Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

La Tabaccheria

Zľavnené produkty

La Tabaccheria 24 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  Príchuť
  Objem
  na stranu
  Zobraziť 1 - 20 z 24 položiek
  • 7,90 €

   Jemná a vyvážená chuť, ktorá je ideálnym spoločníkom celodenného vapingu.Burley je tabak, ktorý v tabakovom priemysle nájdete veľmi často a väčšinou dotvára chuť samotnej Virginii.

   7,90 €
  • 7,90 €

   Pikantná a mierne sladká chuť jedinečnosti.Orientálny tabak má listy oveľa menšie ako ostatné, ale za to sú jednými z najvýraznejších tabakov, ktoré v sebe majú poriadny náboj.

   7,90 €
  • 7,90 €

   Silná chuť, ktorá Vám pripomenie jedinečné cigary z Talianska.Práve Kentucky totiž tvorí základ pre Toskánske cigary.

   7,90 €
  • 7,90 €
   1 Recencie

   Silne výrazná a intenzívna chuť.Latakia je tabakom, ktorý má veľmi jedinečnú chuť. Je neoddeliteľným spoločníkom najnáročnejších fajkárov a rovnako aj milovníkov cigár.

   7,90 €
  • 7,90 €

   Intenzívna a ovocná chuť.Perique je jeden z najvzácnejších tabakov, ktorý sa pestuje len v obmedzenom množstve južne od New Orleans. Používa sa veľmi šetrne v tabakových zmesiach pre jeho jedinečnosť.

   7,90 €
  • 7,90 €

   Mierne sladká, vyvážená, ale hlavne dokonalá chuť.Black Cavendish nie je skutočnou odrodou tabaku, ale dodatočná metóda spracovania samotného nespracovaného tabaku. Spôsob spočíva v tom, že tabak získava na chuti lisovaním pod vysokým tlakom, vďaka čomu vystúpia prírodné cukry, čo dopomáha otvoreniu chuti.

   7,90 €
  • 7,90 €
   1 Recencie

   Jedna z najklasickejších tabakových zmesí.Pozostáva predovšetkým z Virginie, ktorú dotvára Burley a Oriental.

   7,90 €
  • 7,90 €

   Prekreslene silná ale za to dokonalo vyvážená chuť.Pozostáva predovšetkým z Latakie, ktorú vyvažuje Virginia v spojení s orientálnym tabakom. Ideálna kombinácia tabakov pre milovníkov výrazných zmesí v spojení s Latakiou.

   7,90 €
  • 7,90 €

   Aromatická zmes pre najnáročnejších.Balkan Mixture je zmesou tabakov kde v prevahe je Latakia, ale v silnej prítomnosti je tam zastúpený aj Orientálny tabak, ktorý osladí a chuťovo zjemní tón Virginie. Chuť, ktorá je v ideálnej harmónii.

   7,90 €
  • 9,90 €

   Sladkastý tabak, ktorý Vás prekvapí svojou korenistou a jemne nahorklou chuťou.Basma sa považuje za jeden z najvzácnejších tabakov, ktorý je vďaka ťažkému pestovaniu vážne raritný. A hlavne Grécka Basma, ktorá je jedna z najraritnejších tabakov. Jedná sa o veľmi malé tabakové listy, ktoré sú ale za to veľmi aromatické.

   9,90 €
  • 9,90 €

   Tabak pestovaný pre výrobu cigár, ktorý má v sebe jedinečnú plnosť. Presne takú, akú by ste si predstavovali pri vychutnávaní pravej kvalitnej Kubánskej cigary.

   9,90 €
  • 9,90 €
   2 Recencie

   Tabak pochádzajúci z Brazílie zo štátu Bahia. Ideálnym spoločníkom, pre tých čo vyhľadávajú výraznú tabakovú arómu, ale za to jemnú, ktorá bude na celodenný vape.

   9,90 €
  • 9,90 €

   Tabak s krémovo jemnou, ale za to pikantnou a plnou chuťou.Chuť, ktorá milovníka tabaku nikdy neprestane baviť.

   9,90 €
  • 9,90 €

   Kentucky USA je veľmi zvláštny tabak, vypestovaný v Amerike v Tennessee.Má silnú chuť s veľmi výraznou arómou, pripomínajúcu grilované, vďaka čomu bude tento tabak ideálny k mäsitým jedlám.

   9,90 €
  • 9,90 €

   Bezuki je typickým tabakom z Indonézie.Intenzívne pikantná a plná chuť. Používa sa na dotváranie a obohacovanie chuti pri výrobe cigár.Slnečná krajina so sopečnou pôdou a adekvátnym stupňom vlhkosti dodáva tomuto tabaku jedinečné vlastnosti a chuť. 

   9,90 €
  • 9,90 €

   Tabak Kentucky v kombinácii s komplexnou zmesou rôznych tabakov a známych barikov. Či už preferujte sladkasté, vyvážené alebo tabak s dymovým podtónom, táto príchuť vám jednoducho sadne. Kentucky tobacco in combination with a complex blend of different tobaccos and well-known barriques. Kentucky Tabak in Kombination mit einer komplexen Mischung aus...

   9,90 €
  • 11,90 €
   1 Recencie

   Anjelsky krehká vanilková sušienka s diabolsky podmanivým tabakom. Crispy vanilla biscuit that tastes like heaven, with diabolically delicious tobacco. Himmlisch Knuspriger Vanille-Keks mit teuflisch leckerem Tabak.

   11,90 €
  • 11,90 €
   1 Recencie

   Ohňom sušený tmavý tabak s tónmi lieskového orieška, kokosu a dubového sudu barik. Fire-dried dark tobacco with undertones of hazelnut, coconut and barrique.oak barrel. Feuergetrockneter dunkler Tabak mit Untertönen von Haselnuss-, Kokosnuss- und Barrique-Eichenholzfass.

   11,90 €
  • 11,90 €

   Závan divokého západu s údenými tónmi, whisky a medom. The breeze of wild west, including notes of smoke, whiskey and honey. Die Brise des Wilden Westens, mit Noten von Rauch, Whisky und Honig.

   11,90 €
  • 8,90 €

   Dokonale vyvážená špeciálna tabaková zmes, spojenie tabaku Virginia, Black Cavendish a Latakia. A special blend of La Tabaccheria Virginia, Black Cavendish and Latakia tobacco extracts. Eine speciale Mischung aus Tabakextrakten La Tabaccheria Virginia, Black Cavendish und Latakia.

   8,90 €
  Zobraziť 1 - 20 z 24 položiek