Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Geek Vape

Zľavnené produkty

Geek Vape 5 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  farba
  Priemer Atomizéra
  Kapacita Atomizéra
  Kapacita Batérie
  Batéria
  Typ
  DL / MTL
  Náustok
  Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
  • 24,95 €
   Akcia

   Kompaktný model Geekvape Flint so zabudovanou batériou s kapacitou 1000mAh ponúka tri nastaviteľné intenzity žhavenia, ochranu pred tryskajúcou vodou a 2 ml objem. V kombinácii s vysokoodporovými žhaviacimi hlavami vás čaká dlhá výdrž a perfektné podanie chuti. Žhaviče sú určené nielen pre bežné e-liquidy, ale predovšetkým pre tie s nikotínovou soľou!

   24,95 €
  • 2,95 €

   Náhradná žhaviaca hlava určená pre GeekVape Flint elektronické cigaretu. S odporom  1,2Ω / 1,6Ω skvele sa hodí či už pre klasické e-liquidy, či pre nikotínové soli a je určená pre poťahovanie štýlom ústa-pľúca (MTL). 

   2,95 €
  • 3,50 €

   Náhradné sklenené telo určené pre elektronickú cigaretu Geekvape Flint.

   3,50 €
  • 26,95 €

   Frenzy je jedným z najpokročilejších POD systémov od Geekvape. Prichádza s integrovanou batériou s kapacitou 950mAh, objemom 2ml, vymeniteľnými žhaviacimi hlavami a reguláciou prívodu vzduchu. Moderný smart PODík napájaný s čipovou sadou AS Micro ovláda aj teplotný režim s možnosťou nastavenia teploty a funkciou predžhavenia pre okamžitú tvorbu pary!

   26,95 €
  • 2,95 €

   Náhradná žhaviaca hlava určená pre GeekVape Frenzy Pod systém s odporom 0,7Ω (vyrobená z kanthalu) / 1,2Ω (vyrobená z nerezovej ocele). Skvele sa hodí či už pre klasické e-liquidy, či pre nikotínové soli.

   2,95 €
  Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek