Curiosités (FUU)

Zasielanie noviniek

Curiosités (FUU)

Náplň do elektronických cigariet zo série Curiosités francúzskeho výrobcu The Fuu. Päť jasne rozlíšiteľných príchutí Tenebrio, Volucella, Curculio, Lepidoptera a Bemisia sa vyznačujú neobvyklými príchuťami, ktoré sú zjemnené našľahaným vanilkovým krémom. Mango Alfonso, náznak listov paliny, mirabelky, marmeláda z lesného ovocia a tabakové listy ...

Náplň do elektronických cigariet zo série Curiosités francúzskeho výrobcu The Fuu. Päť jasne rozlíšiteľných príchutí Tenebrio, Volucella, Curculio, Lepidoptera a Bemisia sa vyznačujú neobvyklými príchuťami, ktoré sú zjemnené našľahaným vanilkovým krémom. Mango Alfonso, náznak listov paliny, mirabelky, marmeláda z lesného ovocia a tabakové listy sa miešajú s jemnou vanilkou a vytvárajú unikátne spojenie plné lahodnej chuti.

Viac

Curiosités (FUU) 5 produktov

Filter

Výrobca
obsah nikotínu
Príchuť
Objem
Pomer VG/PG
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
 • 5,95 €
  Akcia

  Spojenie anízovej chuti listov paliny so sviežosťou eukalyptu a plnohodnotnou chuťou vanilky bolo skutočnou výzvou. Výsledok je prekvapivo lákavý a jemný. Blending the aniseed taste of wormwood green with the freshness of eucalyptus fruit and the full-bodied taste of vanilla was something of a challenge. The result is surprising, smooth and enticing.

  5,95 €
 • 6,61 €

  Exotické mango Alfonso, nie príliš zrelé s náznakom kokosu a domáceho pudinového krému. Exotický dezert, ktorý si môžete užiť nielen na pláži zaliatej slnkom. Mango plus a hint of coconut gently mixed with custard.

  6,61 €
 • 6,61 €

  Jemný pudingový krém zaliaty mierne povareným lesným ovocím. Návrat do detstva v podobe lahodného e-liquidu. Red berries jam speaks with custard where is the coffee.

  6,61 €
 • 6,61 €

  Zrelé tabakové listy vysušené k dokonalosti, zmiešané so štipkou jemnej vanilky. Drevité tabakové tóny tu tvoria výrazný základ, ktorý je doplnený príjemným zľahka na povrch prestupujúcim vanilkovým krémom. "Classic" taste  with custard.

  6,61 €
 • 6,61 €

  Bohatá chuť lahodných zrelých mirabeliek (žlté slivky) sa tu kombinuje s hustým pudingovým krémom. Skvelá voľba pre milovníkov sladkých a korenených e-liquidov. A full-bodied, delicious taste. Ripe juicy plums comfortably combined with a thick custard. A rich, aromatic, full-bodied e-smoke, for sugar and spice fans.

  6,61 €
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek