Akcia

Zasielanie noviniek

Akcia
Každý mesiac pre vás pripravujeme akciu na rôzne produkty. Ak nechcete zmeškať limitované akcie, tak sa s nami spojte či už na Facebooku, Twitteri, alebo na Google +. Akcie platia IBA pri nákupe cez e-shop.

Akcia 72 produktov

na stranu
Zobraziť 1 - 20 z 72 položiek
 • 6,95 €
  Akcia

  Veľmi kvalitný monočlánok 18650 s dostačujúcim vybíjacím prúdom od renomovaného výrobcu Sony. Tieto batérie ponúkajú nadštandardnú kapacitu 3000 mAh a dostatočný vybíjací prúd pre väčšinu výkonných MODov. Sony VTC6 batériu tak využijete predovšetkým v prípade nízkoodporového vapovania, kedy sú schopné zvládať nízky odpor vašich špirálok.

  6,95 €
 • 8,95 €
  Akcia

  Batéria 18650 s vyšším vybíjacím prúdom od renomovaného výrobcu Sony. Tieto batérie ponúkajú skvelú kapacitu 2600 mAh a vysoký vybíjací prúd pre väčšinu výkonných MODov. Sony VTC5A batériu tak využijete predovšetkým v prípade nízkoodporového vapovania, kedy sú schopné zvládať nízky odpor vašich špirálok.

  8,95 €
 • 9,95 €
  Akcia

  Veľmi kvalitná batéria 18650 s dostatočným vybíjacím prúdom od známeho výrobcu LG. Tieto batérie ponúkajú nadštandardnú kapacitu 3000 mAh a dostatočný vybíjací prúd pre väčšinu výkonných MODov. LG HG2 batériu tak využijete predovšetkým v prípade nízkoodporového vapovania, kedy sú schopné zvládať nízky odpor vašich špirálok.

  9,95 €
 • Nepolapiteľná kombinácia sladkej žuvačkovej fialkovej chuti "a la Violette". A combination of unexpected purple  and sweet bubblegum flavor  "a la Violette". Eine Kombination aus unerwartetem violettem und süßem Kaugummigeschmack "a la Violette". 60 ml Chubby Gorila flaška, ktorej objem tvorí 50 ml zarobeného koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy.

  14,95 €
 • Výbušný šťavnatý ananás vyzretý v žuvačkovej kúpeli. Sweet and juicy pineapple matured in a bath of chewing gum fusion. Süße und saftige Ananas, gereift in einem Kaugummifusionsbad. 60 ml Chubby Gorila flaška, ktorej objem tvorí 50 ml zarobeného koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy.

  14,95 €
 • Nepriatelia vapingu budú červení, keď ich zasiahne sila tejto melónovej žuvačky The enemies of the Vape will see red when they are struck by the strength of watermelon chewing gum Die Feinde des Vape werden rot sehen, wenn sie von der Stärke dieses Wassermelonen-Kaugummi getroffen werden. 60 ml Chubby Gorila flaška, ktorej objem tvorí 50 ml zarobeného...

  14,95 €
 • Majster "Gum Fu" s flexibilitou žuvačky, sviežosťou citrusov a úderom banánov Master "Gum Fu" with the flexibility of a chewinggum, freshness of citrus and impact of bananas Meister "Gum Fu" mit der Flexibilität eines Kaugummis, der Frische von Zitronen und dem Einfluss reifer Bananen 60 ml Chubby Gorila flaška, ktorej objem tvorí 50 ml zarobeného...

  14,95 €
 • Hrá všetkými farbami, výkon má na rozdávanie a vyzerá skutočne luxusne. To je nový SMOK ProColor. Nie je to ale len ďalší výkonný mód na dve batérie, ProColor prichádza s úplne novým farebným displejom a novým užívateľským rozhraním. Farebné podsvietenie potom len podčiarkuje novú kapitolu SMOK módov.

  59,95 €
 • 59,95 €
  Akcia

  Towis je úplne novou podznačkou firmy HCigar. T180 je ich prvý produkt s ich vlastnou unikátnou elektronikou a modom ako takým. T180 je zariadenie s plne dotykovým veľkým a hlavne prehľadným farebným displejom, ktorý prináša jedinečnosť v jednoduchosti ovládania. Je napájaný dvoma batériami typu 18650 vďaka čomu dokáže dosiahnuť výkon až 180W.

  59,95 €
 • 49,95 €
  Akcia

  Tesla ako výrobca a inovátor nám tento krát prináša MOD, ktorý ocení každý nadšenec nízkych odporov. Ideálny MOD pre každého cloud-chasera, s minimalistickým designom a výkonom, ktorý Vám vyrazí dych.

  49,95 €
 • 79,95 €
  Akcia

  Vysoko ergonomický 150W Box Mod, ktorý sa Vám bude nie len dobre držať v ruke, ale aj ovládať. Ich vlastný čip Vám prináša všetky funkcie na ktoré ste zvyknutý. Mod sa osádza dvoma batériami 18650.

  79,95 €
 • 39,95 €
  Akcia

  Smoktech neprestáva s prekvapeniami. Po veľkých MODoch s vysokým výkonom predstavuje miniatúrny QBOX, ktorý je nielen roztomilý, ale tiež dokonale pripravený pre tvorbu mrakov. Vďaka skutočne malým rozmerom ho môžete mať neustále u seba a ani o ňom nebudete vedieť. K tomu si pridajte veľký displej umiestnený cez celú prednú stranu MODu a máte pred sebou...

  39,95 €
 • 79,95 €
  Akcia

  ES300 Exo Skeleton, tak sa volá nový mód s jedinečným designom. Priehľadné telo módu je uzatvorené v odolnom kovovom skelete, ktorý ponúka ochranu proti poškodeniu a dodáva zariadeniu nezameniteľný vzhľad. Batérie môžete použiť dve, alebo tri. Tým tiež ovplyvníte maximálny výkon ES300.

  79,95 €
 • 49,95 €
  Akcia

  Krásny Sinuous dizajn robí z P80 módu v podstate menšiu verziu vysokovýkonného Predator módu. S jednou batériou je P80 schopné dodať až 80W a ponúkne všetky bežne dostupné režimy v čele s výkonom, Bypass režimom a teplotnými režimami pre niklové a titánové špirálky.

  49,95 €
 • 54,95 €
  Akcia

  ETALIENS mód svojim dizajnom bezpochyby patrí medzi najoriginálnejšie módy. Na krásne spracované telo pripomínajúce Votrelca nie je iba radosť pozrieť, ale perfektne sa tiež drží. Mód skvelo padne do ruky a veľmi pohodlne sa tak ovláda počas vapovania. Kvalitu podčiarkujú tiež použité materiály, predovšetkým T6 hliníková zliatina.

  54,95 €
 • 44,95 €
  Akcia

  Nastupuje nová generácia stredne výkonných módov na jednu batériu od Joyetech. Séria eVic je právom veľmi obľúbená, spája totiž skvelú kvalitu a špičkové funkcie. S novými zaoblenými tvarmi prichádza eVic Primo Mini. Pohodlne sa drží a ľahko sa ovláda - to vďaka veľkému a prehľadnému displeju s úplne novým užívateľským rozhraním.

  44,95 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 59,95 €
  Akcia

  Nastupuje nová generácia stredne výkonných módov na jednu batériu od Joyetech. Séria eVic je právom veľmi obľúbená, spája totiž skvelú kvalitu a špičkové funkcie. S novými zaoblenými tvarmi prichádza eVic Primo Mini. Pohodlne sa drží a ľahko sa ovláda - to vďaka veľkému a prehľadnému displeju s úplne novým užívateľským rozhraním.

  59,95 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 1,50 €
  Akcia

  Joyetech QCS žhaviaca hlava umožňuje ľahkú výmenu  bavlny pri zachovaní nerezovej trubičky s vyfrézovanými otvormi NotchCoil.  vhodné pre: Joyetech CUBIS Joyetech CUBIS Pro Joyetech Cuboid Mini Joyetech eGrip 2

  1,50 €
 • 1,50 €
  Akcia

  Joyetech NotchCoil TM je nový revolučný typ atomizéru, kde klasická špirálka z odporového drôtu bola nahradená nerezovou trubičkou s vyfrézovanými otvormi (vyrobená z jedného kusu nerezu). Vďaka väčšej žhaviacej ploche sa vytvára oveľa viac pary s čistejšou chuťou e-liquidu.vhodné pre: Joyetech CUBIS Joyetech CUBIS Pro Joyetech Cuboid Mini Joyetech...

  1,50 €
 • 20,00 €
  Akcia

  Aspire prichádza s novou verziou Cleito atomizéra, ktorý cieli na všetkých milovníkov skvelej chuti a bohatých mrakov pary. Vylepšený design ponúka odolnejšiu konštrukciu, kedy je plastové telo za kovovým krytom. Zostáva praktické horné plnenie, mení sa však prívod vzduchu. Ten je teraz horný a s Cleito EXO vám tak nehrozí pretečenie smerom k batérii.

  20,00 €
Zobraziť 1 - 20 z 72 položiek