Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Meteorite Extract

Zľavnené produkty

Meteorite Extract

METEORITE EXTRACT je séria siedmich ovocných príchutí, v ktorej nájdete tradičné, ale aj úplne originálne ovocné kombinácie. Príchute nemeckej výroby sú balené v plastových fľaštičkách s objemom 30ml, v ktorých nájdete len 10ml koncentrovanej arómy pripravenú pre zmiešanie s 20ml bez nikotínovou alebo nikotínové bázou

Meteorite Extract 4 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  Príchuť
  Objem
  Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
  • 5,69 €

   Obľúbený Mohito koktail s limetkou a sviežou mätou. Popular Mohito cocktail with lime and fresh mint. Beliebter Mojito-Cocktail mit Limetten und frischer Minze. 30 ml Chubby Gorila flaška, s 10 ml koncentrátom a voľným miestom pre 20 ml bázy.

   5,69 €
  • 5,69 €

   Dokonale sladká šťava z broskyne s výraznou chuťou šťavnatých jahôd. Perfect blend of peach and sweet strawberries. Perfekte Mischung aus Pfirsich und süßen Erdbeeren. 30 ml Chubby Gorila flaška, s 10 ml koncentrátom a voľným miestom pre 20 ml bázy.

   5,69 €
  • 5,69 €

   Lahodne sladké a kyslasté granátové jablko doplnené o sviežu chuť pomarančov. Deliciously sweet and sour pomegranate complemented by a fresh orange flavor. Köstlich süßsaurer Granatapfel, ergänzt durch einen frischen Orangengeschmack. 30 ml Chubby Gorila flaška, s 10 ml koncentrátom a voľným miestom pre 20 ml bázy.

   5,69 €
  • 5,69 €

   Jemná horká čokoláda s kúskami mandarinky. Fine dark chocolate with pieces of  mandarins. Feine dunkle Schokolade mit Mandarinenstücken. 30 ml Chubby Gorila flaška, s 10 ml koncentrátom a voľným miestom pre 20 ml bázy.

   5,69 €
  Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek