Aktuality

 • 29.3  Od dnes sa konečne dá platiť kartou za vytvorené objednávky na e-shope. Akceptované sú karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Apple Pay a Union Pay.
 • 26.3  Objednávky cez e-shop si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni. Od pondelka do piatku od 9-tej do 19-tej. V sobotu a nedeľu je zatvorená.
 • 24.3  Druhá séria Shake & Vape príchutí od AEON sa volá Journey Classic a budete mať nebíčko v papuľke...
 • 19.3  Pri doručení zásielok prostredníctvom spoločností REMAX a Zásielkovňa nám boli zvýšené ceny, ktoré sme museli zohľadniť v poštovnom pri uvedených prepravcoch. Stále ale máte na výber aj iných dopravcov bez zmenenej ceny, resp. s doručením zadarmo.
 • 15.3  UPOZORNENIE - z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu v SR je predajňa ZATVORENÁ. Možný je len osobný odber objednávok z e-shopu, resp. zaslať objednávky dopravnou spoločnosťou. E-shop funguje v normálnom režime.
 • 13.3  Predajňa a aj e-shop funguje zatiaľ bez obmedzení.
 • 10.3  Prvá várka nových Shake&Vape predstavuje Strada a čajovú edíciu KTS TEA.
 • 7.3   Krásna drevená mechanika od tureckých Fakirs Mods sa volá Illusia S-25 Mech Mod. Od tabakových bastardov predstavujeme ich Custard Bastard sériu a britská Dinner Lady pre zmenu prináša tabakovú sériu. Chorvátsky Infamous uvádza špeciálnu príchuť Gin&Tonic.
 • 28.2  Už ste si namiešali vlastný liquid v našom Catch´a Bana Vape Bare? Ešte nie, tak máme pre vás súťaž na našom Facebooku a Instagrame, kde môžete svoj mix vyhrať.
 • 26.2  Od dnes si môžete vytvoriť vlastný liquid z nášho Catch´a Bana Vape Baru aj na e-shope a nechať si ho zaslať domov. Poď mixovať!
 • 24.2  Dnes spúšťame prvú fázu projektu Catch´a Bana Vape Bar v našej predajni. Príď si namiešať svoj vlastný liquid, alebo si objednaj jeden z hotových receptov.
 • 21.2  Niečo nové sa chystá v našej predajni... už o pár dní.
 • 15.2  Ketchi Coils predstavuje špirálky AZAZEL a z UK prichádzajú pobrexitové shortfilly Cotton&Cable, Dinner Lady uvádza tabakovú líniu longfillov a Dovpo Odin 200W Box Mod za lepšiu cenu bez DNA čipu.
 • 7.2  Ako jedny z mála na svete vám ponúkame limitovanú edíciu D.R.A.M. III RTA v prevedení Matte Black. Z tej istej dielne, teda K&C Mods, prišli aj ručne robené špirálky. Kvalitu nezaprie ani Aspire Nautilus GT atomizér na továrenské hlavy - určený pre MTL.
 • 3.2  Pozrite sa na kooperáciu Aspire a High-end výrobcu Taifun a na ich spoločný projekt s názvom Aspire Nautilus GT set. Alebo snehobiely Dotmod dotAIO LE, čierny Vapor Giant Kronos 2 S DLC, či Taifun GT IV S. Vo všetkých si vychutnáte ovocné NOMZ X2 liquidy.
 • 28.1  Znížili sme ceny na šmakocinkách od Twist, FRYD, Banana Butt, Bogan Brews, Coastal Clouds, Kings Crest a BRWD. Mlsanie začína...
 • 27.1  Easy Side Box Mod od Ambition Mods opäť skladom a aj v dvoch nových prevedeniach.
 • 21.1  V ponuke sa objavili nové príchute od obľúbených Infamous, či tabakové arómy od Empire Brew Pirates a ovocné shortfilly od Harmony Loco. Vyskúšať ich môžete v novom atíku Nautilus XS, či Zenith PRO Tanku. K setom pribudli Zelos 2.0 a dva POD systémy Jester a Crown POD.
 • 18.1  Sa uskutoční v poradí už 26 zraz vo Vinopolitane a tentokrát okrem občerstvenia a tomboly budú na ochutnávku Strawberry Queen a Tobacco Bastards.
 • 17.1  Už aj druhá várka náustkov je na stránke. Medzi nimi sú aj krásne drevené kúsky. Už ste ochutnali nové príchute od Infamous?
 • 13.1  Prvá várka náustkov je online. Úplne nová séria Vapor Giant náustkov pre DL a MTL. 7 druhov a z každého 4 varianty...
 • 11.1  Nadupaná zásielka od high-end výrobcov Fakirsmods dorazila. Najnovšia drevená Illusia-C s Dicodes čipom, krásne drevené Illusia-S 18 mechanické mody na 18650, či 18350 batérie a gravírovaná Illusia ION Mech mod 18350... Iba pre tých, ktorý vedia čo chcú.
 • 3.1  Po troch kráľoch prichádza štvrtý, kráľ Milan a je to NÁŠ ČLOVEK. Tento k vám bude chodiť každý pracovný deň, lebo je to nový VAPE kuriér. Pre našich zákazníkov z hlavnej dediny (čítaj Bratislava) spúšťame nové možnosti doručenia e-shopových objednávok.
 • 31.12  Veľmi pekne Vám ďakujeme za prejavenú priazeň a dôveru, za možnosť mať hobby a záľubu ako pracovnú náplň a tešíme sa ďalšie stretnutia s vami aj v novom roku a prajeme vám veľa zdravia, šťastia a pohody.
 • 21.12  Tesne pred sviatkami sme naskladnili špičkové trubky D.R.A.M. ZEUS, špičkový VEGA RDA od Sirius Mods či krásnu dotMod dotAIO SE 35W sadu s nádherným gravírovaním. V ničom nezaostáva ani kanadský KALI V2 RDA/RSA, či väčší braček KRONOS 2 M RTA od Vapor Giant, ktorý sadne aj na Vaporesso SWAG 2 Mod.
 • 18.12  Tu si môžete pozrieť rozhovor s pani prof. MUDr. Evou Králíkovou CSc. z Centra liečby závislosti na tabaku III. internej kliniky 1.LF UK a VFN o afére z USA, IQOSe a elektronických cigaretách.
 • 12.12  SvoeMesto prináša špeciálnu edíciu Kayfun Lite Nite DLC v 22mm a 24mm verzii. Česká Impéria konečne vyrobila hustejšie Emporio High VG náplne, TI Juice predstavuje sériu Alpha Origins a maslové nebíčko v papuľke vám zaručí Supergood Butter Shake&Vape.
 • 10.12  Prišla nádielka zo SmokerStore v podobe Taifun GT4 ver. 2019, špeciálna GT4 Titan Edition a trubka s ochranou Skarabäus Pro Max DLC. Nezaostáva ani SMOK zo svojim MAG P3 setom a Vapefly prináša Brunhilde Top Coiler MTL RTA. Americký Daddys Vapor predstavuje ovocné SHAN ELIQUID a litovský Big Mouth zase Jungle Hit sériu Shake&Vape náplní.
 • 3.12   Po dlhšej dobe je tu ďalšia várka noviniek. Mega výkonný Dovpo ODIN DNA 250C na dve 21700 batérie, či nezvyčajný Easy Side Box od Ambition Mods. Ponuku PODov rozšírili svietiaci Acrohm FUSH Nano a malinký Uwell KOKO. Premiéru má aj vytunovaný atík Dead Rabbit RDA V2 Perfectus, v ktorom si vychutnáte jahodovú sériu Strawberry Queen, alebo špeciálnu edíciu od Infamous aj zo Santa´s Cookie príchuťou.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Naked 100

Zľavnené produkty

Naked 100 14 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  Príchuť
  Objem
  Pomer VG/PG
  Zobraziť 1 - 14 z 14 položiek
  • 9,92 € 15,50 € -36%
   Akcia končí o

   Sladký medový melón v kombinácii s čerstvými kiwi a chrumkavými jablkami Granny Smith. Sweet honeydew melon in combination with fresh kiwi and crispy granny smith apples. Süße Honigmelone in Kombination mit frischer Kiwi und knusprigen Granny Smith Äpfeln. 60 ml sklenená fľaška, ktorej objem tvorí 50 ml koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy, alebo...

   9,92 € 15,50 € -36%
   Znížená cena!
  • 9,92 € 15,50 € -36%
   Akcia končí o

   Sladká explózia čerstvo nazbieraných čučoriedok a černíc s ľahkým dotykom citrónového cukru. An explosion of sweet blueberries and blackberries, finished off with a Lemon sugar drizzle. Eine Explosion der süßen Blaubeeren und der Brombeeren mit einem Zitronensüßnieselregen am Ende. 60 ml sklenená fľaška, ktorej objem tvorí 50 ml koncentrátu s voľným...

   9,92 € 15,50 € -36%
   Znížená cena!
  • 9,92 € 15,50 € -36%
   Akcia končí o

   Jemná zmes čerstvo odšťavených pomarančov, marakuje a krémovej guavy s chladivým zakončením. A smooth blend of freshly squeezed oranges, passion fruit and creamy guava, served on ice. Eine Mischung aus frisch gepressten Orangen, Passionsfrucht und cremiger Guave, serviert auf Eis. 60 ml sklenená fľaška, ktorej objem tvorí 50 ml koncentrátu s voľným...

   9,92 € 15,50 € -36%
   Znížená cena!
  • 9,92 € 15,50 € -36%
   Akcia končí o

   Šťavnaté sladké čučoriedky a maliny zmiešané s jemným lahodným smotanovým krémom. Sweet and tangy blueberries and raspberries mixed with smooth and creamy cream blend. Süße und würzige Blaubeeren und Himbeeren gemischt mit einer cremigen Crememischung. 60 ml sklenená fľaška, ktorej objem tvorí 50 ml koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy, alebo...

   9,92 € 15,50 € -36%
   Znížená cena!
  • 9,92 € 15,50 € -36%
   Akcia končí o
   1 Recencie

   Lahodná kombinácia sladkej krémovej smotany s plátkami sladkého banánu. A tasty combination of sweet cream base topped with slices of rich and sweet banana. Eine schmackhafte Kombination aus süßer Cremegrundlage, belegt mit einer Scheibe süßer Banane. 60 ml sklenená fľaška, ktorej objem tvorí 50 ml koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy, alebo...

   9,92 € 15,50 € -36%
   Znížená cena!
  • 9,92 € 15,50 € -36%
   Akcia končí o

   Zmes sladkého ananása a zrelej jahody s bohatým hustým krémom. A blend of tart Pineapple and ripe strawberry with a rich and delicious cream. Eine Mischung aus herber Ananas und reifer Erdbeere mit einer reichhaltigen und köstlichen Creme. 60 ml sklenená fľaška, ktorej objem tvorí 50 ml koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy, alebo Nic-shotu.

   9,92 € 15,50 € -36%
   Znížená cena!
  • 9,92 € 15,50 € -36%
   Akcia končí o
   1 Recencie

   Vynikajúce limetkové cukríky so sladkokyslým cukrovým posypom. Lime infused soft candy covered in the perfect blend of sweet sugar and sour sugar.  Limette Süßigkeiten in der perfekten Mischung aus süßem Zucker und saurem Zucker bedeckt. 60 ml sklenená fľaška, ktorej objem tvorí 50 ml koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy, alebo Nic-shotu.

   9,92 € 15,50 € -36%
   Znížená cena!
  • 9,92 € 15,50 € -36%
   Akcia končí o

   Šťavnatá jahodová žuvačka z ktorej sa vám zbehnú sliny. A mouthwateringly tasty strawberry bubble gum. Ein leckerer Erdbeer-Kaugummi. 60 ml sklenená fľaška, ktorej objem tvorí 50 ml koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy, alebo Nic-shotu.

   9,92 € 15,50 € -36%
   Znížená cena!
  • 9,92 € 15,50 € -36%
   Akcia končí o

   Dokonale zrelé jahody a kiwi podložené jemnou chuťou granátových jabĺk, podávané ľadovo studené. Perfectly ripe strawberries and kiwi backed with subtle hint of pomegranate, all served ice cold. Perfekt gereifte Erdbeeren und Kiwi mit einem Hauch von Granatapfel, alles eiskalt serviert. 60 ml sklenená fľaška, ktorej objem tvorí 50 ml koncentrátu s voľným...

   9,92 € 15,50 € -36%
   Znížená cena!
  • 9,92 € 15,50 € -36%
   Akcia končí o

   Čerstvo nazbierané čučoriedky, černice a maliny s osviežujúcimi chladivými tónmi. Freshly picked blueberries, blackberries, and raspberries with refreshing notes of ice. Frisch gepflückte Blaubeeren, Brombeeren und Himbeeren mit erfrischenden Noten von Eis. 60 ml sklenená fľaška, ktorej objem tvorí 50 ml koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy, alebo...

   9,92 € 15,50 € -36%
   Znížená cena!
  • 9,92 € 15,50 € -36%
   Akcia končí o

   Vynikajúca ľahká tabaková zmes s jemnými tónmi tabaku. An exceptional light body tobacco blend with a smooth and fine tobacco flavor. Eine außergewöhnliche Tabakmischung mit leichtem Körper und einem weichen und feinen Tabakgeschmack. 60 ml sklenená fľaška, ktorej objem tvorí 50 ml koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy, alebo Nic-shotu.

   9,92 € 15,50 € -36%
   Znížená cena!
  • 9,92 € 15,50 € -36%
   Akcia končí o

   Bohatá a mrazivá zmes sladkého ananásu, medového melóna a ananásového melóna s výrazne chladivým podtónom. Sweet Pineapple, rich Cantaloupe, and smooth Honeydew slices blended into a frozen mix. Süße Ananas, reiche Cantaloupe und glatte Honigtau-Melonen in einer gefrorenen Mischung. 60 ml sklenená fľaška, ktorej objem tvorí 50 ml koncentrátu s voľným...

   9,92 € 15,50 € -36%
   Znížená cena!
  • 9,92 € 15,50 € -36%
   Akcia končí o

   Skvelá zmes broskyne, manga a šťavnatých marhúľ.  Great combination of peach, mango and juicy apricots. Tolle Kombination aus Pfirsich, Mango und saftigen Aprikosen. 60 ml fľaška, ktorej objem tvorí 50 ml koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy, alebo Nic-shotu.

   9,92 € 15,50 € -36%
   Znížená cena!
  • 9,92 € 15,50 € -36%
   Akcia končí o

   Jablká, sladké hrozno a šťavnatý vodný melón zakončené nádychom mentolu. Apples, sweet grapes and juicy watermelon finished with a touch of menthol. Äpfel, süße Trauben und saftige Wassermelonen mit einem Hauch von Menthol. 60 ml fľaška, ktorej objem tvorí 50 ml koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy, alebo Nic-shotu.

   9,92 € 15,50 € -36%
   Znížená cena!
  Zobraziť 1 - 14 z 14 položiek