Aktuality

Akcia

Akcia
Každý mesiac pre vás pripravujeme akciu na rôzne produkty. Ak nechcete zmeškať limitované akcie, tak sa s nami spojte či už na Facebooku, Twitteri, alebo na Google +. Akcie platia IBA pri nákupe cez e-shop.

Akcia 157 produktov

na stranu
Zobraziť 1 - 20 z 157 položiek
 • Vyšlahaný medový krém preliaty šťavou z exotického ovocia. The exfoliated honey cream is poured with exotic fruit juice. Die Peeling-Honig-Creme wird mit exotischem Fruchtsaft ausgegossen.

  3,95 €
 • Vychutnajte si pyré z japonských hrušiek Nashi s dochuťou francúzskeho Crème brûlée a jemne sladkého karamelu.  Enjoy Japanese Nashi pears puree with French Crème brûlée flavor and sweet caramel. Genießen Sie japanisches Nashi-Birnenpüree mit französischem Crème-Brûlée-Geschmack und süßem Karamell.

  3,95 €
 • WOTOFO Profile Unity RTA je spoločný úspech Wotofo, MrJustRight1 a The Vapor Chronicles. Táto trojica sa postarala o výrobu tohto unikátneho RTA atomizéra, ktorý namiesto klasickej špirálky využíva špeciálnu mesh sieťku - nexMESH OFRF. Pripravte sa na mega masívnu produkciu pary s prvotriednym podaním chuti.

  29,95 €
 • 3,60 €
  Akcia

  Náznak vanilkovej zmrzliny posypanej drvenou pistáciou.  Hint of vanilla ice cream sprinkled with crushed pistachios. Tipp von Vanilleeis, bestreut mit zerdrückten Pistazien.

  3,60 €
 • 3,60 €
  Akcia

  Perfektne vyvážená chuť sladkokyslých malín a eukalyptusu. Perfectly balanced taste of sweet-sour raspberries and eucalyptus. Perfekt ausgewogener Geschmack von süßsauren Himbeeren und Eukalyptus.

  3,60 €
 • 3,60 €
  Akcia

  Mliečna čokoláda v spojení s ľahko slanými arašidmi zaliatymi karamelom. Milk chocolate in combination with lightly salted peanuts topped with caramel. Milchschokolade in Kombination mit leicht gesalzenen Erdnüssen mit Karamell.

  3,60 €
 • 3,60 €
  Akcia

  Klasická kombinácia tmavej čokolády a sviežej mäty.  Classic combination of dark chocolate and fresh mint. Klassische Kombination aus dunkler Schokolade und frischer Minze.

  3,60 €
 • 3,60 €
  Akcia

  Ľahko citrónová, jemne nakyslá i chladivá, ale úplne výborná príchuť.

  3,60 €
 • 3,60 €
  Akcia

  Základom z krémového karamelu presakujú pralinkové tóny a vzniká tak príchuť známej cukrovinky.

  3,60 €
 • 3,60 €
  Akcia

  Čerstvo upražený popcorn zaliaty sladkým karamelom.

  3,60 €
 • 3,60 €
  Akcia

  Ľahko horkastá mentolová príchuť s dochuťou čajovej zmesi z mäty.

  3,60 €
 • 42,95 €
  Akcia

  Špeciálne navrhnutý pre 10. výročie firmy Joyetech, limitovaná edícia ESPION Solo je sofistikovaný TC Box MOD s 1,3-palcovým dotykovým displejom, napájaný z jednej batérie typu 21700, ktorá je súčasťou balenia. ESPION Solo je schopný maximálneho výkonu 80W a je ideálnou voľbou pre tých, ktorý pátrajú po niečom štylovom a kompaktnom na 1 batériu.

  42,95 €
 • 26,95 €
  Akcia

  Novinka od Joyetech, Batpack štartovacia sada, prvá e-cigareta so systémom pre klasické tužkové batérie (AA / Ni-MH), ktoré sú súčasťou balenia a zaistia Vám pri plnom nabití až 800 poťahov! Potešia aj malé rozmery a vďaka novým žhaviacim hlavám si môžete vychutnať aj silnejšie náplne!

  26,95 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 16,95 €
  Akcia

  Stále populárny a dobre známy model prichádza v novom kostýme! Joyetech pri príležitosti svojho 10. výročia prináša špeciálnu limitovanú edíciu Ego AIO, ktorá so svojou všetko v jednom konštrukciou ponúka jednoduché a nenáročné používanie. Ideálny výber pre ľudí túžiacich prestať s fajčením, ale aj pokročilým užívateľom bude na radosť so svojou vstavanou...

  16,95 €
 • 19,95 €
  Akcia

  Joyetech predstavuje nástupcu veľmi obľúbeného eGo AIO. Jedná sa o začiatočnícku elektronickú cigaretu, ktorá sa skladá z dvoch častí,  batérie a atomizéra, ktorý má priemer 19mm. Cigareta obsahuje aj dva tipy žhaviacich hláv, takže viete využiť túto cigaretu dvoma spôsobmi a to pre ťahanie MTL (ústa-pľuca šlukovanie) alebo DL (priamy poťah do pľúc).

  19,95 €
 • 11,95 €
  Akcia

  Monočlánok typu 21700 s kapacitou 4000mAh a vysokým 30A vybíjacím prúdom! Vďaka vysokému vybíjaciemu prúdu je ideálny pre celý rad výkonných MODov. Tieto batérie využijete predovšetkým v prípade nízkoodporového vapovania, kedy sú schopné zvládať nízke odpory vašich špirálok.

  11,95 €
 • 8,95 €
  Akcia

  Vyzretá červená hroznová limonáda v spojení s ľahko kyslastým černicami vytvára dokonale vyvážený mix Ripe red grape lemonade in combination with lightly sour blackberries. Reife rote Traubenlimonade in Kombination mit leicht sauren Brombeeren. 60ml Chubby Gorilla fľaštička s 20ml zarobeným koncentrátom.

  8,95 €
 • 8,95 €
  Akcia

  Kúsky šťavnatých jahôd rozmixované s kockami ľadu dopĺňajú tóny exotického ovocia na čele so sladkým ananásom. Juicy strawberries with ice cubes and exotic fruit mix with the intense flavor of sweet pineapple. Saftige Erdbeeren mit Eiswürfeln und exotischer Fruchtmischung mit dem intensiven Aroma süßer Ananas. 60ml Chubby Gorilla fľaštička s 20ml...

  8,95 €
 • 8,95 €
  Akcia

  Kúsky nevyzretého manga a šťavnatej broskyne spolu so sladkým ananásom. Mango and juicy peach with sweet pineapple. Mango und saftiger Pfirsich mit süßer Ananas. 60ml Chubby Gorilla fľaštička s 20ml zarobeným koncentrátom.

  8,95 €
 • 8,95 €
  Akcia

  Lahodný jablkový koláč, cestový základ dokresľujú kúsky zrelých červených jabĺk a jemný krém. Delicious apple pie with peaces of ripe red apples and fine cream. Köstlicher Apfelkuchen mit Stücken reifer roter Äpfel und feiner Sahne. 60ml Chubby Gorilla fľaštička s 20ml zarobeným koncentrátom.

  8,95 €
Zobraziť 1 - 20 z 157 položiek