Aktuality

OBS

OBS

Shenzhen OBS technology Co.,Ltd lead human to go healthy and cultural life. It is established to built a better environment for the earth.Our company stick to forbid smoking, to seek a new way of healthy and trying to explore. It is a collection of sales, reserch and development, production in one of hi-tech industry electronic cigarettes. Our c...

Shenzhen OBS technology Co.,Ltd lead human to go healthy and cultural life. It is established to built a better environment for the earth.Our company stick to forbid smoking, to seek a new way of healthy and trying to explore. It is a collection of sales, reserch and development, production in one of hi-tech industry electronic cigarettes. Our company has rich experience of sales and development management team, keep to concept of "The quality first,customer best,create prosperity". Creating a nice future of electronic cigarettes with our customer! OBS Technology Co,.Ltd will always endeavour. To build healthy business offer our efforts,keep moving to go healthy and better enrionment.

Viac

OBS Nachádza sa tu 1 produkt.

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  farba
  Priemer Atomizéra
  Kapacita Atomizéra
  Typ Atomizéra
  Počet špiráliek
  Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
  • 33,17 €

   OBS poznáme ako výrobcu kvalitných a obľúbených RTA. Teraz však prichádzajú so svojim prvým RDTA. A nie je to vôbec zlý atomizér. Crius RDTA s poriadne širokým a do úst príjemným Goon náustkom z Ultemu, ten sa dá vymeniť za iné, rozmerovo rovnaké náustky. Bohužiaľ, klasické 510 náustky nie sú kompatibilné.

   33,17 €
   Iba na objednávku do 24/48 hod.
  Zobraziť 1 - 1 z 1 položky