Aktuality

Egoist

Egoist 32 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  Príchuť
  Objem
  na stranu
  Zobraziť 1 - 20 z 32 položiek
  • 6,50 €

   Prírodný citrón obohatený kvapkou limetky a krémového mlieka je dokonale vyváženou kombináciou sladkého a kyselého. (Lemon Ice Cream)   Natural lemon, enriched with a hint of lime and creamy milk, with just the right combination of sweet and sour.

   6,50 €
  • 6,50 €

   Sladké banány zo zrelým kiwi vo vanilkovom kréme. Bohatá príchuť na celodenné vapovanie. (Jungle Jam)   Juice of sweet bananas and ripe kiwi fruit with a touch of vanilla custard. This Jam has a rich fruity taste enriched with whipped cream.

   6,50 €
  • 6,50 €

   Šťavnatá a sladká jahoda, čerstvá kokosová šťava a lahodný melón vytvárajú vynikajúce spojenie na každý deň. (Dragon´s Blood)   The sweetness of sweet strawberry, juicy freshness and fullness of delicious coconut and watermelon flavor combined in a refreshing taste.

   6,50 €
  • 6,50 €

   Zrelé lieskové oriešky a arašidy dávajú tejto príchuti jemnosť a sladkú hravosť, ktorá vyústi v jedinečný zážitok. Ovocie je zmiešané s jemnou smotanou pripravenou z čerstvého mlieka a vanilky. (Jesus Juice)   Ripe hazelnuts and peanuts give this flavor depth, softness and a playful sweetness.These fruits are mixed in soft cream prepared from fresh milk...

   6,50 €
  • 6,50 €

   Tabakový mix s náznakom maslového karamelu, vanilky a čistého karamelu. Doprajte si ľahko drevitý, korenistý a príjemne nasladlý tabak. (Billy the Kid)   Tobacco mix with hints of butterscotch, caramel and vanilla provide a deep slightly woody,spicy and sweet tobacco flavor.

   6,50 €
  • 6,50 €

   To najlepšie z lesných plodov v podobe sladkých jahôd, malín a čučoriedok privádza k dokonalosti červené hroznové víno. (Tantadroo Menthol Free)   Ripe wild strawberries, sweet strawberries, delicate raspberries, red grapes, blueberries blended in the ultimate fruity flavor.

   6,50 €
  • 14,72 €

   Cannoli je jedným z obľúbených dezertov! Užite si nádherné práškové cesto so sladkým a krémovým výdychom doplneným náznakmi tvarohového koláča. Dodávané v 20ml balení vrátane prázdnej 120ml fľaštičky.

   14,72 €
  • 14,72 €

   Krémovitý cannoli povznáša arašidové maslo na úplne novú lahodnú úroveň. Arašidové maslo, vanilk a cannoli sú dohromady absolútne dokonalé. Dodávané v 20ml balení vrátane prázdnej 120ml fľaštičky.

   14,72 €
  • 14,72 €

   Výnimočná a lahodná chuť. Čerstvé a sladké čučoriedky zmiešané s okúzľujúcou vanilkou a cannoli vytvárajú nádherne sladkú a ovocnú arómu. Dodávané v 20ml balení vrátane prázdnej 120ml fľaštičky.

   14,72 €
  • 14,72 €

   Akonáhle sa nadýchnete tejto príchute pripomínajúcej čerstvo namletú jávsku kávu, vaše zmysly sa okamžite prebudia. Tí z vás, ktorí dávajú prednosť kávovej chuti s náznakmi krému a cesta, by si nemali nechať tento nádherný zážitok ujsť. Dodávané v 20ml balení vrátane prázdnej 120ml fľaštičky.

   14,72 €
  • 14,72 €

   Či už jete radšej kiwi alebo sladké krémové cesto, prípadne si dáte obe príchute dokopy, túto kombináciu chutí si  zamilujete. Oslávte sviežu chuť leta s touto jedinečnou príchuťou. Dodávané v 20ml balení vrátane prázdnej 120ml fľaštičky.

   14,72 €
  • 14,72 €

   Ľahký, osviežujúci zákusok kombinujúci marhuľu a krém, vanilka spája šťavnaté, južné marhule so zdravým nádychom čerstvej, sladkej smotany. Dodávané v 20ml balení vrátane prázdnej 120ml fľaštičky.  

   14,72 €
  • 6,50 €

   Ľahký, osviežujúci marhuľový dezert s našľahanou smotanou a vanilkou.  Príchute sú dodávané v 30ml fľaštičkách, ktoré obsahujú 6ml koncentrátu. Užívateľ tak iba pridá bázu do fľaštičky, zatrasie s ňou a má hotový e-liquid. 

   6,50 €
  • 6,50 €

   Čerstvé a sladké čučoriedky zmiešané s očarujúcou vanilkou a cannoli. Príchute sú dodávané v 30ml fľaštičkách, ktoré obsahujú 6ml koncentrátu. Užívateľ tak iba pridá bázu do fľaštičky, zatrasie s ňou a má hotový e-liquid. 

   6,50 €
  • 6,50 €

   Nezabudnuteľná chuť lahodného citrónového cheesecake. Príchute sú dodávané v 30ml fľaštičkách, ktoré obsahujú 6ml koncentrátu. Užívateľ tak iba pridá bázu do fľaštičky, zatrasie s ňou a má hotový e-liquid. 

   6,50 €
  • 6,50 €

   Jedinečná príchuť marshmallow. Príchute sú dodávané v 30ml fľaštičkách, ktoré obsahujú 6ml koncentrátu. Užívateľ tak iba pridá bázu do fľaštičky, zatrasie s ňou a má hotový e-liquid. 

   6,50 €
  • 6,50 €

   Tvarohový koláč so sladkou jahodovou smotanou, doplnená o práškový cukor a vanilku. Príchute sú dodávané v 30ml fľaštičkách, ktoré obsahujú 6ml koncentrátu. Užívateľ tak iba pridá bázu do fľaštičky, zatrasie s ňou a má hotový e-liquid. 

   6,50 €
  • 10,95 €
   Nové

   Sladké banány zo zrelým kiwi vo vanilkovom kréme.  Juice of sweet bananas and ripe kiwi fruit with a touch of vanilla cream. Saft von süßen Bananen und reifen Kiwis mit einem Hauch von Vanillecreme. 60ml Chubby Gorilla fľaštička s 12ml zarobeným koncentrátom.

   10,95 €
  • 10,95 €
   Nové

   Šťavnatá a sladká jahoda v spojení čerstvej kokosovej šťavy a lahodného melóna. Juicy and sweet strawberry combined with fresh coconut juice and delicious melon. Saftige und süße Erdbeere kombiniert mit frischem Kokosnusssaft und leckerer Melone. 60ml Chubby Gorilla fľaštička s 12ml zarobeným koncentrátom.

   10,95 €
  • 10,95 €
   Nové

   Jedinečná príchuť kiwi spolu s lahodnými jahodami vo vynikajúcej vanilkovej zmrzline. Unique flavor of kiwi with strawberries in excellent vanilla ice cream. Einzigartiger Geschmack von Kiwi mit Erdbeeren in ausgezeichnetem Vanilleeis. 60ml Chubby Gorilla fľaštička s 12ml zarobeným koncentrátom.

   10,95 €
  Zobraziť 1 - 20 z 32 položiek