Dinner Lady

Zasielanie noviniek

Informácie

Dinner Lady 4 produktov

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
 • 6,61 €
  Nové

  Vnútri tejto lahôdky sa ukrýva výrazný citrónový tvaroh s vláčnou pokrývkou snehových pusiniek, to všetko je schované v tenkej vrstve chrumkavej piškóty. Pomer VG/PG je 70/30. Sharp lemon curd topped with gooey meringue, all cradled by a thin pastry crust.

  6,61 €
 • 6,61 €
  Nové

  Perfektne vyvážený pomer prírodnej jahody, pudingového krému a maslového karamelu. Príjemne odlišná jahodová príchuť, s ktorou zabudnete na všetky ostatné. Pomer VG/PG je 70/30. Natural strawberry is balanced against sweet, creamy custard and butter-caramel. A refreshingly different strawberry vape that will leave Mothers Milk gathering dust on your shelf.

  6,61 €
 • 6,61 €
  Nové

  Príchuť dovedená k dokonalosti. Zamatovo krémový a sladký ryžový puding s dôkladne zamiešanou dávkou poctivého malinového džemu. Toto si zamilujete. Pomer VG/PG je 70/30. Cooked to perfection. Velvety, sweet, creamy rice pudding, with a tasty dollop of raspberry jam stirred through to finish. What is not to love?

  6,61 €
 • 6,61 €
  Nové

  Vynikajúca príchuť torty zo starej školy z kukuričných lupienkov a sladkého sirupu, ktorá je prestúpená vrstvou domácej jahodovej marmelády. Pomer VG/PG je 70/30. A true taste of the old-school! Cornflake and syrup tart with a punchy layer of strawberry jam running through. The only thing missing is the crunch.

  6,61 €
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek