Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

CoilART

Zľavnené produkty

CoilART 3 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  farba
  Priemer Atomizéra
  Kapacita Atomizéra
  Typ Atomizéra
  DL / MTL
  Náustok
  Počet špiráliek
  Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
  • 34,45 €

   Dobrá správa pre priaznivcov „slaného“ MTL vapingu. Vo firme CoilART sa nechali inšpirovať súčasným trendom MTL atomizérov a vyrobili tento maličký RTA atomizér určený pre liquidy s nikotínovou soľou. Tento drobný atomizér s parametrami 18mm x 47mm je ideálny atík pre single osadenie a príjemne utiahnuté šlukovanie v štýle ústa – pľúca.

   34,45 €
   Iba na objednávku do 24/48 hod.
  • 38,19 €

   Nové vydanie Mage RTA 2019 je ďalším krokom vo vývoji kvalitného RTA od spoločnosti Coilart. Nový model je vybavený väčším priemerom, 25 mm, má objemovú kapacitu 4,5ml a je celý pokrytý živicou. Zahnutá základňa pre single/dual osadenie využíva bohaté zásobovanie vzduchom cez 20 malých otvorov, ktoré dokonale zásobujú špirálky z každého uhla.

   38,19 €
   Iba na objednávku do 24/48 hod.
  • 37,95 €

   Nový Mage RTA V2 atomizer, vylepšená druhá verzia od firmy Coilart, sa môže pochváliť s naozaj kvalitným spracovaním a netradičnou bezpostovou zahnutou základňou pre jednu alebo dve špirálky. Celá základňa je opatrená pozlátenou povrchovou úpravou a o bohatý chuťový zážitok sa stará celkovo 29 otvorov na vzduch s priemerom 1mm!

   37,95 €
  Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek