Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

La Tabaccheria

Zľavnené produkty

La Tabaccheria 12 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  Príchuť
  Objem
  Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek
  • 7,90 €

   Silná chuť, ktorá Vám pripomenie jedinečné cigary z Talianska.Práve Kentucky totiž tvorí základ pre Toskánske cigary.

   7,90 €
  • 7,90 €
   1 Recencie

   Mierne sladká, vyvážená, ale hlavne dokonalá chuť.Black Cavendish nie je skutočnou odrodou tabaku, ale dodatočná metóda spracovania samotného nespracovaného tabaku. Spôsob spočíva v tom, že tabak získava na chuti lisovaním pod vysokým tlakom, vďaka čomu vystúpia prírodné cukry, čo dopomáha otvoreniu chuti.

   7,90 €
  • 7,90 €

   Prekreslene silná ale za to dokonalo vyvážená chuť.Pozostáva predovšetkým z Latakie, ktorú vyvažuje Virginia v spojení s orientálnym tabakom. Ideálna kombinácia tabakov pre milovníkov výrazných zmesí v spojení s Latakiou.

   7,90 €
  • 5,00 €
   Akcia
   1 Recencie

   Sladkastý tabak, ktorý Vás prekvapí svojou korenistou a jemne nahorklou chuťou.Basma sa považuje za jeden z najvzácnejších tabakov, ktorý je vďaka ťažkému pestovaniu vážne raritný. A hlavne Grécka Basma, ktorá je jedna z najraritnejších tabakov. Jedná sa o veľmi malé tabakové listy, ktoré sú ale za to veľmi aromatické.

   5,00 €
  • 9,90 €
   1 Recencie

   Tabak pestovaný pre výrobu cigár, ktorý má v sebe jedinečnú plnosť. Presne takú, akú by ste si predstavovali pri vychutnávaní pravej kvalitnej Kubánskej cigary.

   9,90 €
  • 9,90 €

   Tabak s krémovo jemnou, ale za to pikantnou a plnou chuťou.Chuť, ktorá milovníka tabaku nikdy neprestane baviť.

   9,90 €
  • 5,00 €
   Akcia
   2 Recencie

   Tabak Kentucky v kombinácii s komplexnou zmesou rôznych tabakov a známych barikov. Či už preferujte sladkasté, vyvážené alebo tabak s dymovým podtónom, táto príchuť vám jednoducho sadne. Kentucky tobacco in combination with a complex blend of different tobaccos and well-known barriques. Kentucky Tabak in Kombination mit einer komplexen Mischung aus...

   5,00 €
  • 11,90 €
   1 Recencie

   Anjelsky krehká vanilková sušienka s diabolsky podmanivým tabakom. Crispy vanilla biscuit that tastes like heaven, with diabolically delicious tobacco. Himmlisch Knuspriger Vanille-Keks mit teuflisch leckerem Tabak.

   11,90 €
  • 11,90 €
   1 Recencie

   Ohňom sušený tmavý tabak s tónmi lieskového orieška, kokosu a dubového sudu barik. Fire-dried dark tobacco with undertones of hazelnut, coconut and barrique.oak barrel. Feuergetrockneter dunkler Tabak mit Untertönen von Haselnuss-, Kokosnuss- und Barrique-Eichenholzfass.

   11,90 €
  • 11,90 €

   Závan divokého západu s údenými tónmi, whisky a medom. The breeze of wild west, including notes of smoke, whiskey and honey. Die Brise des Wilden Westens, mit Noten von Rauch, Whisky und Honig.

   11,90 €
  • 8,90 €

   Intenzívny a delikátny tabakový macerát s verným podaním chuti toskánskych cigár. Intense and delicate tobacco macerate with a true taste of Tuscan cigars. Intensiver und delikater Tabak mazeriert mit einem wahren Geschmack toskanischer Zigarren.

   8,90 €
  • 8,90 €

   Intenzívna a aromatická chuť nad ohňom sušených tabakových listov Latakia. Intense and aromatic flavor of fire cured Latakia tobacco leafs.  Intensiver und aromatischer Geschmack von Feuer geheilten Latakia Tabakblättern.

   8,90 €
  Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek