Aktuality

Vata

Vata

Bavlna pre tvorbu vlastných špirálok.

Vata 23 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  na stranu
  Zobraziť 1 - 20 z 23 položiek
  • 3,95 €
   Nové

   Čistá 100% prírodná bavlna Angorabbit pre DIY motacie atomizéry. Prináša vynikajúce nasávanie e-liquidu, má vysokú odolnosť voči teplu, dlhú životnosť a jednoducho sa s ňou osádza špirálka.

   3,95 €
  • 1,59 €
   Nové

   Náhradné vata pre Joyetech Atopack MAGIC (pre NCfilm Heater).

   1,59 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 0,70 €

   Vyskúšajte horúcu novinku z Austrálie!  Praktický sáčok s dvoma prúžkami 100% organickej vaty Cloud Kicker Cotton sľubuje prvotriedne absorpčné vlastnosti a excelentné podanie chuti e-liquidu na najvyššej úrovni! 

   0,70 €
  • 17,19 €

   100% organická bavlna Cloud Kicker Cotton z Austrálie sľubuje prvotriedne absorpčné vlastnosti a excelentné podanie chuti e-liquidu na najvyššej úrovni! V plechovej nádobe je 60ks predstrihaných plátkov organickej bavlny!

   17,19 €
  • 5,95 €

   Originálna a 100% organická prémiová bavlna americkej výroby sa vyznačuje autentickým a čistým podaním chuti a je špeciálne vyrobená, aby vydržala aj vysoké teploty.

   5,95 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 5,95 €

   Holy Fiber so svojimi vysokokvalitnými celulózovými vláknami posúva hranice vapingu! Celulózové vlákna zabezpečia vysokú odolnosť voči teplu a dlhšiu životnosť s extrémne dobrou absorpčnou vlastnosťou!

   5,95 €
  • 6,95 €

   Od vaperov pre vaperov, to je SWAG Cotton - 100% organická bavlna, ultra odolná voči vysokým teplotám, s vynikajúcou savosťou a maximálne dokonalým podaním chuti.

   6,95 €
  • 4,39 €

   Cotn Threads je prvotriedna organická bavlna americkej výroby. Balenie obsahuje 20 kusov už pred pripravených prúžkov vaty v tvare šnúrky, s ktorými je osádzanie špirálky naozaj jednoduché a ľahké!

   4,39 €
  • 5,69 €

   Thread Cotton od renomovanej spoločnosti Coilology je prvotriedna organická bavlna. Hliníková dóza obsahuje 20 kusov už pred pripravených prúžkov vaty v tvare šnúrky, s ktorými je osádzanie špirálky naozaj jednoduché a ľahké!

   5,69 €
  • 5,50 €

   Kvalitná 100% organická francúzska vata Fiber N'Cotton vďaka pridaným celulózovým vláknam disponuje prvotriednou absorpčnou vlastnosťou, je viac odolná voči teplu a má menšiu tendenciu k prepaľovaniu.

   5,50 €
  • 6,50 €

   Vata Cotton Fury od francúzkeho výrobcu Vapeur Mecanique obsahuje 20 plátkov japonskej 100% organickej bavlny v rozmeroch 50mm x 60mm. Disponuje vynikajúcou savosťou, skvele absorbuje e-liquid s vysokým pomerom rastlinného glycerolu (VG). Sama osebe nemá žiadnu chuť, vďaka tomu tak dosiahnete iba čistú a vernú chuť svojho e-liquidu.

   6,50 €
  • 5,95 €

   Boss Device je prvotriedna francúzska organická bavlna s vynikajúcou savosťou a odolnosťou voči prepáleniu. Balenie obsahuje 12 kusov už pripravených prúžkov vaty v tvare šnúrky a 3 väčšie prúžky vaty.

   5,95 €
  • 7,95 €

   V spolupráci s Native Wicks prichádza VGOD so svojou vlastnou značkou organickej bavlny. S prvotriednou a odolnou špeciálnou zmesou bavlny Premium Organic Cotton vás čakajú čisté prekreslené chute s bezkonkurenčnou savosťou. Vata je odolná proti spáleniu a nevyžaduje prestávky počas vapovania.

   7,95 €
  • 11,95 €
   1 Recencie

   Čistá organická vata najvyššej kvality od nemeckej spoločnosti Builders Finest. Plechová krabička obsahuje 60 ks prúžkov organickej vaty a plastovú pinzetu.

   11,95 €
  • 6,95 €

   Unikátna vata, prvá svojho druhu! Canna Cotton je 100% organická vata s extrémnou odolnosťou voči teplu, a to vďaka špeciálne vyváženej zmesi bavlny a konopného vlákna v pomere 80:20. Balenie obsahuje 10ks plátkov.

   6,95 €
  • 3,95 €

   Čistá organická vata Angorabbit pre DIY motacie atomizéry. Prináša vynikajúce nasávanie e-liquidu a dokonalé podanie chuti. 

   3,95 €
  • 7,95 €

   Native Wicks Platinum Blend je prvotriedna organická bavlna s vynikajúcou savosťou a maximálne dokonalým podaním chuti. Bavlna je vhodná aj pre časté striedanie chuti, pretože nie je schopná dlho udržať predošlú chuť e-liquidu. Výborne sa tak hodí najmä do RDA atomizérov, kde chcete testovať e-liquid a príchute.

   7,95 €
  • 4,95 €
   Akcia

   Organická vata Cotton Bacon Prime prináša vynikajúce nasávanie e-liquidu a dokonalé podanie chuti. Oproti predchádzajúcej verzii, až o 33% lepšie absorbuje e-liquid a je odolnejšia proti prepáleniu!

   4,95 €
  • 5,95 €

   Veľmi známa 100% organická vata Vapjoy Jellyfish Cotton je špeciálne určená pre RBA/RDA/RTA/RDTA atomizéry.

   5,95 €
  • 8,45 €

   100% Japonská organická bavlna Kendo Vape Cotton Gold Edition. Ideálna vata pre vaše všetky atomizéry. Najviac sa ale používa pre RDA, nakoľko jej zásobovanie je najideálnejšou voľbou pre tento tip atomizérov. Je pestovaná bez pesticídov. Nie je tak bielená a vyčesávaná ako klasická modrá edícia, vďaka čomu dokáže odolávať väčším teplotám a má ešte menšiu...

   8,45 €
  Zobraziť 1 - 20 z 23 položiek