Vaporean (FUU)

Zasielanie noviniek

Vaporean (FUU)

Francúzsky výrobca e-liquidov a príchutí má vo svojom portfóliu hneď niekoľko takýchto sérií. Jednou z nich je práve Vaporean. Odvážne spojenie tu ide ruku v ruke s osvedčenými príchuťami, ktoré sú dovedené k dokonalosti. Drvené pistácie, čokoláda s mätou či karamelom a arašidmi, alebo by ste radšej malinový kompót plný eukalyptového osvieženia?...

Francúzsky výrobca e-liquidov a príchutí má vo svojom portfóliu hneď niekoľko takýchto sérií. Jednou z nich je práve Vaporean. Odvážne spojenie tu ide ruku v ruke s osvedčenými príchuťami, ktoré sú dovedené k dokonalosti. Drvené pistácie, čokoláda s mätou či karamelom a arašidmi, alebo by ste radšej malinový kompót plný eukalyptového osvieženia?,A čo takto bohatý tabak prešpikovaný tónmi zrelého koňaku a bourbonu? Nespútané príchute vás dostanú svojou originalitou.

Viac

Vaporean (FUU) 5 produktov

Filter

obsah nikotínu
Príchuť
Objem
Pomer VG/PG
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
 • 6,61 €

  Lusigna v sebe kombinuje tabakovú príchuť s nezameniteľnou arómou koňaku a bourbonu. Kúzelná večerná chvíľka pri krbe s pohárom brandy teraz môže byť kdekoľvek s vami vo vašej elektronickej cigarete.

  6,61 €
 • 6,61 €

  Klasická kombinácia čokolády a mäty. Britania plne dokazuje perfektné spojenie tmavej práškovej čokolády s výraznou chuťou kakaa a mätovej sviežosti. To všetko spolu tvorí vyvážený e-liquid.

  6,61 €
 • 5,95 €
  Akcia

  Čokoláda, karamel, arašidy. Znie vám to povedome? Slávna kalorická bomba v podobe tyčinky sa teraz dostáva i do vašej elektronickej cigarety. Absolútne verná mliečna čokoláda v spojení s ľahko slanými arašidmi zaliatymi karamelom prináša dobre známu chuť. Ideálna pre RDA.

  5,95 €
 • 6,61 €

  Maliny a eukalyptus? Toto netradičné spojenie v skutočnosti veľmi dobre funguje a obe zložky sa navzájom perfektne dopĺňajú a podčiarkujú.

  6,61 €
 • 6,61 €

  Náznak vanilkovej zmrzliny posypanej drvenými pistáciami dodáva tomuto e-liquidu bohatú a plnú chuť, ktorá naplno vynikne iba v tých najlepších e-cigaretách. Ideálna voľba pre celodenné vapovanie.

  6,61 €
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek