Mechanické

Zasielanie noviniek

Informácie

Mechanické 7 produktov

Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek
 • 109,95 €

  Špičkový mechanický mod od prestížnej americkej spoločnosti VGOD sa vyznačuje masívnou konštrukciou z kvalitných materiálov. Mosadzný tubus s odolným farebným finišom má príjemný tvar a skvelo sa drží. Zatiaľ čo v najširšej časti dosahuje priemer až 28mm, okolo závitu je to 24mm a na mod teda sadne väčšina vhodných atomizérov.

  109,95 €
 • 89,00 €
  Nové

  VGOD PRO MECH je špičková mechanická trubka od prestížnej americkej spoločnosti VGOD. Vyznačuje sa konštrukciou z kvalitných materiálov a prepracovaným spodným tlačítkom. Mosadzný tubus s odolným farebným prevedením, klasickým tvarom. Matná povrchová úprava sa výborne drží. Priemer 24mm Vám umožní osadenie väčšiny atomizérov.

  89,00 €
 • 49,95 €
  Nové

  Mechanické mody zažívajú opäť veľký boom. A tak ani značka Geek Vape nestráca čas a prichádza stále s ďalšími mechanikami. Tento krát sa jedná o mechaniku na dve batérie v paralelnom zapojení na 2x18650. Vďaka čomu dosiahneme okamžité žhavenie aj veľkých špirál, vysoký výkon a mraky o ktorých sa Vám mohlo len snívať.

  49,95 €
 • 58,45 €
  Nové

  Mechanická trubka od Geek Vape s názvom Tsunami Mech Kit, je nástupcom slávneho Karma kitu. Tak ako predchodca, tak aj tento kit má v balení atomizér a nie je ním nič iné ako Tsunami PRO RDA. 

  58,45 €
 • 119,95 €
  Nové

  Tuglyfe neregulovaný box mod od spoločnosti Flawless je plne mechanický mod s bláznivým dobrým vzhľadom a výkonom. „Remorkér“ poháňaný dvoma batériami typu 18650 znamená, že táto ručne maľovaná skrinka dokáže podať husté mraky s výkon až 280W. Zariadenie je vybavené so zabudovanými bezpečnostnými prvkami.

  119,95 €
 • 49,95 €
  Nové

  Mechanická trubka od Geek Vape a ich slávny Karma Kit. Jedinečná mechanika s jedinečným RDTA atomizérom, ktorý podľa potreby viete premeniť na RDA. Vyniká svojím krásnym bronzovým spracovaním a variabilitou kitového atomizéra.

  49,95 €
 • 89,00 €
  Nové

  VGOD PRO MECH je špičková mechanická trubka od prestížnej americkej spoločnosti VGOD. Vyznačuje sa konštrukciou z kvalitných materiálov a prepracovaným spodným tlačítkom. Hliníkový tubus s odolným farebným prevedením, klasickým tvarom. Matná povrchová úprava sa výborne drží. Priemer 24mm Vám umožní osadenie väčšiny atomizérov.

  89,00 €
Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek