Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Cosmic Fog

Zľavnené produkty

Cosmic Fog

Dobre známe a veľmi obľúbené náplne COSMIC FOG sú teraz dostupné už aj vo forme koncentrovaných aróm pre namiešanie vlastného e-liquidu. Spoločnosť Cosmic Fog Vapors bola založená v slnečnej Orange County v Kalifornii a vznikla s poslaním vytvoriť prvotriedne vape e-liquidy, ktoré sú vhodné pre celodenné vapovanie.

Cosmic Fog 4 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  Príchuť
  Objem
  Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
  • 15,23 €
   2 Recencie

   Sladký a výrazný mix marakuje s jemným exotickým kiwi a zrelým ananásom. Sweet and distinctive blend of passionfruit, fine exotic kiwi and ripe pineapple. Süße und unverwechselbare Mischung aus Passionsfrucht, feiner exotischer Kiwi und reifer Ananas.

   15,23 €
  • 15,23 €

   Sladká zmes jahôd a tropického ovocia v lahodnom bonbóne.  A sweet blend of strawberries and tropical fruit in a delicious candy. Eine süße Mischung aus Erdbeeren und tropischen Früchten in einer köstlichen Süßigkeit.

   15,23 €
  • 15,23 €
   1 Recencie

   Vychutnajte si pyré z japonských hrušiek Nashi s dochuťou francúzskeho Crème brûlée a jemne sladkého karamelu.  Enjoy Japanese Nashi pears puree with French Crème brûlée flavor and sweet caramel. Genießen Sie japanisches Nashi-Birnenpüree mit französischem Crème-Brûlée-Geschmack und süßem Karamell.

   15,23 €
  • 15,23 €
   1 Recencie

   Jemná chuť tabaku s kvapkou bourbonu. Delicate tobacco flavor with a drop of bourbon. Zartes Tabakaroma mit einem Tropfen Bourbon

   15,23 €
  Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek