Aktuality

Vata

Vata

Bavlna pre tvorbu vlastných špirálok.

Vata 14 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  Zobraziť 1 - 14 z 14 položiek
  • 6,45 €
   Nové

   Kvalitná 100% organická francúzska vata Fiber N'Cotton vďaka pridaným celulózovým vláknam disponuje prvotriednou absorpčnou vlastnosťou, je viac odolná voči teplu a má menšiu tendenciu k prepaľovaniu.

   6,45 €
  • 6,50 €
   Nové

   Vata Cotton Fury od francúzkeho výrobcu Vapeur Mecanique obsahuje 20 plátkov japonskej 100% organickej bavlny v rozmeroch 50mm x 60mm. Disponuje vynikajúcou savosťou, skvele absorbuje e-liquid s vysokým pomerom rastlinného glycerolu (VG). Sama osebe nemá žiadnu chuť, vďaka tomu tak dosiahnete iba čistú a vernú chuť svojho e-liquidu.

   6,50 €
  • 5,95 €
   Nové

   Boss Device je prvotriedna francúzska organická bavlna s vynikajúcou savosťou a odolnosťou voči prepáleniu. Balenie obsahuje 12 kusov už pripravených prúžkov vaty v tvare šnúrky a 3 väčšie prúžky vaty.

   5,95 €
  • 7,95 €

   V spolupráci s Native Wicks prichádza VGOD so svojou vlastnou značkou organickej bavlny. S prvotriednou a odolnou špeciálnou zmesou bavlny Premium Organic Cotton vás čakajú čisté prekreslené chute s bezkonkurenčnou savosťou. Vata je odolná proti spáleniu a nevyžaduje prestávky počas vapovania.

   7,95 €
  • 11,95 €
   1 Recencie

   Čistá organická vata najvyššej kvality od nemeckej spoločnosti Builders Finest. Plechová krabička obsahuje 60 ks prúžkov organickej vaty a plastovú pinzetu.

   11,95 €
  • 6,95 €

   Unikátna vata, prvá svojho druhu! Canna Cotton je 100% organická vata s extrémnou odolnosťou voči teplu, a to vďaka špeciálne vyváženej zmesi bavlny a konopného vlákna v pomere 80:20. Balenie obsahuje 10ks plátkov.

   6,95 €
  • 3,95 €

   Čistá organická vata Angorabbit pre DIY motacie atomizéry. Prináša vynikajúce nasávanie e-liquidu a dokonalé podanie chuti. 

   3,95 €
  • 7,95 €

   Native Wicks Platinum Blend je prvotriedna organická bavlna s vynikajúcou savosťou a maximálne dokonalým podaním chuti. Bavlna je vhodná aj pre časté striedanie chuti, pretože nie je schopná dlho udržať predošlú chuť e-liquidu. Výborne sa tak hodí najmä do RDA atomizérov, kde chcete testovať e-liquid a príchute.

   7,95 €
  • 5,95 €
   Akcia

   Organická vata Cotton Bacon Prime prináša vynikajúce nasávanie e-liquidu a dokonalé podanie chuti. Oproti predchádzajúcej verzii, až o 33% lepšie absorbuje e-liquid a je odolnejšia proti prepáleniu!

   5,95 €
  • 5,95 €

   Veľmi známa 100% organická vata Vapjoy Jellyfish Cotton je špeciálne určená pre RBA/RDA/RTA/RDTA atomizéry.

   5,95 €
  • 8,45 €

   100% Japonská organická bavlna Kendo Vape Cotton Gold Edition. Ideálna vata pre vaše všetky atomizéry. Najviac sa ale používa pre RDA, nakoľko jej zásobovanie je najideálnejšou voľbou pre tento tip atomizérov. Je pestovaná bez pesticídov. Nie je tak bielená a vyčesávaná ako klasická modrá edícia, vďaka čomu dokáže odolávať väčším teplotám a má ešte menšiu...

   8,45 €
  • 6,95 €

   100% Japonská organická bavlna Kendo Vape Cotton. Ideálna vata pre vaše všetky atomizéry. Je pestovaná bez pesticídov. Vďaka svojim unikátnym vlastnostiam je odolná voči teplu a má menšiu tendenciu k prepaľovaniu.

   6,95 €
  • 8,45 €

   100% organická bavlna PJ Empire Cotton Queen predstavuje novinku v podobe vaty. Môžete ju osádzať do svojich RDA, RTA a RDTA atomizérov. 

   8,45 €
  • 13,00 €

   Vata určená na DIY atomizéry. Vata sa vyznačuje 100% zdravotnou akosťou a absolútnou čistotou, vďaka tomu je podanie chuti e-liquidu na tej najvyššej úrovni.

   13,00 €
  Zobraziť 1 - 14 z 14 položiek