Aktuality

La Mecanique Des Fluides

La Mecanique Des Fluides 6 produktov

Filter

Použité filtre:
  Príchuť
  Objem
  Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
  • 4,50 €

   CLEPTO sa oddáva svojmu neodolateľnému nutkaniu ukradnúť maliny od obchodníka. So svojou šikovnou rukou ich tajne vkladá do sladkého pudingu, ktorý navyše tiež nekalo získal.Tento lahodný koláč si zaslúžil také riziko!

   4,50 €
  • 4,50 €

   MEGALO má dominantný melón. Žltý melón! .. melón vynikajúcej kvality pre zvyšok sveta, zrelý a plný slnečného svitu. Jeho želaním je prinútiť jeho nadradenosť s lahodným, bohatým a slávnym vanilkovým krémom.Pokloňte sa pred jeho božskou chuťou!

   4,50 €
  • 4,50 €

   NYMPHO je veľmi nadšená, že podľahla skúsenosti bobuľových orgií. Najmä preto, že vie, že citrus ako afrodiziakum stimuluje jej zmysly, aby ju priviedli k extáze ...Tento intenzívny ovocný partner jej zaručí veľa zábavy!

   4,50 €
  • 4,50 €

   MYTHO má v sebe jablká, aby váš život bol viac pestrý a zároveň sladko-kyslí s nádychom šťavnatej marhule, ktorý vás osvieži. Táto fascinujúca príchuť upúta vašu pozornosť!

   4,50 €
  • 4,50 €

   PARANO je cieľom vládnej machinácie, zámeru chytiť černice z jeho záhrady. Teraz sú v bezpečí v hrnci s vanilkovým krémom, ale ich špióni ich skôr alebo neskôr nájdu. Vyžaduje si nekonečné opatrenia, aby ste unikli tomuto globálnemu sprisahaniu!

   4,50 €
  • 4,50 €

   SCHIZO je ovládaný halucinujúcou silou mentolu a televízie, ktorá mu posiela správy. Rozpráva sa so svojim imaginárnym priateľom o tom, ako zabrániť tomu, aby červené plody čítali v jeho myšlienkach. V akútnej fáze v hlave rezonujú tóny červeného drievka.Toto podivné a nepredvídateľné správanie je znakom intenzívneho deliria!

   4,50 €
  Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek