Egoist

Zasielanie noviniek

Egoist 27 produktov

Filter

Výrobca
Príchuť
Objem
na stranu
Zobraziť 1 - 20 z 27 položiek
 • 6,50 €

  Zmrzlina zo zrelými jahodami s jemnou príchuťou čerstvého mlieka a to všetko v chrumkavom kornútku. (Strawberry Ice Cream)   Strawberry ice cream fresh ripe strawberries in a delicious mild flavor with fresh milk and a touch of crunchy ice cream cone.  

  6,50 €
 • 6,50 €

  Prírodný citrón obohatený kvapkou limetky a krémového mlieka je dokonale vyváženou kombináciou sladkého a kyselého. (Lemon Ice Cream)   Natural lemon, enriched with a hint of lime and creamy milk, with just the right combination of sweet and sour.

  6,50 €
 • 6,50 €

  Skutočná delikatesa, ktorá dostane každého. Jedinečná príchuť kiwi spolu s lahodnými jahodami vo vynikajúcej vanilkovej zmrzline. (Joker)   A real delicacy, which everyone who has tasted it got dragged to. The unique taste of kiwi fruit blended with delicius strawberries and sweet vanilla ice cream.

  6,50 €
 • 6,50 €

  To najlepšie z lesných plodov v podobe sladkých jahôd, malín a čučoriedok privádza k dokonalosti červené hroznové víno. Iba kvapka švajčiarskeho mentolu stačí, aby tento ovocný mix dostal ten správny chladivý efekt. (Tantadroo)   Ripe wild strawberries, sweet strawberries, delicate raspberries, red grapes, blueberries and a touch of swiss menthol together...

  6,50 €
 • 6,50 €

  Sladké banány zo zrelým kiwi vo vanilkovom kréme. Bohatá príchuť na celodenné vapovanie. (Jungle Jam)   Juice of sweet bananas and ripe kiwi fruit with a touch of vanilla custard. This Jam has a rich fruity taste enriched with whipped cream.

  6,50 €
 • 6,50 €

  Šťavnatá a sladká jahoda, čerstvá kokosová šťava a lahodný melón vytvárajú vynikajúce spojenie na každý deň. (Dragon´s Blood)   The sweetness of sweet strawberry, juicy freshness and fullness of delicious coconut and watermelon flavor combined in a refreshing taste.

  6,50 €
 • 6,50 €

  Výborný kokosový krém s praženými mandľami, bourbonskou vanilkou a kvapkou prémiovej whiskey. (White Castle)   Precious coconut cream filled with roasted brown almonds, Bourbon vanilla and a hint of a premium whiskey.

  6,50 €
 • 6,50 €

  Zrelé lieskové oriešky a arašidy dávajú tejto príchuti jemnosť a sladkú hravosť, ktorá vyústi v jedinečný zážitok. Ovocie je zmiešané s jemnou smotanou pripravenou z čerstvého mlieka a vanilky. (Jesus Juice)   Ripe hazelnuts and peanuts give this flavor depth, softness and a playful sweetness.These fruits are mixed in soft cream prepared from fresh milk...

  6,50 €
 • 6,50 €

  Tabakový mix s náznakom maslového karamelu, vanilky a čistého karamelu. Doprajte si ľahko drevitý, korenistý a príjemne nasladlý tabak. (Billy the Kid)   Tobacco mix with hints of butterscotch, caramel and vanilla provide a deep slightly woody,spicy and sweet tobacco flavor.

  6,50 €
 • 6,50 €

  To najlepšie z lesných plodov v podobe sladkých jahôd, malín a čučoriedok privádza k dokonalosti červené hroznové víno. (Tantadroo Menthol Free)   Ripe wild strawberries, sweet strawberries, delicate raspberries, red grapes, blueberries blended in the ultimate fruity flavor.

  6,50 €
 • 14,72 €

  Cannoli je jedným z obľúbených dezertov! Užite si nádherné práškové cesto so sladkým a krémovým výdychom doplneným náznakmi tvarohového koláča. Dodávané v 20ml balení vrátane prázdnej 120ml fľaštičky.

  14,72 €
 • 14,72 €

  Krémovitý cannoli povznáša arašidové maslo na úplne novú lahodnú úroveň. Arašidové maslo, vanilk a cannoli sú dohromady absolútne dokonalé. Dodávané v 20ml balení vrátane prázdnej 120ml fľaštičky.

  14,72 €
 • 14,72 €

  Výnimočná a lahodná chuť. Čerstvé a sladké čučoriedky zmiešané s okúzľujúcou vanilkou a cannoli vytvárajú nádherne sladkú a ovocnú arómu. Dodávané v 20ml balení vrátane prázdnej 120ml fľaštičky.

  14,72 €
 • 14,72 €

  Nádherne sladká jahodová smotana s vanilkovými tónmi na tvarohovom koláči posypanom práškovým cukrom. Dodávané v 20ml balení vrátane prázdnej 120ml fľaštičky.

  14,72 €
 • 14,72 €

  Akonáhle sa nadýchnete tejto príchute pripomínajúcej čerstvo namletú jávsku kávu, vaše zmysly sa okamžite prebudia. Tí z vás, ktorí dávajú prednosť kávovej chuti s náznakmi krému a cesta, by si nemali nechať tento nádherný zážitok ujsť. Dodávané v 20ml balení vrátane prázdnej 120ml fľaštičky.

  14,72 €
 • 14,72 €

  Či už jete radšej kiwi alebo sladké krémové cesto, prípadne si dáte obe príchute dokopy, túto kombináciu chutí si  zamilujete. Oslávte sviežu chuť leta s touto jedinečnou príchuťou. Dodávané v 20ml balení vrátane prázdnej 120ml fľaštičky.

  14,72 €
 • 14,72 €

  Ľahký, osviežujúci zákusok kombinujúci marhuľu a krém, vanilka spája šťavnaté, južné marhule so zdravým nádychom čerstvej, sladkej smotany. Dodávané v 20ml balení vrátane prázdnej 120ml fľaštičky.  

  14,72 €
 • 6,50 €

  Ľahký, osviežujúci marhuľový dezert s našľahanou smotanou a vanilkou.  Príchute sú dodávané v 30ml fľaštičkách, ktoré obsahujú 6ml koncentrátu. Užívateľ tak iba pridá bázu do fľaštičky, zatrasie s ňou a má hotový e-liquid. 

  6,50 €
 • 6,50 €

  Čerstvé a sladké čučoriedky zmiešané s očarujúcou vanilkou a cannoli. Príchute sú dodávané v 30ml fľaštičkách, ktoré obsahujú 6ml koncentrátu. Užívateľ tak iba pridá bázu do fľaštičky, zatrasie s ňou a má hotový e-liquid. 

  6,50 €
 • 6,50 €

  Jedinečné práškové cesto so sladkým a krémovým výdychom doplneným náznakom tvarohového koláča. Príchute sú dodávané v 30ml fľaštičkách, ktoré obsahujú 6ml koncentrátu. Užívateľ tak iba pridá bázu do fľaštičky, zatrasie s ňou a má hotový e-liquid. 

  6,50 €
Zobraziť 1 - 20 z 27 položiek