Aktuality

VGOD

VGOD 4 produktov

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
 • 80,95 €

  Prémiová profesionálna sada legendárnej americkej firmy VGOD prichádza s vyladenou kombináciou mechanického modu a kvapkacieho RDA atomizéra. Jednoducho to najlepšie a najnovšie z portfólia VGOD.

  80,95 €
 • 99,95 €

  Špičkový mechanický mod od prestížnej americkej spoločnosti VGOD sa vyznačuje masívnou konštrukciou z kvalitných materiálov. Mosadzný tubus s odolným farebným finišom má príjemný tvar a skvelo sa drží. Zatiaľ čo v najširšej časti dosahuje priemer až 28mm, okolo závitu je to 24mm a na mod teda sadne väčšina vhodných atomizérov.

  99,95 €
 • 79,95 €

  VGOD PRO MECH je špičková mechanická trubka od prestížnej americkej spoločnosti VGOD. Vyznačuje sa konštrukciou z kvalitných materiálov a prepracovaným spodným tlačítkom. Mosadzný tubus s odolným farebným prevedením, klasickým tvarom. Matná povrchová úprava sa výborne drží. Priemer 24mm Vám umožní osadenie väčšiny atomizérov.

  79,95 €
 • 79,95 €

  VGOD PRO MECH je špičková mechanická trubka od prestížnej americkej spoločnosti VGOD. Vyznačuje sa konštrukciou z kvalitných materiálov a prepracovaným spodným tlačítkom. Hliníkový tubus s odolným farebným prevedením, klasickým tvarom. Matná povrchová úprava sa výborne drží. Priemer 24mm Vám umožní osadenie väčšiny atomizérov.

  79,95 €
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek