Ostatné príslušenstvo

Zasielanie noviniek

Ostatné príslušenstvo

Doplnky a príslušenstvo pre elektronické cigarety

Ostatné príslušenstvo 8 produktov

Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek
 • 0,85 €

  Tento silikónový krúžok si môžete nasunúť na vašu batériu, alebo clearomizér a okrem dekorácie môže slúžiť aj ako určitý prvok ochrany, zvlášť pri  sklenených clearomizéroch.

  0,85 €
 • 6,00 €

  Večný problém, čo s elektronickou cigaretou v aute, je vyriešený. Neustále držať svoju e-cigaretu behom šoférovania nie je zrovna dva krát pohodlné a mať ju niekde len tak pohodenú, tiež nie je najlepší nápad. J WELL prichádza zo skvelým držiakom do auta. Držiak sa dá prilepiť, alebo  prichytiť a odložíte si do neho batérie 650 mAh, 1000 mAh a kľudne aj...

  6,00 €
 • 49,00 €

  Vaporesso do svojej ponuky zaraďuje ultrazvukovú čističku. Dva režimy s automatickým vypnutím dokonale vyčistia vašu výbavu behom troch, respektíve ôsmych minút. Stačí pridať obyčajnú vodu a vďaka vysokej kapacite môžete vyčistiť hneď niekoľko clearomizérov naraz. 

  49,00 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 96,00 €

  Vapovanie v menších, uzatvorených a ťažko vetrateľných priestoroch býva problém, para sa v miestnosti drží a pri vyšších výkonoch môže byť jej množstvo po chvíli vapovania neznesiteľné. Preto sa v Avatar rozhodli nájsť riešenie a v spolupráci zo spoločnosťami Joyetech, Eleaf a Wismec nám predstavujú elegantný VapeNut. Prvý pohlcovač pary z e-cigariet.

  96,00 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 1,00 €

  SQuape dekoračný krúžok.

  1,00 €
 • 13,95 €

  Nezničte si stôl e-liquidom alebo pri tvorbe vlastných špirálok. Coil Master podložka ochráni váš nábytok a tiež vaše atomizéry a módy od nechcených pádov. Vodeodolná podložka s protišmykovým povrchom sa ľahko čistí.

  13,95 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 0,85 €

  Tento silikónový krúžok si môžete nasunúť na Váš atomizér a okrem dekorácie môže slúžiť aj ako určitý prvok ochrany, zvlášť pri  sklenených telách.

  0,85 €
 • 2,45 €

  Tento silikónový krúžok v spojení s krytkou na náustok si môžete nasunúť na Váš atomizér a okrem dekorácie môže slúžiť aj ako určitý prvok ochrany, zvlášť pri  sklenených telách a zároveň si ochránite náustok od usádzania nečistôt prenosom.Skladom v dvoch farbách: Čierna a biela. Ostatné farby na objednávku (doba dodania 2-3dni)

  2,45 €
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek