Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Elite

Zľavnené produkty

Elite 6 produktov

Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
 • 9,90 €

  Sladkastý tabak, ktorý Vás prekvapí svojou korenistou a jemne nahorklou chuťou.Basma sa považuje za jeden z najvzácnejších tabakov, ktorý je vďaka ťažkému pestovaniu vážne raritný. A hlavne Grécka Basma, ktorá je jedna z najraritnejších tabakov. Jedná sa o veľmi malé tabakové listy, ktoré sú ale za to veľmi aromatické.

  9,90 €
 • 9,90 €

  Tabak pestovaný pre výrobu cigár, ktorý má v sebe jedinečnú plnosť. Presne takú, akú by ste si predstavovali pri vychutnávaní pravej kvalitnej Kubánskej cigary.

  9,90 €
 • 9,90 €
  2 Recencie

  Tabak pochádzajúci z Brazílie zo štátu Bahia. Ideálnym spoločníkom, pre tých čo vyhľadávajú výraznú tabakovú arómu, ale za to jemnú, ktorá bude na celodenný vape.

  9,90 €
 • 9,90 €

  Tabak s krémovo jemnou, ale za to pikantnou a plnou chuťou.Chuť, ktorá milovníka tabaku nikdy neprestane baviť.

  9,90 €
 • 9,90 €

  Kentucky USA je veľmi zvláštny tabak, vypestovaný v Amerike v Tennessee.Má silnú chuť s veľmi výraznou arómou, pripomínajúcu grilované, vďaka čomu bude tento tabak ideálny k mäsitým jedlám.

  9,90 €
 • 9,90 €

  Bezuki je typickým tabakom z Indonézie.Intenzívne pikantná a plná chuť. Používa sa na dotváranie a obohacovanie chuti pri výrobe cigár.Slnečná krajina so sopečnou pôdou a adekvátnym stupňom vlhkosti dodáva tomuto tabaku jedinečné vlastnosti a chuť. 

  9,90 €
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek