Aktuality

Akcia

Akcia
Každý mesiac pre vás pripravujeme akciu na rôzne produkty. Ak nechcete zmeškať limitované akcie, tak sa s nami spojte či už na Facebooku, Twitteri, alebo na Google +. Akcie platia IBA pri nákupe cez e-shop.

Akcia 139 produktov

na stranu
Zobraziť 1 - 20 z 139 položiek
 • Riscle piráti sa vracajú vo veľkom štýle! Druhá séria Pirate King RDA prichádza s naozajstným pokladom vo vnútri. 24mm základňa pre jednu špirálku s jedinečný patentovaným mikro dierkovaným systémom – 390 otvorov s priemerom 0,22mm pre prívod vzduchu - účinne zabraňuje prskaniu e-liquidu, pretekaniu a zintenzívňuje podanie chuti.

  34,95 €
 • 39,95 €
  Akcia

  Staňte sa kráľom pirátov s týmto novým RDAčkom od spoločnosti Riscle! Luxusným a bohatým dizajnom vyšperkovaný Pirate King RDA na dve špirálky prináša jedinečnú reguláciu prívodu vzduchu a kontrolu juice flow. Jednoduchá konštrukcia s priemerom 24mm je doplnená o exkluzívny čierny drevený náustok.

  39,95 €
 • 39,95 €
  Akcia

  Staňte sa kráľom pirátov s týmto novým RDAčkom od spoločnosti Riscle. Luxusným a bohatým dizajnom vyšperkovaný Pirate King RDA na dve špirálky prináša jedinečnú reguláciu prívodu vzduchu a kontrolu juice flow. Jednoduchá konštrukcia s priemerom 24mm je doplnená o exkluzívny čierny drevený náustok.

  39,95 €
 • 33,45 €
  Akcia

  Staňte sa kráľom pirátov s týmto novým RDAčkom od spoločnosti Riscle! Luxusným dizajnom vyšperkovaný Pirate King RDA na dve špirálky prináša jedinečnú reguláciu prívodu vzduchu a kontrolu juice flow. Jednoduchá konštrukcia s priemerom 24mm je doplnená o exkluzívny náustok.

  33,45 €
 • Horúca novinka Zenith atomizér je výsledkom spolupráce medzi známymi vapermi Philom Busardom, Dimitrisom Agrafiotisom a výrobcom Innokin. Cieľom bolo vytvorenie jednoduchého MTL atomizéra na továrenské hlavy. Zenith sa môže pochváliť s praktickým odklápacím horným plnením, spodnou reguláciou vzduchu a veľmi jednoduchou výmenou žhaviacích hláv.

  22,95 €
 • 29,95 €
  Akcia

  Atomizér Vapor Giant Go Professional je ďalším osvedčeným produktom rakúskeho výrobcu, ktorým cieli ako na začiatočníkov, tak aj na pokročilých užívateľov. Svojim vzhľadom jasne odkazuje vernosť pôvodnému osvedčenému spracovaniu a kvalite. Kapacita tanku je 4,5ml.

  29,95 €
 • 29,95 €
  Akcia

  Atomizér Vapor Giant Go Professional je ďalším osvedčeným produktom rakúskeho výrobcu, ktorým cieli ako na začiatočníkov, tak aj na pokročilých užívateľov. Svojim vzhľadom jasne odkazuje vernosť pôvodnému osvedčenému spracovaniu a kvalite. Kapacita tanku je 4,5ml.

  29,95 €
 • 33,95 €
  Akcia

  Predstavuje sa nová generácia jednej z najobľúbenejších elektronických cigariet. iJust prichádza úplne v novom, a to nielen čo sa konštrukcie týka, ale nové sú tiež žhaviace hlavy. Ostáva výkonná batéria s vysokou kapacitou 3000 mAh. iJust NexGen tak môže opäť smelo súperiť s tými najnovšími e-cigaretami.

  33,95 €
 • 39,95 €
  Akcia

  Ehpro 101 MOD je skvelý TC MOD s kompaktnou konštrukciou a elegantným, jednoduchým dizajnom v tvare trubky. Poháňaný jednou batériou typu 18650 alebo 18350 dokáže podať maximálny výkon 50W a okrem režimu výkonu podporuje i teplotný režim a Bypass. S užívateľsky príjemným dizajnom jedného tlačidla a 0,49 palcovým OLED displejom umožňuje veľmi jednoduché...

  39,95 €
 • 34,95 €
  Akcia

  Aramax rozširuje svoju ponuku o kompaktnú elektronickú cigaretu typu ALL in ONE s vstavanou veľkokapacitnou batériou 5000 mAh s výstupným výkonom 55W, ktorá na jedno nabitie „vyparí“ viac ako 25 ml liquidu.

  34,95 €
 • 9,95 €
  Akcia

  Tradičná tabaková príchuť s jemným nádychom karamelu a vanilky. Traditional tobacco flavor with a hint of caramel and vanilla. Traditioneller Tabakgeschmack mit einem Hauch von Karamell und Vanille. 60 ml Chubby Gorila flaška, ktorej objem tvorí 50 ml zarobeného koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy.

  9,95 €
 • 9,95 €
  Akcia

  Osviežujúca zmes čučoriedky a zrelej maliny. A perfect blend of blueberries and raspberries. Eine perfekte Mischung aus Blaubeeren und Himbeeren. 60 ml Chubby Gorila flaška, ktorej objem tvorí 50 ml zarobeného koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy.

  9,95 €
 • 9,95 €
  Akcia

  Dokonalá chuť jahodovej žuvačky, z ktorej vám zbehnú sliny. A strawberry-licious and bubble-licious bubblegum flavor. Der perfekte Geschmack von Erdbeer-Kaugummi. 60 ml Chubby Gorila flaška, ktorej objem tvorí 50 ml zarobeného koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy.

  9,95 €
 • 9,95 €
  Akcia

  Perfektne namiešaná zmes červených a modrých bobúľ s citrónovou limonádou. A perfect mix of blue and red berries and lemonade. Eine perfekte Mischung aus blauen und roten Beeren und Limonade. 60 ml Chubby Gorila flaška, ktorej objem tvorí 50 ml zarobeného koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy.

  9,95 €
 • 9,95 €
  Akcia

  Kombinácia chrumkavej maslovej sušienky a čerstvých červených jahôd. A delightful combination of strawberries and crispy cookies. Eine herrliche Kombination aus Erdbeeren und knusprigen Keksen. 60 ml Chubby Gorila flaška, ktorej objem tvorí 50 ml zarobeného koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy.

  9,95 €
 • 9,95 €
  Akcia

  Jemný a lahodný vanilkový pudding. Smooth Vanilla fused with delightful Custard. Glatte Vanille fusioniert mit köstlichem Vanillepudding. 60 ml Chubby Gorila flaška, ktorej objem tvorí 50 ml zarobeného koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy.

  9,95 €
 • 9,95 €
  Akcia

  Šťavnaté jahody a kivi sú smrteľnou kombináciou chutí! Strawberries and kiwi are a lethal combination of flavors! Erdbeeren und Kiwi sind eine tödliche Kombination von Aromen! 60 ml Chubby Gorila flaška, ktorej objem tvorí 50 ml zarobeného koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy.

  9,95 €
 • 9,95 €
  Akcia

  Mentos cukríky, osviežujúca a chladivá chuť mäty. Mentos flavored e-liquid, cool and refreshing taste of mint. Mentos aromatisierter E-Liquid, kühler und erfrischender Minzgeschmack. 60 ml Chubby Gorila flaška, ktorej objem tvorí 50 ml zarobeného koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy.

  9,95 €
 • 9,95 €
  Akcia

  Lahodná kombinácia šťavnatého citróna a jemného krému, ktorá nabije a naštartuje. Juicy lemon and cream combination that will run through you like electricity. Eine köstliche Kombination aus saftiger Zitrone und einer feinen Creme. 60 ml Chubby Gorila flaška, ktorej objem tvorí 50 ml zarobeného koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy.

  9,95 €
 • 9,95 €
  Akcia

  Jedinečná konštelácia zrelého manga, šťavnatej broskyne a úžasného jemného krému. A phenomenal combination of mango,  juicy peach and an amazingly soft cream. Eine phänomenale Kombination aus Mango, saftigem Pfirsich und einer unglaublich weichen Creme. 60 ml Chubby Gorila flaška, ktorej objem tvorí 50 ml zarobeného koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml...

  9,95 €
Zobraziť 1 - 20 z 139 položiek