Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Akcia

Zľavnené produkty

Akcia
Každý mesiac pre vás pripravujeme akciu na rôzne produkty. Ak nechcete zmeškať limitované akcie, tak sa s nami spojte či už na Facebooku, Twitteri, alebo na Instagrame.

Akcia 177 produktov

na stranu
Zobraziť 1 - 20 z 177 položiek
 • 21,95 €
  Akcia

  Recenzent pod prezývkou Heathen ho navrhol, Hellvape vyrobil a svetlo sveta uzrel kvapkací atomizér Dead Rabbit. Na prvý pohľad vás neupútajú len kvalitné materiály a konštrukcia, ale tiež farebný 810 Resin náustok. Po vybratí tela zo základne na vás čaká jedinečne riešená základňa.

  21,95 €
 • 7,95 €
  Akcia

  Ľahko kyslá ovocná limonáda v kombinácii s granátovými jablkami. Lightly sour fruit lemonade in combination with pomegranates. Leicht saure Fruchtlimonade in Kombination mit Granatäpfeln. 60 ml Chubby Gorila flaška, ktorej objem tvorí 20ml zarobeného koncentrátu s voľným miestom pre 40ml bázy

  7,95 €
 • 20,50 €
  Akcia

  Prvý POD systém od spoločnosti asMODus prináša presne to čo očakávate od takéhoto malého zariadenia. Je ľahká a kompaktná, s integrovanou 500mAh automatickou batériou, ktorá využíva POD s objemom 2 ml. asMODus Flow bude vždy pripravená vo vrecku priniesť to vytúžené potešenie pre milovníkov klasického šlukovania (MTL).

  20,50 €
 • 64,95 €
  Akcia

  Voopoo Drag 2 je štíhlejší, ľahší a výkonnejší, ale tak isto krásny! Nová generácia DRAG MODov na dve batérie poteší so 177W výkonom a vymakaným GENE.Fit čipom, ktorý umožňuje detailne prispôsobenie užívateľského rozhrania. V sade nájdete atomizér UFORCE T2 s úplne novými továrenskými hlavami pre priame ťahanie do pľúc. Čakajú vás veľké mraky a bohatá chuť!

  64,95 €
 • 10,95 €
  Akcia

  5ks - Žhaviaca hlava BF SS316 s odporom 0,5 Ohm je vhodná pre režim nadstavovania teploty. Vyrobené z 100% organickej bavlny. vhodné pre: Joyetech CUBIS Joyetech AIO

  10,95 €
 • 10,95 €
  Akcia
  1 Recencie

  5ks - Žhaviaca hlava BF SS316 s odporom 0,6 Ohm je vhodná pre režim nadstavovania teploty. Vyrobené z 100% organickej bavlny. vhodné pre: Joyetech CUBIS Joyetech AIO

  10,95 €
 • 10,95 €
  Akcia

  5ks - Žhaviaca hlava BF SS316 s odporom 1,0 Ohm je vhodná pre režim nadstavovania teploty. Vyrobené z 100% organickej bavlny. vhodné pre: Joyetech CUBIS Joyetech AIO

  10,95 €
 • 2,50 €
  Akcia

  Joyetech BF Clapton žhaviaca hlavaŽhaviaca hlava BF Clapton s odporom 1,5 Ohm je vhodná pre režim VW a obľúbia si ju užívatelia, ktorí najskôr potiahnu do úst a potom do pľúc = simulácia klasických cigariet. Vyrobený z 100% organickej bavlny.vhodné pre: Joyetech CUBIS Joyetech AIO  

  2,50 €
 • 2,50 €
  Akcia

  Joyetech BF SS316 žhaviaca hlavaŽhaviaca hlava BF SS316 s odporom 0,5 / 0,6 / 1,0 Ohm je vhodná pre režim nadstavovania teploty. Vyrobené z 100% organickej bavlny.0,5 Ohm pre inhaláciu do pľúc 0,6 Ohm pre inhaláciu do úst 1,0 Ohm pre inhaláciu do ústvhodné pre: Joyetech CUBIS Joyetech AIO  

  2,50 €
 • 53,95 €
  Akcia

  Vyspelý Orion DNA GO od Lost Vape posúva hranice pod systémov. Funkciami plne nabití prvý pod MOD, ktorý je vybavení čipom DNA od Evolve, umožňuje detailné prispôsobenie užívateľského rozhrania v programe escribe. Možnosť DL a MTL, regulácia prívodu vzduchu, nastavenie výkonu a funkcia Replay sú iba niektoré z vychytávok, ktoré robia z Orion Go výnimočné...

  53,95 €
 • 48,95 €
  Akcia

  Voopoo Drag 2 je štíhlejší, ľahší a výkonnejší, ale tak isto krásny! Nová generácia DRAG MODov na dve batérie poteší so 177W výkonom a vymakaným GENE.Fit čipom, ktorý umožňuje detailne prispôsobenie užívateľského rozhrania. 

  48,95 €
 • 53,95 €
  Akcia

  Navrhnutý americkým vojenským veteránom, nová "brokovnica" Double Barrel V3 je jedinečný MOD, jeden z najkompaktnejších na dva články, s naozaj jednoduchým ovládaným, dlhou výdržou a silným výkonom. Vylepšená vlajková loď Squid Industries ponúka 150W, prehľadný displej a multifunkčný spínací gombík.

  53,95 €
 • 3,50 €
  Akcia
  1 Recencie

  Pikantná a mierne sladká chuť jedinečnosti.Orientálny tabak má listy oveľa menšie ako ostatné, ale za to sú jednými z najvýraznejších tabakov, ktoré v sebe majú poriadny náboj.

  3,50 €
 • 3,50 €
  Akcia

  Talianská interpretácia legendárnej tabakovej zmesy, okolo ktorej sa mýty tvorili a ktorá je iná, než ktorákoľvek zmes tabaku. The Italian interpretation of the legendary tobacco blend around which myths were created. Die italienische Interpretation der legendären Tabakmischung um welche Mythen entstanden sind.

  3,50 €
 • 2,95 €
  Akcia

  Výrazná ovocná chuť černice Distinctive fruity taste of blackberries. Unverwechselbarer fruchtiger Geschmack von Brombeeren.

  2,95 €
 • 2,50 €
  Akcia

  SCHIZO je ovládaný halucinujúcou silou mentolu a televízie, ktorá mu posiela správy. Rozpráva sa so svojim imaginárnym priateľom o tom, ako zabrániť tomu, aby červené plody čítali v jeho myšlienkach. V akútnej fáze v hlave rezonujú tóny červeného drievka.Toto podivné a nepredvídateľné správanie je znakom intenzívneho deliria!

  2,50 €
 • 3,50 €
  Akcia

  Bezuki je typickým tabakom z Indonézie.Intenzívne pikantná a plná chuť. Používa sa na dotváranie a obohacovanie chuti pri výrobe cigár.Slnečná krajina so sopečnou pôdou a adekvátnym stupňom vlhkosti dodáva tomuto tabaku jedinečné vlastnosti a chuť.

  3,50 €
 • 5,00 €
  Akcia

  Sladkastý tabak, ktorý Vás prekvapí svojou korenistou a jemne nahorklou chuťou.Basma sa považuje za jeden z najvzácnejších tabakov, ktorý je vďaka ťažkému pestovaniu vážne raritný. A hlavne Grécka Basma, ktorá je jedna z najraritnejších tabakov. Jedná sa o veľmi malé tabakové listy, ktoré sú ale za to veľmi aromatické.

  5,00 €
 • 5,00 €
  Akcia

  Kentucky USA je veľmi zvláštny tabak, vypestovaný v Amerike v Tennessee.Má silnú chuť s veľmi výraznou arómou, pripomínajúcu grilované, vďaka čomu bude tento tabak ideálny k mäsitým jedlám.

  5,00 €
 • 4,95 €
  Akcia

  Pravá nefalšovaná chuť šťavnatého tropického ananásu. The true authentic taste of juicy tropical pineapple. Der wahre authentische Geschmack von saftigen tropischen Ananas.

  4,95 €
  Iba na objednávku do 24/48 hod.
Zobraziť 1 - 20 z 177 položiek