Dinner Lady

Zasielanie noviniek

Dinner Lady 13 produktov

Filter

obsah nikotínu
Príchuť
Objem
Pomer VG/PG
Zobraziť 1 - 13 z 13 položiek
 • 4,75 €

  Vnútri tejto lahôdky sa ukrýva výrazný citrónový tvaroh s vláčnou pokrývkou snehových pusiniek, to všetko je schované v tenkej vrstve chrumkavej piškóty. Pomer VG/PG je 70/30. Sharp lemon curd topped with gooey meringue, all cradled by a thin pastry crust.

  4,75 €
 • 4,75 €

  Perfektne vyvážený pomer prírodnej jahody, pudingového krému a maslového karamelu. Príjemne odlišná jahodová príchuť, s ktorou zabudnete na všetky ostatné. Pomer VG/PG je 70/30. Natural strawberry is balanced against sweet, creamy custard and butter-caramel. A refreshingly different strawberry vape that will leave Mothers Milk gathering dust on your shelf.

  4,75 €
 • 4,75 €

  Príchuť dovedená k dokonalosti. Zamatovo krémový a sladký ryžový puding s dôkladne zamiešanou dávkou poctivého malinového džemu. Toto si zamilujete. Pomer VG/PG je 70/30. Cooked to perfection. Velvety, sweet, creamy rice pudding, with a tasty dollop of raspberry jam stirred through to finish. What is not to love?

  4,75 €
 • 4,75 €

  Vynikajúca príchuť torty zo starej školy z kukuričných lupienkov a sladkého sirupu, ktorá je prestúpená vrstvou domácej jahodovej marmelády. Pomer VG/PG je 70/30. A true taste of the old-school! Cornflake and syrup tart with a punchy layer of strawberry jam running through. The only thing missing is the crunch.

  4,75 €
 • 16,95 €
  Nové

  Ľahodný krémový pomarančový základ na sladkom pečive, s jemným náznakom sušenky. A creamy zesty orange base on a bed of sweet pastry, with a subtle hint of biscuit crunch. Eine cremige, pikante Orangenbasis auf einem Bett aus süßem Gebäck mit einem dezenten Hauch Kekscrunch. 60 ml sklenená fľaška, ktorej objem tvorí 50 ml koncentrátu s voľným miestom pre...

  16,95 €
 • 16,95 €
  Nové

  Výrazný citrónový tvaroh s vláčnou pokrývkou snehových pusiniek, v tenkej vrstve chrumkavej piškóty. A tangy Lemon curd basis, with Meringue and Pastry. Eine würzige Zitronenbasis, mit Baiser und Gebäck. 60 ml sklenená fľaška, ktorej objem tvorí 50 ml koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy, alebo Nic-shotu.

  16,95 €
 • 16,95 €
  Nové

  Čerstvé jablká zmiešané s perfektnou zmesou karamelizovaného hnedého cukru s nádychom škorice Fresh apples mixed with a perfect blend of caramelised brown sugar, with a hint of cinnamon. Frische Äpfel mit einer perfekten Mischung aus karamellisiertem braunem Zucker und einem Hauch Zimt 60 ml sklenená fľaška, ktorej objem tvorí 50 ml koncentrátu s voľným...

  16,95 €
 • 16,95 €
  Nové

  Teplé britské ostružiny pokryté chrumkavou piškótou. Warm British blackberries topped with a crispy, buttery crumble. Warme britische Brombeeren bedeckt mit molligem Schwamm. 60 ml sklenená fľaška, ktorej objem tvorí 50 ml koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy, alebo Nic-shotu.

  16,95 €
 • 16,95 €
  Nové

  Autentická kola s citrónom podávaná na ľade. Deliciously authentic cola with a twist of lemon served on the rocks. Köstlich authentische Cola mit einem Hauch Zitrone serviert auf Eis. 60 ml sklenená fľaška, ktorej objem tvorí 50 ml koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy, alebo Nic-shotu.

  16,95 €
 • 16,95 €
  Nové

  Chladivá zmes sladkej jahody a šťavnatého citrónu. Strawberries smashed with ice dropped into a cloudy lemonade. Mit Eis zertrümmerte Erdbeeren fielen in eine trübe Limonade. 60 ml sklenená fľaška, ktorej objem tvorí 50 ml koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy, alebo Nic-shotu.

  16,95 €
 • 16,95 €
  Nové

  Chladivá a šťavnatá zmes mango Alphonso a mango Honey Gold. A blend of alphonso and honey mango combined with ice. Eine Mischung aus Alfonso und Honig-Mango kombiniert mit Eis. 60 ml sklenená fľaška, ktorej objem tvorí 50 ml koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy, alebo Nic-shotu.

  16,95 €
 • 16,95 €
  Nové

  Čierne ríbezle a pomaranč s drvený ľadom a trochu extra navyše. Blackcurrant and orange crushed with ice and a little extra. Schwarze Johannisbeere und Orange mit Eis und etwas Extra zerstoßen. 60 ml sklenená fľaška, ktorej objem tvorí 50 ml koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy, alebo Nic-shotu.

  16,95 €
 • 16,95 €
  Nové

  Citrusová explózia s azijskými Lychee a jemným chladivým dokončením. A huge citrus burst with Asian Lychee and a splash of ice. Zitrus-Explosion mit asiatischem Litschi und feinem Kühl-Finish. 60 ml sklenená fľaška, ktorej objem tvorí 50 ml koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy, alebo Nic-shotu.

  16,95 €
Zobraziť 1 - 13 z 13 položiek