Shake and vape

Zasielanie noviniek

Shake and vape

V Egoist Flavors vytvorili jednoduchý spôsob, ako si namiešať vlastný e-liquid. Nepotrebujete injekčné striekačky, extra fľaštičky a iné príslušenstvo. Stačí vám obľúbená báza, ktorú nalejete do tejto fľaštičky s príchuťou po horný okraj etikety a poriadne pretrepať. Pre ešte lepšiu chuť nechajte výsledný mix zrieť 1-14 dní.

Shake and vape 10 produktov

Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek
 • 7,00 €

  Zmrzlina zo zrelými jahodami s jemnou príchuťou čerstvého mlieka a to všetko v chrumkavom kornútku. (Strawberry Ice Cream)   Strawberry ice cream fresh ripe strawberries in a delicious mild flavor with fresh milk and a touch of crunchy ice cream cone.  

  7,00 €
 • 7,00 €

  Prírodný citrón obohatený kvapkou limetky a krémového mlieka je dokonale vyváženou kombináciou sladkého a kyselého. (Lemon Ice Cream)   Natural lemon, enriched with a hint of lime and creamy milk, with just the right combination of sweet and sour.

  7,00 €
 • 7,00 €

  Skutočná delikatesa, ktorá dostane každého. Jedinečná príchuť kiwi spolu s lahodnými jahodami vo vynikajúcej vanilkovej zmrzline. (Joker)   A real delicacy, which everyone who has tasted it got dragged to. The unique taste of kiwi fruit blended with delicius strawberries and sweet vanilla ice cream.

  7,00 €
 • 7,00 €

  To najlepšie z lesných plodov v podobe sladkých jahôd, malín a čučoriedok privádza k dokonalosti červené hroznové víno. Iba kvapka švajčiarskeho mentolu stačí, aby tento ovocný mix dostal ten správny chladivý efekt. (Tantadroo)   Ripe wild strawberries, sweet strawberries, delicate raspberries, red grapes, blueberries and a touch of swiss menthol together...

  7,00 €
 • 7,00 €

  Sladké banány zo zrelým kiwi vo vanilkovom kréme. Bohatá príchuť na celodenné vapovanie. (Jungle Jam)   Juice of sweet bananas and ripe kiwi fruit with a touch of vanilla custard. This Jam has a rich fruity taste enriched with whipped cream.

  7,00 €
 • 7,00 €

  Šťavnatá a sladká jahoda, čerstvá kokosová šťava a lahodný melón vytvárajú vynikajúce spojenie na každý deň. (Dragon´s Blood)   The sweetness of sweet strawberry, juicy freshness and fullness of delicious coconut and watermelon flavor combined in a refreshing taste.

  7,00 €
 • 7,00 €

  Výborný kokosový krém s praženými mandľami, bourbonskou vanilkou a kvapkou prémiovej whiskey. (White Castle)   Precious coconut cream filled with roasted brown almonds, Bourbon vanilla and a hint of a premium whiskey.

  7,00 €
 • 7,00 €

  Zrelé lieskové oriešky a arašidy dávajú tejto príchuti jemnosť a sladkú hravosť, ktorá vyústi v jedinečný zážitok. Ovocie je zmiešané s jemnou smotanou pripravenou z čerstvého mlieka a vanilky. (Jesus Juice)   Ripe hazelnuts and peanuts give this flavor depth, softness and a playful sweetness.These fruits are mixed in soft cream prepared from fresh milk...

  7,00 €
 • 7,00 €

  Tabakový mix s náznakom maslového karamelu, vanilky a čistého karamelu. Doprajte si ľahko drevitý, korenistý a príjemne nasladlý tabak. (Billy the Kid)   Tobacco mix with hints of butterscotch, caramel and vanilla provide a deep slightly woody,spicy and sweet tobacco flavor.

  7,00 €
 • 7,00 €

  To najlepšie z lesných plodov v podobe sladkých jahôd, malín a čučoriedok privádza k dokonalosti červené hroznové víno. (Tantadroo Menthol Free)   Ripe wild strawberries, sweet strawberries, delicate raspberries, red grapes, blueberries blended in the ultimate fruity flavor.

  7,00 €
Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek