KangerTech

Zasielanie noviniek

Informácie

KangerTech

KangerTech jeden z prvých výrobcov E-cigariet v Číne, bol založený v roku 2007. Vzhľadom na naše primárne zameranie na inovácie a invencie, naše modely E-cigariet sú veľmi populárne v Severnej Amerike a Európskej únii. Dodržiavame najvyššie štandardy kvality - preto musia všetky výrobky KangerTech prejsť CE, RoHS a SGS certifikáciou a spĺňajú pr...

KangerTech jeden z prvých výrobcov E-cigariet v Číne, bol založený v roku 2007. Vzhľadom na naše primárne zameranie na inovácie a invencie, naše modely E-cigariet sú veľmi populárne v Severnej Amerike a Európskej únii. Dodržiavame najvyššie štandardy kvality - preto musia všetky výrobky KangerTech prejsť CE, RoHS a SGS certifikáciou a spĺňajú prísne štandardy medzinárodného systému environmentálneho manažérstva ISO 14000.

Viac

KangerTech 2 produktov

Podkategórie

Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek
 • 59,00 €

  Kangertech K-KISS je ergonomický a vysokokapacitný grip s kapacitou monočlánku 6300 mAh. Je ideálnou voľbou pre priaznivcov priameho poťahovania do pľúc. Celé ovládanie zabezpečuje jedno tlačítko, ktorým grip zapnete a spínate žhavenie.

  59,00 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 35,95 €
  Nové

  Po dlhšej dobe prichádza Kangertech s veľmi jednoduchou sadou pre začínajúcich užívateľov. K-PIN je cigareta určená pre priame poťahovanie do pľúc. Tomu tiež zodpovedajú žhaviace hlavy, ktoré sú v sade pribalené. Ich odpor je 0,2Ω, a aj keď je pomerne nízky, ponúka skôr reštriktívne priame potiahnutie. 

  35,95 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek