Aktuality

Eleaf

Eleaf 9 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  farba
  Priemer Atomizéra
  Kapacita Atomizéra
  Kapacita Batérie
  Batéria
  Typ Atomizéra
  Typ
  Max. výkon (W)
  DL / MTL
  Zobraziť 1 - 9 z 9 položiek
  • 20,26 €
   Nové

   Eleaf iWu je elegantne navrhnutý, moderný a ultra prenosný POD systém s ochranným krytom, ktorý vám umožní zakryť náustok. Môže sa pochváliť 700mAh kapacitou batérie a jednoduchým bočným plnením! V balení sú dva špeciálne PODy s objemom 2 ml.

   20,26 €
  • 19,95 €
   Nové

   Ijust 3 je nová generácia obľúbených iJust batérií od spoločnosti Eleaf, ktorá disponuje krásnym a jedinečným dizajnom, 3000mAh zabudovanou batériou a 25mm priemerom. Vysoká kapacita ponúka dlhú výdrž na jedno nabitie a aj poriadny výkon, až 80W!

   19,95 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 3,55 €
   Nové

   Náhradné sklenené telo určené pre atomizér ELLO DURO - e-cigareta iJust 3 - vo verzii Bulb, s objemom 6,5 ml.

   3,55 €
  • 44,24 €

   Špeciálna edícia Eleaf iJust 3 pre majstrovstvá sveta vo futbale! Krásne spracované telo, inšpirované s dizajnom šampionátu vo futbale, využíva vnútornú 3000mAh batériu a je schopné podať až 80 wattový výkon! Môže sa pochváliť aj novým ELLO DURO atomizérom so sklíčkom v tvare futbalovej lopty, ktorý využíva inovatívny systém cievok „Net and Multihole“.

   44,24 €
  • 39,95 €

   Sada Eleaf iJust 3, nová modernizovaná verzia obľúbenej série iJust, má po novom krásne nadizajnované telo s vnútornou 3000mAh batériou a je schopný podať až 80 wattový výkon! Môže sa pochváliť aj novým ELLO DURO atomizérom, ktorý využíva inovatívny systém cievok „Net and Multihole“, ktoré predstavujú bezprecedentnú skúsenosť s veľmi prekreslenou chuťou a...

   39,95 €
  • 18,41 €

   Populárna miniatúrna elektronická cigareta od Eleaf iCare prichádza s novou a vylepšenou verziou, ktorá je ideálna nielen pre úplných nováčikov, ale aj pre pokročilých uživateľov, ktorí hľadajú niečo kompaktne a jednoduché. Eleaf iCare 2 poteší s jednoduchou konštrukciou a extrémne malými rozmermi, vďaka ktorej sa ľahko schová do akéhokoľvek vrecka. Je...

   18,41 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 36,86 €

   Predstavuje sa nová generácia jednej z najobľúbenejších elektronických cigariet. iJust prichádza úplne v novom, a to nielen čo sa konštrukcie týka, ale nové sú tiež žhaviace hlavy. Ostáva výkonná batéria s vysokou kapacitou 3000 mAh. iJust NexGen tak môže opäť smelo súperiť s tými najnovšími e-cigaretami.

   36,86 €
  • 38,95 €
   Akcia

   Nástupca legendárnej elektronickej cigarety iJust 2 prichádza s vyššou kapacitou batérie, s jednoduchším plnením a s úplne novou žhaviacou hlavou. Nová verzia obľúbenej sady sa vďaka silnejšej batérii trochu zväčšila, ale vynahradzuje to práve svojou kapacitou a jednoduchým spôsobom horného plnenia.

   38,95 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 27,95 €
   Akcia

   Eleaf Ismoka iJust start Plus 1600 mAh vysoká kapacita batérie výška 12 cm 5 farebných prevedení regulácia prívodu vzduchu žhaviace hlavy od 0,4 Ohm

   27,95 €
  Zobraziť 1 - 9 z 9 položiek