GeekVape

Zasielanie noviniek

GeekVape 7 produktov

Filter

farba
Priemer Atomizéra
Kapacita Atomizéra
Typ Atomizéra
DL / MTL
Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek
 • 32,95 €
  Nové

  Blitzen je 24mm RTA od GeekVape, ktoré bolo vytvorené na produkciu veľkých mrakov pary v spojení s krásnou chuťou. Vyniká konštrukciou zabraňujúcou pretečeniu náplne.  

  32,95 €
 • 3,50 €
  Nové

  Náhradné sklenené telo pre GeekVape Blitzen RTA s objemom 4ml.

  3,50 €
 • 4,25 €
  Nové

  Náhradné sklenené bulb telo pre GeekVape Blitzen RTA s objemom 5ml.

  4,25 €
 • 28,95 €

  GeekVape bol vždy revolučný a nie je tomu inak ani pri tomto atomizéry. A to nie len tým, že v dnešnej dobe vytvoril ďalší atomizér na jednu špirálku, ale aj tým, že prívod vzduchu je z vrchnej časti. Nesmie chýbať ani horné plnenie, ktoré je stále viac obľúbené u vaperov. A aj vďaka tomu je rozmerovo radený medzi malé atomizéry, takže ho osadíte takmer...

  28,95 €
 • 33,17 €

  GeekVape Ammit bezpochyby patrí medzi najlepšie RTA pre jednu špirálku. Po verzii na dve špirálky teraz prichádza vylepšený jednošpirálkový variant, ktorý vás prekvapí hneď niekoľkými novinkami.

  33,17 €
 • 35,02 €

  Nová základňa ponúka kopec miesta pre dve veľké špirálky. Každá ma svoj vlastný spodný i bočný prívod vzduchu a vy tak môžete očakávať excelentné podanie chuti. Kontakty pre inštaláciu špirálok sú zabudované priamo v základni a sú dostatočne široké. Väčšie sú tiež prívody e-liquidu, vďaka ktorým Ammit RTA Dual zvláda bez problémov zásobovať vatu.

  35,02 €
 • 32,45 €

  Geek Vape a ich DIY atomizér na jednu cievku vo výbornom spracovaní to je klasika s názvom Ammit RTA. 22mm atomizér, ktorý osadíte na akýkoľvek mod. Jeho podávanie chuti Vás milo prekvapí a osádzanie ide jednoduchšie, ako by ste si predstavovali.

  32,45 €
Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek