Eleaf

Zasielanie noviniek

Informácie

Eleaf 4 produktov

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
 • 15,00 €

  Elektronická cigareta už nemôže byť jednoduchšia. Eleaf-iSmoka prichádza s novou základnou sadou pre úplných začiatočníkov. iCare zvládne používať úplne každý, nemusíte nič zložito nastavovať, e-cigaretu iba naplníte a môžete vapovať. Ani tlačítko nie je potrebné, iCare sa spúšťa automaticky počas poťahovania.

  15,00 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 35,00 €

  Eleaf Ismoka iJust start Plus 1600 mAh vysoká kapacita batérie výška 12 cm 5 farebných prevedení regulácia prívodu vzduchu žhaviace hlavy od 0,4 Ohm

  35,00 €
 • 40,55 €

  Nástupca legendárnej elektronickej cigarety iJust 2 prichádza s vyššou kapacitou batérie, s jednoduchším plnením a s úplne novou žhaviacou hlavou. Nová verzia obľúbenej sady sa vďaka silnejšej batérii trochu zväčšila, ale vynahradzuje to práve svojou kapacitou a jednoduchým spôsobom horného plnenia.

  40,55 €
 • 36,86 €

  Predstavuje sa nová generácia jednej z najobľúbenejších elektronických cigariet. iJust prichádza úplne v novom, a to nielen čo sa konštrukcie týka, ale nové sú tiež žhaviace hlavy. Ostáva výkonná batéria s vysokou kapacitou 3000 mAh. iJust NexGen tak môže opäť smelo súperiť s tými najnovšími e-cigaretami.

  36,86 €
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek