Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Elektronická cigareta

Zľavnené produkty

Elektronická cigareta 23 produktov

na stranu
Zobraziť 1 - 20 z 23 položiek
 • 26,95 €
  Nové

  Spoločnosť Smok predstavuje zaujímavú novinku, ktorá v sebe kombinuje dva druhy elektronických cigariet. RPM prichádza s praktickosťou podového systému a inteligentnými funkciami módu. RPM poteší kapacitou svojho cartridgu, tá je až 4,3ml, čo zaručí dlhé vapovanie bez nutnosti dopĺňania e-liquidu. To všetko v krásnom tele s kapacitou 1500mAh. O pohodlné...

  26,95 €
 • 65,50 €
  Nové

  ORION DNA PLUS systém prichádza ako nástupca modelu ORION DNA GO od Lost Vape. V balení sa nachádzajú nové žhaviace hlavy, prvá s odporom 0,25Ω, respektíve 0,5Ω. Vďaka vylepšenému Evolv DNA go chipsetu si môžete nastaviť 5 rôznych nastavení výkonu. ORION PLUS je vhodným spoločníkom pre každého vapera, kedže sa vďaka vrchnému Airflow systému dokáže...

  65,50 €
  Iba na objednávku do 24/48 hod.
 • Nástupca obľúbeného modelu NOVO sa hlási o slovo! Predstavujeme Vám NOVO2 podsystém. Pestrofarebný dizajn v spojení s integrovanou 800mAh batériou a kompaktnými rozmermi Vás zaručene poteší. Oproti svojmu predchodcovi sa môže pýšiť LED indikátorom batérie a vylepšeným prívodom vzduchu. V balení sú tiež dva špeciálne PODy vybavené dvoma špirálkami s...

  16,95 €
 • 129,00 €
  Nové

  Francúzska spoločnosť Enovap prichádza s prvou inteligentnou cigaretou na trh. Táto e-cigareta sa vyrába v spolupráci s tabakológmi a zaručí vám presnú dávku nikotínu podľa potreby. Nikotín si viete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť vďaka technológii dvoch nádržiek. Enovap dokonca vyvinul aplikáciu, ktorá registruje vaše zvyky a upraví nikotín presne podľa...

  129,00 €
 • 60,95 €
  Nové

  Inteligentný MORPH 219 MOD s vysokým výkonom a dotykovým displejom pre dve batérie typu 18650 vás rozmazná radom pokročilých funkcií. S plnofarebným, 1,9-palcovým dotykovým displejom si užijete prehľadné užívateľské rozhranie s jednoduchým ovládaním. Sadu dopĺňa nový nízkoodporový 2ml(5ml) tank mini Baby V2 pre priame poťahovanie do pľúc, s ktorým vás...

  60,95 €
 • 24,95 €
  Nové

  Štýlový POD systém je vybavený 280 mAh batériou, ktorá sa nabíja pomocou magnetického USB kábla. Poteší hlavne vďaka kompaktným rozmerom a váhou len 12,5 g. V balení je taktiež ľahko plniaci sa catridge s kapacitou 1ml. 

  24,95 €
 • 54,95 €
  Nové
  2 Recencie

  Štýlový POD systém spolu s externou batériou, ktorá sa ukrýva v elegantnom tele. Touto výnimočnou kombináciou sa môže pochváliť sada Vpod. Samotný POD systém je vybavený 280mAh batériou, ktorá sa nabíja v prepracovanom prenosnom púzdre, ktoré zároveň slúži ako externá batéria s kapacitou 2500 mAh. Chýbať nesmie cartridge, ten pojme 1 ml e-liquidu a v...

  54,95 €
 • Elektronická cigareta EZipe zaujme na prvý pohľad svojimi kompaktnými rozmermi, povchovou úpravou a dvoma atomizérmi s objemom 2ml pre MTL a DL poťahovanie. Napájaná je vstavanou 1300mAh batériou, ktorá sa dobíja cez USB port.

  19,95 €
 • 37,95 €
  Nové

  Sada Smok Stick 80W, ako už názov napovedá, má maximálny výkon 80 wattov, a kombinuje vstavanú 2800mAh batériu a impozantný TF atomizér, ktorý poskytuje najlepšiu chuť a paru. Jeho praktický vzhľad a jednoduché používanie poteší každého priaznivca vapingu. 

  37,95 €
 • 28,95 €
  Nové

  Inteligentný POD systém Vaporesso Aurora Play v sebe kombinuje výnimočný dizajn s praktickými funkciami. Ponúka nastaviteľný výkon a kapacitu 2ml. Milovníkov klasického šlukovania čaká pohodlné a bezstarostné vapovanie, o ktoré sa postará vstavaná automatická 650 mAh batéria a inteligentný čip, ktorý zabráni nepríjemným potiahnutiam nasucho a spálenej vate.

  28,95 €
  Iba na objednávku do 24/48 hod.
 • 38,95 €
  Nové

  Najnovší Q-tip vaporizér so smart technológiou Q-cell je zárukou kvalitného hardvéru. Žhaviaca plocha z kremeňa zabezpečuje rovnomerné zahrievanie. Vybavený je 650mAh vstavanou batériou.

  38,95 €
 • 28,95 €
  Nové

  Francúzska spoločnosť Skyl prichádza s inteligentným Podom, vďaka ktorému sa už nemusíte starať o výmenu žhaviacich hláv a plnenie liquidu. Elektronická cigareta Skyl nemá tlačítko, alebo displej a nie je ju potrebné nijako nastavovať. Jediné čo musíte spraviť, je vložiť prednaplnený pod a užívať si vapovanie. Balenie obsahuje 8 prednaplnených podov v...

  28,95 €
 • 75,95 €
  Nové
  1 Recencie

  Spoločnosť PURGE MODS, ktorú poznáme predovšetkým vďaka krásne spracovaným mechanickým modom, prichádza s jedinečným POD zariadením. Funkciami natlačený POD umožňuje detailné prispôsobenie užívateľského rozhrania. Možnosť DL a MTL, regulácia prívodu vzduchu, nastavenie výkonu a TC sú iba niektoré z vychytávok, ktoré robia z Purge ALLY výnimočné zariadenie.  

  75,95 €
 • 24,95 €
  Nové

  Šikovná sada Smok Priv N19 prichádza po vzore obľúbenej sérii Priv. Obohatená je o nový tank Nord 19 a mnoho ďalších užitočných funkcií. Vďaka dvom žhaviacim hlavám máte možnosť si vybrať váš obľúbenejší štýl poťahovania - DL alebo MTL.

  24,95 €
  Iba na objednávku do 24/48 hod.
 • iJust Mini  je praktickou elektronickou cigaretou, ktorá poteší priaznivcov DL poťahovania, ale rovnako je tu aj pre MTL vaperov. So vstavanou 1100mAh batériou bude iJust Mini od spoločnosti Eleaf užitočným spoločníkom pri vapovaní.

  25,95 €
  Iba na objednávku do 24/48 hod.
 • 56,95 €
  Nové

  Ergonomický tvarovaný grip, ktorý dokonale sadne do ruky. Spolu so vstavanou batériou s kapacitou 2000mAh bude Target Mini 2 užitočným spoločníkom pri celodennom vapovaní.

  56,95 €
  Iba na objednávku do 24/48 hod.
 • 54,95 €
  Nové

  Miniatúrna veľkosť s jednoduchou obsluhou! To je nový podsystém ONER od spoločnosti ULTRONER. Elegantný dizajn zo stabwood v spojení s integrovanou 380mAh batériou a kompaktnými rozmermi sa bez problémov zmestí do vrecka, či tašky a tak ho môžete mať neustále pri sebe. V balení sú tiež dva špeciálne PODy s objemom 2 ml, ktoré sa ľahko plnia a vymieňajú.

  54,95 €
 • 26,95 €
  Nové

  Vaptio prichádza s novou AIO elektronickou cigaretkou Tyro Kit. Tyro Kit vás osloví predovšetkým jednoduchou obsluhou, dobrým podaním chutí a výkonnou batériou. Batéria v sebe ukrýva kapacitu až 1500mAh s výkonom do 25W. S inovatívnym nastavením prívodu vzduchu si užijete obidva spôsoby poťahovania, či už preferujete väčšiu produkciu pary (DL), alebo...

  26,95 €
 • 65,95 €
  Nové

  Prémiový regulovateľný vaporizér v kompaktných rozmeroch na sušené bylinky! Vreckový vaporizér Nokiva umožňuje efektívnu vaporizáciu všetkých druhov byliniek. Batéria o kapacite 2200mAh je vybavená kvalitnou keramickou komôrkou, ktorá ohrievaním uvoľňuje aktívne látky a chute zo sušených bylín.

  65,95 €
 • 54,95 €
  Nové

  Miniatúrna veľkosť s jednoduchou obsluhou! To je nový podsystém ONER od spoločnosti ULTRONER. Elegantný dizajn zo stabwood v spojení s integrovanou 380mAh batériou a kompaktnými rozmermi sa bez problémov zmestí do vrecka, či tašky a tak ho môžete mať neustále pri sebe. V balení sú tiež dva špeciálne PODy s objemom 2 ml, ktoré sa ľahko plnia a vymieňajú.

  54,95 €
Zobraziť 1 - 20 z 23 položiek