ProCore Aries

Zasielanie noviniek

ProCore Aries 8 produktov

Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek
 • 29,48 €

  Jednoduché, praktické a výkonné, práve v tomto duchu sa nesú nové nízkoodporové tanky ProCore Aries od Joyetech. Ľahko rozložiteľný tank sa skladá iba z niekoľkých dielov a rýchlo ho teda rozoberiete, vyčistíte a zasa zložíte. Sklenené telo je vymeniteľné, takže v prípade jeho poškodenia nie je potrebné kupovať celý tank.      

  29,48 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 3,55 €

  Žhaviaca hlava s označením ProC1-S ponúka jednu žhaviacu špirálku s odporom 0,25Ω. Vyznačuje sa užším priemerom špirálky, takže hlavou prechádza menej vzduchu. Je tak vhodná i pre voľné poťahovanie ústa-pľúca, prípadne pre reštriktívne priame poťahovanie do pľúc. Menší prívod vzduchu ponúka koncentrovanejšiu paru a výraznejšiu chuť.

  3,55 €
 • 5,00 €

  Žhaviaca hlava s označením ProC4 ponúka štyri žhaviace špirálky s celkovým odporom 0,15Ω. Vyznačuje sa štyrmi samostatnými komorami, v ktorých sú umiestnené špirálky. Vďaka väčšiemu počtu špirálok potrebuje hlava vyšší výkon, ale za to ponúka väčšiu produkciu pary a skvelú chuť. Vhodná je pre priame poťahovanie do pľúc. 

  5,00 €
 • 4,29 €

  Žhaviaca hlava s označením ProC3 ponúka tri žhaviace špirálky s celkovým odporom 0,2Ω. Vyznačuje sa tromi samostatnými komorami, v ktorých sú umiestnené špirálky. Vďaka väčšiemu počtu špirálok potrebuje hlava vyšší výkon, ale za to ponúka väčšiu produkciu pary. Vhodná je pre priame poťahovanie do pľúc.

  4,29 €
 • 3,92 €

  Žhaviaca hlava s označením ProC2 ponúka dve žhaviace špirálky s celkovým odporom 0,15Ω. Vyznačuje sa dvomi špirálkami v jednej komore. Špirálky sa tiež delia o vatu. Hlava je vhodná pre priame poťahovanie do pľúc. Väčší prívod vzduchu ponúka viac pary a skvelú chuť.

  3,92 €
 • 3,55 €

  Žhaviaca hlava s označením ProC1 ponúka jednu žhaviacu špirálku s odporom 0,4Ω. Vyznačuje sa širším priemerom špirálky, takže hlavou prechádza viac vzduchu. Je tak vhodná pre priame poťahovanie do pľúc. Väčší prívod vzduchu ponúka viac pary a skvelú chuť.

  3,55 €
 • 16,50 €

  Joyetech ProCore SE láka medzi novinkami predovšetkým svojim unikátnym a originálnym vzhľadom. Praktický a kompaktný clearomizér zaujme hlavne svojou jednoliatou vrchnou časťou, ktorá sa skladá z pyrexového tela vrátane náustku. Všetko je z jedného jediného kusu, pôsobí vďaka tomu veľmi vkusne.

  16,50 €
 • 2,55 €

  Náhradné pyrex sklíčko na Joyetech ProCore Aries.

  2,55 €
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek