Vata

Zasielanie noviniek

Vata

Bavlna pre tvorbu vlastných špirálok.

Vata 8 produktov

Filter

Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek
 • 5,95 €
  Nové

  Veľmi známa 100% organická vata Vapjoy Jellyfish Cotton je špeciálne určená pre RBA/RDA/RTA/RDTA atomizéry.

  5,95 €
 • 5,95 €
  Akcia

  Vata sa vyznačuje 100% zdravotnou akosťou a absolútnou čistotou, vďaka nej je podanie chuti e-liquidu na tej najvyššej úrovni. Druhá verzia Cotton Bacon si prešla novými postupmi na odstránenie prebytočných prírodných olejov, je tak vďaka tomu úplne bez chuti, lepšie absorbuje e-liquid (ai s vysokým percentom VG) a je odolnejšia proti prepáleniu.

  5,95 €
 • Organická vata Cotton Bacon Prime prináša vynikajúce nasávanie e-liquidu a dokonalé podanie chuti. Oproti predchádzajúcej verzii, až o 33% lepšie absorbuje e-liquid a je odolnejšia proti prepáleniu!

  5,95 €
 • 6,95 €

  100% Japonská organická bavlna Kendo Vape Cotton. Ideálna vata pre vaše všetky atomizéry. Je pestovaná bez pesticídov. Vďaka svojim unikátnym vlastnostiam je odolná voči teplu a má menšiu tendenciu k prepaľovaniu.

  6,95 €
 • 8,45 €

  100% Japonská organická bavlna Kendo Vape Cotton Gold Edition. Ideálna vata pre vaše všetky atomizéry. Najviac sa ale používa pre RDA, nakoľko jej zásobovanie je najideálnejšou voľbou pre tento tip atomizérov. Je pestovaná bez pesticídov. Nie je tak bielená a vyčesávaná ako klasická modrá edícia, vďaka čomu dokáže odolávať väčším teplotám a má ešte menšiu...

  8,45 €
 • 8,45 €

  100% organická bavlna PJ Empire Cotton Queen predstavuje novinku v podobe vaty. Môžete ju osádzať do svojich RDA, RTA a RDTA atomizérov. 

  8,45 €
 • 13,00 €

  Vata určená na DIY atomizéry. Vata sa vyznačuje 100% zdravotnou akosťou a absolútnou čistotou, vďaka tomu je podanie chuti e-liquidu na tej najvyššej úrovni.

  13,00 €
 • 7,95 €
  Nové

  Native Wicks Platinum Blend je prvotriedna organická bavlna s vynikajúcou savosťou a maximálne dokonalým podaním chuti. Bavlna je vhodná aj pre časté striedanie chuti, pretože nie je schopná dlho udržať predošlú chuť e-liquidu. Výborne sa tak hodí najmä do RDA atomizérov, kde chcete testovať e-liquid a príchute.

  7,95 €
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek