Vandy Vape

Zasielanie noviniek

Vandy Vape 5 produktov

Filter

Výrobca
farba
Priemer Atomizéra
Typ Atomizéra
DL / MTL
Náustok
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
 • 21,95 €

  Vandy Vape a ich spolupráca s poprednými youtubermi nie je novinkou a tak tentokrát vyvynula RDA v spolupráci s Tony B. Project. Zatiaľ čo kvapkacích atomizérov pre dve špirálky je celý rad, tých pre jednu príliš mnoho nie je, a tak je každý taký atomizér netrpezlivo očakávaný. Pulse 22 BF RDA je skutočným unikátom, ktorý sa od konkurencie odlišuje a...

  21,95 €
 • 34,45 €

  Vandy Vape prichádza s druhou generáciou klasickej verzie Pulse 22. Prichádza Pulse 24, v ktorej si osadíte aj dve špirálky a v ktorej budete mať aj viac miesta na Váš e-liquid. Tento krát opäť spolupracoval Vandy Vape pri vzniku atomizéra s Tony B Project.

  34,45 €
 • 24,95 €

  Vandy Vape je značka, ktorá sa snaží vždy vytŕčať z davu a tento krát to dosiahol RDA atomizérom alebo teda kapákom. Ten má ale aj funkciu BF, teda viete si privádzať liquid zo spodnej časti. A hlavne osádza sa materiálom s názvom MESH. Samozrejme je konštrukčne spracovaný tak, aby ste vedeli osadiť aj štandardné cievky.

  24,95 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 26,95 €

  Vandy Vape a ich ďalšia spolupráca vo svete youtube. Bolo len otázkou času, kedy sa dočkáme spolupráce s veľmi obľúbeným Mike Vapes. Spoločne prichádzajú s RDA, ktoré je neskutočne spracovaný s tými naj vychytávkami dnešných RDA.

  26,95 €
 • 27,95 €
  Nové

  Po úspešnom RTA atomizéry Berserker prichádza na scénu s vydareným RDA kvapkacím atomizérom pre poťahovanie ústa – pľúca (MTL). S priemerom 18,1 mm a so svojou revolučnou airflow reguláciou, ktorá sa dá úplne do detailov prispôsobiť, je Berserker RDAčko priam stvorené pre všetkých, ktorí milujú ochutnávanie nových e-liquidov, ale vadí im prudká a veľká...

  27,95 €
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek