Five Pawns

Zasielanie noviniek

Five Pawns

Prémiové liquidy Five Pawns sú vyrábané z tých najlepších surovín v Spojených štátoch (Kalifornia) a vďaka tomu sa vyznačujú skvelou chuťou a kvalitou.

Five Pawns 7 produktov

Filter

obsah nikotínu
Príchuť
Objem
Pomer VG/PG
Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek
 • 9,19 €

  Ochutnajte vyváženú chuť jemného, smotanového arašidového masla a banánového krému, preliateho jemným karamelom, ktorý vytvorí výrazne bohatú chuť.

  9,19 €
 • 9,19 €

  E-liquid inšpirovaný čokoládovým dezertom obohateným vlnou mätovej sviežosti, podtrhnutý jemným tónom francuzskej vanilky.

  9,19 €
 • 9,19 €

  Cappuccino bez kofeínu reznuté ľahkým hľuzovkovým krémom je zdôraznené kávovým mokka posypaným čiernym orechom. Tie nejlepšie kávové zrnká prinášajú škálu rafinovaných tónov nezamenitelnej príchute, ktorá sa jemne spája s vyzretým Virginia tabakom a z Black Flag Risen Enriched tak vytvára unikátnu náplň v portfóliu Five Pawns.

  9,19 €
 • 9,19 €

  Kombinácia bohatého opekaného kokosu a pražených mandlí, podtrhnutá madagakarskou vanilkou spolu s karamelizovaným hnedým cukrom. Jemné tóny kentuckého bourbonu potom harmonicky spájajú túto unikátnu zmes.

  9,19 €
 • 7,95 €
  Akcia

  Citrusový základ tohto e-liquidu se nesie v tónoch krehkého červeného pomaranča. Ten je potom vyvážený s krémovou francúzskou vanilkou, ktorá dokonalo podtrhne jedinečnosť e-liquidu.

  7,95 €
 • 9,19 €

  Klasický sladký a lahodný jablkový koláč s krehkým cestom zaliaty karamelom s kopečkom zmrzliny z francúzskej vanilky a nesladenou šlahačkou.

  9,19 €
 • 9,19 €

  Pocukrovaná rebarbora s jahodami sa spojí s kombináciou ovsených vločiek, grahamovej posýpky a vanilkového krému v komplexnom a skvelo vyváženom e-liquide. Na svoje si tak prídu ako milovníci ovocia, tak aj tí, ktorí zbožňujú dezerty.

  9,19 €
Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek