Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

THE FUU

Zasielanie noviniek

Zľavnené produkty

THE FUU

Príchute určené pre tvorbu vlastných e-liquidov od Francúzskeho výrobcu The FUU. Séria príchutí „Catch the Flavors“ predstavuje dôkladne namiešané príchute podľa jedniečných receptov, vďaka ktorým tvorí jedinečné a vynikajúce ovocné a tabakové zmesy. Široká paleta originálnych chutí, v ktorej si každý nájde tú svoju. Tieto arómy boli s nadšením ...

Príchute určené pre tvorbu vlastných e-liquidov od Francúzskeho výrobcu The FUU. Séria príchutí „Catch the Flavors“ predstavuje dôkladne namiešané príchute podľa jedniečných receptov, vďaka ktorým tvorí jedinečné a vynikajúce ovocné a tabakové zmesy. Široká paleta originálnych chutí, v ktorej si každý nájde tú svoju. Tieto arómy boli s nadšením a láskou dotiahnuté k dokonalosti priamo v Paríži.

Viac

THE FUU 7 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  Príchuť
  Objem
  Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek
  • 6,50 €
   1 Recencie

   Lahodne hrejivá tabaková príchuť naplnená tónmi medu, tabakovými lístkami, štipkou oriešku a ľahko zaúdeným nádychom. S touto príchuťou namiešate tak rafinovaný a intenzívny e-liquid, že si na svoju fajku už ani nespomeniete.

   6,50 €
   Iba na objednávku do 24/48 hod.
  • 6,50 €

   Ľadový. Taký mentol sa tu mieša so sviežou chuťou dvojitej mäty, ktorá vás nielen prebudí a nakopne, ale tiež prestúpi každý kút vášho tela a zostane s vami po celý deň.

   6,50 €
   Iba na objednávku do 24/48 hod.
  • 6,90 €

   Jemný svetlý tabak s vanilkou a karamelom. Fine bright tobacco with vanilla and caramel. Feiner heller Tabak mit Vanille und Karamell.

   6,90 €
  • 6,90 €

   Čerstvé bobuľové ovocie s výrazným mentolom a anízom. Fresh berry fruit with strong menthol and anise. Frische Beerenfrucht mit starkem Menthol und Anis.

   6,90 €
  • 6,90 €
   1 Recencie

   Čerstvo pripravený popcorn zaliaty poriadnou porciou sladkého karamelu. Freshly prepared popcorn covered with a proper portion of sweet caramel. Frisch zubereitetes Popcorn mit einer Portion süßem Karamell überzoge

   6,90 €
  • 6,90 €

   Jemne horkastá kombinácia ľadového mentolu, verbeny a čaju. A slightly bitter combination of menthol, verbena and tea. Eine leicht bittere Kombination aus Menthol, Eisenkraut und Tee.

   6,90 €
  • 6,90 €

   Jedinečná príchuť, pripomínajúca egrešové želé. Jemne kyslá, jemne chladivá ale skutočne výborná. Unique flavor, reminiscent of gooseberry jelly. Slightly sour, slightly cool but really excellent. Einzigartiger Geschmack, der an Stachelbeergelee erinnert. Leicht sauer, leicht kühl, aber sehr gut.

   6,90 €
  Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek