Ω. Špirálky špičkovej kvality sú dostupné s vnútorným priemerom 2,5mm a sú určené pre poťahovanie spôsobom ústa-pľúca (MTL).

  6,95 €
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek