Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Akcia

Zasielanie noviniek

Zľavnené produkty

Akcia
Každý mesiac pre vás pripravujeme akciu na rôzne produkty. Ak nechcete zmeškať limitované akcie, tak sa s nami spojte či už na Facebooku, Twitteri, alebo na Instagrame.

Akcia 119 produktov

na stranu
Zobraziť 1 - 20 z 119 položiek
 • 64,95 €
  Akcia

  Vaporesso predstavuje dokonale prepracovanú a inteligentnú sadu Luxe s výkonom 220W na dva monočlánky 18650, ktorá by mohla svojim dizajnom konkurovať najnovším chytrým telefónom. Dotykové tlačidlá a plne farebný dvojpalcový displej s najnovším OMNI čipom sa dodáva s nízkoodporovým tankom SKRR v objeme 2ml, s ktorým zažijete chutné a husté mraky bez...

  64,95 €
 • 64,95 €
  Akcia

  Vaporesso predstavuje dokonale prepracovanú a inteligentnú sadu Luxe s výkonom 220W na dva monočlánky 18650, ktorá by mohla svojim dizajnom konkurovať najnovším chytrým telefónom. Dotykové tlačidlá a plne farebný dvojpalcový displej s najnovším OMNI čipom sa dodáva s nízkoodporovým tankom SKRR, s ktorým zažijete chutné a husté mraky bez zbytočného vytekania!

  64,95 €
 • 24,95 €
  Akcia

  Horúca novinka od SMOK. Prichádza excelencia vo forme TFV12 PRINCE, novo narhnutý nízkoodporový atomizér pre priame poťahovanie do pľúc. Extra široký Cobra náustok v spojení s novými žhaviacimi hlavami a zväčšením tankom sprostredkuje obrovské mraky pary a mimoriadne plné chute.

  24,95 €
  Iba na objednávku do 24/48 hod.
 • 104,95 €
  Akcia

  Prestížny rakúsky výrobca predstavuje novinku z "Kronos rodiny", s označením Kronos 2M. S detskou poistkou vybavený DIY atík sa môže pochváliť špičkovou kvalitou,krásnym dizajnom a variabilitou úpravy vzduchu. Do detailov vypracovaný atomizér má zväčšený priemerom na 25mm s objemom tanku 5,5ml. Kronos 2M je predovšetkým určený na šľukovanie (MTL) ale...

  104,95 €
 • 24,95 €
  Akcia
  2 Recencie

  Spoločnosť Uwell prichádza s ďalším inteligentným Podom, tentoraz so staronovým názvom Crown. Pod ponúka automatickú detekciu poťahu, alebo poťah stlačením žhaviaceho tlačidla. To všetko v krásnom tele s gotickou tématikou. Milovníkov podov čaká kapacita 1250mAh a 3ml objem, ktoré sa postarajú o pohodlné a bezstarostné vapovanie.

  24,95 €
 • Klasický Virginia tabak s prelínajúcimi sa tónmi medu vytvára nezabudnuteľnú a sladkú chuť. Classic Virginia tobacco with intertwining tones of honey creates an unforgettable and sweet taste. S obsahom nikotínovej soli! Pomer VG/PG: 50/50 Balenie obsahuje 4x10ml salt náplní do elektronických cigariet.

  13,95 €
 • Tradičný virginský tabak. Traditional Virginia tobacco. Traditioneller Virginia-Tabak. S obsahom nikotínovej soli! Pomer VG/PG: 50/50 Balenie obsahuje 4x10ml salt náplní do elektronických cigariet.

  13,95 €
 • Jemná a svieža chuť s ľadovými tónmi. Delicate and fresh taste with ice tones. Zarter und frischer Geschmack mit Eistönen. S obsahom nikotínovej soli! Pomer VG/PG: 50/50 Balenie obsahuje 4x10ml salt náplní do elektronických cigariet.

  13,95 €
 • Kombinácia čerstvých jahôd, šťavnatých čerešní, strapca hrozna a kyslých citrusov spojený v Berry Mix príchuti. Combination of fresh strawberries, juicy cherries, bunches of grapes and sour citrus combined in our Berry Mix flavors. S obsahom nikotínovej soli! Pomer VG/PG: 50/50 Balenie obsahuje 4x10ml salt náplní do elektronických cigariet.

  13,95 €
 • Zmes mäty a mentolu osvieži vaše zmysli. Mixture of mint and menthol will refresh your senses. Mischung aus Minze und Menthol erfrischt Ihre Sinne. S obsahom nikotínovej soli! Pomer VG/PG: 50/50 Balenie obsahuje 4x10ml salt náplní do elektronických cigariet.

  13,95 €
 • Výrazná chuť tabaku, doplnená pikantnou a sladkou vôňou santalového dreva. Distinctive taste of tobacco, complemented by a spicy and sweet scent of sandalwood. S obsahom nikotínovej soli! Pomer VG/PG: 50/50 Balenie obsahuje 4x10ml salt náplní do elektronických cigariet.

  13,95 €
 • Lahodný citrónový koláč s chrumkavou krustou Delicious lemon pie with crunchy crust Köstlicher Zitronenkuchen mit knuspriger Kruste S obsahom nikotínovej soli! Pomer VG/PG: 50/50 Balenie obsahuje 4x10ml salt náplní do elektronických cigariet.

  13,95 €
 • Ovocná a osviežujúca chuť červeného melónu. Fruity and refreshing taste of red melon. Fruchtiger und erfrischender Geschmack von roter Melone. S obsahom nikotínovej soli! Pomer VG/PG: 50/50 Balenie obsahuje 4x10ml salt náplní do elektronických cigariet.

  13,95 €
 • Lahodná kombinácia  tabaku v kombinácii s maslovými tónmi vanilky. Delicious combination of tobacco in combination with buttery tones of vanilla Köstliche Kombination von Tabak in Kombination mit butterartigen Vanilletönen S obsahom nikotínovej soli! Pomer VG/PG: 50/50 Balenie obsahuje 4x10ml salt náplní do elektronických cigariet.

  13,95 €
 • Lahodná kombinácia čerstvých zelených jabĺk, šťavnatých sladkých červených jabĺk, dotykom virginského tabaku zo štipkou anízu. Delicious combination of fresh green apples, juicy red apples, virgin tobacco and a pinch of anise. S obsahom nikotínovej soli! Pomer VG/PG: 50/50 Balenie obsahuje 4x10ml salt náplní do elektronických cigariet.

  13,95 €
 • 22,95 €
  Akcia

  Frenzy je jedným z najpokročilejších POD systémov od Geekvape. Prichádza s integrovanou batériou s kapacitou 950mAh, objemom 2ml, vymeniteľnými žhaviacimi hlavami a reguláciou prívodu vzduchu. Moderný smart PODík napájaný s čipovou sadou AS Micro ovláda aj teplotný režim s možnosťou nastavenia teploty a funkciou predžhavenia pre okamžitú tvorbu pary!

  22,95 €
 • 12,95 €
  Akcia
  1 Recencie

  Prichádza nová edícia elektronických cigariet od Joyetechu v spolupráci s organizáciou One Tree Planted. Joyetech prináša Ego AIO v nových farebných prevedeniach s balením z recyklovaných materiálov. Obľúbená el. cigaretka si okrem vizuálnych zmien, prešla aj zväčšením batérie na 1700mAh. V jednoduchom balení nájdete iba to najdôležitejšie - el. cigaretu...

  12,95 €
 • 29,95 €
  Akcia
  1 Recencie

  Užívať si všetky výhody gripu v kombinácií s praktickým zhotovením a kompaktnými rozmermi ? Nový model Vinci od spoločnosti VOOPOO v sebe zahŕňa všetky spominané kritéria. Vybavený je kvalitným čipom Gene.Ai, s ktorým mate pod kontrolou celkový chod vašho POD systému. Disponuje vstavanou 1500mAh batériu, nastavením výkonu a chýbať nesmie farebný displej...

  29,95 €
 • 24,95 €
  Akcia
  2 Recencie

  Sériu Drag od firmy Voopoo už poznáte, tentoraz však prichádza s krásnym Podom Drag Nano s kvalitným Gene čipom. Milovníkov klasického šlukovania čaká kapacita 750mAh a 1ml objem, ktoré sa postarajú o pohodlné a bezstarostné vapovanie. Používanie Drag Nano je absolútne jednoduché, nepotrebuje totiž žiadne nastavenia a nemá ani tlačítko, tvorba pary sa...

  24,95 €
 • 19,95 €
  Akcia

  Buďte číslo jedna so štýlovým OneVape Lambo. Maličký poďík vyrobený z odolnej zliatiny zinku vo futuristickom štýle má farebné LED logo, kapacitu batérie 360mAh a využíva cartridge v objeme 2ml. Jedná sa o vynikajúce MTL zariadenie s voľnejším poťahom, ktoré perfektne funguje s Nic Salts náplňami.

  19,95 €
Zobraziť 1 - 20 z 119 položiek