Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

FreeMax

Zľavnené produkty

FreeMax 4 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  Priemer Atomizéra
  Kapacita Atomizéra
  DL / MTL
  Náustok
  Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
  • 26,95 €

   Freemax Mesh Pro ponúka veľký objem a špeciálne žhaviace hlavy určené na mega masívne a husté mraky pary. Zabudnite na klasické špirálky, FreeMax Mesh Pro využíva inovatívne pletivo – mesh, vďaka čomu majú väčšiu plochu odparovania, zaisťujú výraznejšiu produkciu pary a intenzívnejšie podanie chuti, ako je to u bežných špirálok.

   26,95 €
  • 4,95 €

   Náhradná žhaviaca hlava s odporom 0,2ohm určená pre atomizér FreeMax Mesh Pro, ktorá namiesto klasickej špirálky využíva špeciálne dual mesh pletivo (sieťovaná mriežka) z kanthalu. Čaká vás rýchlejšie žhavenie, výraznejšia produkcia pary a intenzívnejšie podanie chuti, než je to u bežných špirálok.

   4,95 €
  • 3,95 €

   Náhradná žhaviaca hlava s odporom 0,12ohm určená pre atomizér FreeMax Mesh Pro, ktorá namiesto klasickej špirálky využíva špeciálne mesh pletivo (sieťovaná mriežka) z nerezu SS316L. Táto žhaviaca hlava je určená špeciálne pre TC SS teplotný režim.

   3,95 €
  • 4,95 €
   Nové

   Náhradná žhaviaca hlava s odporom 0,15ohm určená pre atomizér FreeMax Mesh Pro, ktorá namiesto klasickej špirálky využíva špeciálne mesh pletivo (sieťovaná mriežka) z kanthalu. Čaká vás rýchlejšie žhavenie, výraznejšia produkcia pary a intenzívnejšie podanie chuti, než je to u bežných špirálok.

   4,95 €
  Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek