Barly

Zasielanie noviniek

Barly

Vynikajúce európske náplne Barly s príchuťou tabakových zmesí. S e-liquidmi Barly si užijete typickú chuť tabaku v troch obľúbených variantoch. Chýba vám príchuť intenzívneho tabaku s poriadnym "hitom" ako u silných červených cigariet? Máme pre vás Barly Red. Pre milovníkov jemnejšieho tabaku a ľahkých cigariet je tu Barly Blue. Nezaobídete sa b...

Vynikajúce európske náplne Barly s príchuťou tabakových zmesí. S e-liquidmi Barly si užijete typickú chuť tabaku v troch obľúbených variantoch. Chýba vám príchuť intenzívneho tabaku s poriadnym "hitom" ako u silných červených cigariet? Máme pre vás Barly Red. Pre milovníkov jemnejšieho tabaku a ľahkých cigariet je tu Barly Blue. Nezaobídete sa bez príjemne chladivého mentolu v kombinácii so skvelým tabakom? Barly Green je presne pre vás.

Viac

Barly 3 produktov

Filter

obsah nikotínu
Príchuť
Objem
Pomer VG/PG
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
 • 2,90 €

  Výrazný Barly Red si najviac užijú fajčiari silných červených cigariet, ktorí potrebujú, aby každé potiahnutie malo ten správny "hit". Starostlivo vybratá zmes niekoľkých tabakov ľahko uspokojí vašu túžbu po cigaretách.

  2,90 €
 • 2,90 €

  Barly Blue vás neodzbrojí svojou silou, ale naopak jemnosťou a príjemnou tabakovou chuťou ideálnou pre celodenné vapovanie. Vďaka vyššiemu pomeru VG sa tak skvelo hodí pre priame poťahovanie do pľúc.

  2,90 €
 • 2,90 €

  Osvieženie s každým potiahnutím dosiahnete vďaka Barly Green. Ľahko mentolový nádych dodáva tejto skvelej tabakovej zmesi nečakaný náboj. Doprajte si príjemne chladivú sviežosť s tabakom, ktorý neomrzí.    

  2,90 €
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek