GeekVape

Zasielanie noviniek

GeekVape 3 produktov

Filter

Výrobca
farba
Typ Batérie
Batéria
Typ
Max. výkon (W)
Počet Batérií
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
 • 65,99 €

  Aj keď GeekVape poznáme skôr ako výrobcu kvalitných atomizérov, môže sa pochváliť tiež niekoľkými módmi. Jedným z nich je Aegis. A nie je to len tak obyčajný mod, ale pekne odolný kúsok, ktorému nevadia pády, prach ani voda. Áno, GeekVape Aegis so sebou môžete vziať do extrémnych podmienok, s ktorými si tento mód poradí.

  65,99 €
 • 69,95 €
  Akcia

  GeekVape nezaostáva a tak prichádza so squonk novinkou. Tento MOD v sebe ukrýva vylepšený chip z Aegis, ktorý pokúkne režimy ako je Watový režim, ale aj TC, TCR a dokonca aj Bypass. Napájaný je dvoma 18650 batériami, ktoré poskytnú maximálny výkon 200W.Súčasťou kitu je aj ich nový atomizér RADAR RDA BF. Atomizér s inovatívnym štýlom osádzania špirál,...

  69,95 €
 • 46,95 €
  Nové

  Jedinečný kreatívny pestrofarebný Blade MOD od GeekVape upúta pozornosť hneď na prvý pohľad. So svojími funkciami osloví predovšetkým pokročilých vaperov, ktorých určite poteší 235W výkon, odolná a extrémne ľahká konštrukcia a kompatibilita s troma typmi batérii. K tomu je ešte dispozícii veľký a prehľadný displej so všetkými dôležitými informáciami.

  46,95 €
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek