GeekVape

Zasielanie noviniek

GeekVape
Špirálky od spoločnosti GeekVape.

GeekVape 8 produktov

Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek
 • 7,00 €

  Masívna Caterpillar špirálka z celkom piatich kanthalových drôtov s rôznym priemerom bude potrebovať vysoký výkon, ale za to sa vám odvďačí bohatou produkciou páry a jedinečným podaním chuti. Vďaka celkovej hrúbke špirálky budete potrebovať väčší priemer kontaktu vo vašom atomizéry.

  7,00 €
 • 7,00 €

  Masívna Clapton špirálka z celkom siedmych kanthalových drôtov s rôznym priemerom bude potrebovať vysoký výkon, ale za to sa vám odvďačí bohatou produkciou páry a jedinečným podaním chuti. Vďaka celkovej hrúbke špirálky budete potrebovať väčší priemer kontaktu vo vašom atomizéry.

  7,00 €
 • 7,00 €

  Masívna Clapton špirálka z troch kanthalových drôtov s rôznym priemerom bude potrebovať vysoký výkon, ale za to sa vám odvďačí bohatou produkciou páry a jedinečným podaním chuti. Vďaka celkovej hrúbke špirálky budete potrebovať väčší priemer kontaktu vo vašom atomizéry.

  7,00 €
 • 7,00 €

  Masívna Caterpillar špirálka z piatich nerezových drôtov s rôznym priemerom bude potrebovať vysoký výkon, ale za to sa vám odvďačí bohatou produkciou páry a jedinečným podaním chuti. Vďaka celkovej hrúbke špirálky budete potrebovať väčší priemer kontaktu vo vašom atomizéry.

  7,00 €
 • 7,00 €

  Masívna Juggernaut špirálka zo šiestich nerezových drôtov s rôznym priemerom bude potrebovať vysoký výkon, ale za to sa vám odvďačí bohatou produkciou páry a jedinečným podaním chuti. Vďaka celkovej hrúbke špirálky budete potrebovať väčší priemer kontaktu vo vašom atomizéry.

  7,00 €
 • 7,00 €

  Masívna Clapton špirálka z piatich nerezových drôtov s rôznym priemerom bude potrebovať vysoký výkon, ale za to sa vám odvďačí bohatou produkciou páry a jedinečným podaním chuti. Vďaka celkovej hrúbke špirálky budete potrebovať väčší priemer kontaktu vo vašom atomizéry.

  7,00 €
 • 7,00 €

  Masívna Clapton špirálka zo štyroch KA1 drôtov a jedného Ni80 drôtu s rôznymi priemermi bude potrebovať vysoký výkon, ale za to sa vám odvďačí bohatou produkciou páry a jedinečným podaním chuti. Vďaka celkovej hrúbke špirálky budete potrebovať väčší priemer kontaktu vo vašom atomizéry.

  7,00 €
 • 7,00 €

  Masívna Juggernaut špirálka zo šiestich kanthalových drôtov s rôznym priemerom bude potrebovať vysoký výkon, ale za to sa vám odvďačí bohatou produkciou páry a jedinečným podaním chuti. Vďaka celkovej hrúbke špirálky budete potrebovať väčší priemer kontaktu vo vašom atomizéry.

  7,00 €
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek