ProCore Remix

Zasielanie noviniek

ProCore Remix 6 produktov

Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
 • 40,55 €

  Joyetech je známy predovšetkým svojimi jednoduchými e-cigaretami pre začiatočníkov, prípadne módmi strednej triedy, a je tak trochu prekvapením, že prichádza so svojím prvým atomizérom pre motanie. Nebol by to však Joyetech, keby si pre nás nepripravil niečo špeciálne. ProCore Remix toho vie omnoho viac, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať a iste vás...

  40,55 €
 • 3,55 €

  Žhaviaca hlava s označením ProC1-S ponúka jednu žhaviacu špirálku s odporom 0,25Ω. Vyznačuje sa užším priemerom špirálky, takže hlavou prechádza menej vzduchu. Je tak vhodná i pre voľné poťahovanie ústa-pľúca, prípadne pre reštriktívne priame poťahovanie do pľúc. Menší prívod vzduchu ponúka koncentrovanejšiu paru a výraznejšiu chuť.

  3,55 €
 • 5,00 €

  Žhaviaca hlava s označením ProC4 ponúka štyri žhaviace špirálky s celkovým odporom 0,15Ω. Vyznačuje sa štyrmi samostatnými komorami, v ktorých sú umiestnené špirálky. Vďaka väčšiemu počtu špirálok potrebuje hlava vyšší výkon, ale za to ponúka väčšiu produkciu pary a skvelú chuť. Vhodná je pre priame poťahovanie do pľúc. 

  5,00 €
 • 4,29 €

  Žhaviaca hlava s označením ProC3 ponúka tri žhaviace špirálky s celkovým odporom 0,2Ω. Vyznačuje sa tromi samostatnými komorami, v ktorých sú umiestnené špirálky. Vďaka väčšiemu počtu špirálok potrebuje hlava vyšší výkon, ale za to ponúka väčšiu produkciu pary. Vhodná je pre priame poťahovanie do pľúc.

  4,29 €
 • 3,92 €

  Žhaviaca hlava s označením ProC2 ponúka dve žhaviace špirálky s celkovým odporom 0,15Ω. Vyznačuje sa dvomi špirálkami v jednej komore. Špirálky sa tiež delia o vatu. Hlava je vhodná pre priame poťahovanie do pľúc. Väčší prívod vzduchu ponúka viac pary a skvelú chuť.

  3,92 €
 • 3,55 €

  Žhaviaca hlava s označením ProC1 ponúka jednu žhaviacu špirálku s odporom 0,4Ω. Vyznačuje sa širším priemerom špirálky, takže hlavou prechádza viac vzduchu. Je tak vhodná pre priame poťahovanie do pľúc. Väčší prívod vzduchu ponúka viac pary a skvelú chuť.

  3,55 €
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek