Aktuality

 • 4.4   Skompletizovali sme švajčiarsku long-fill sériu VAPE LOUNGE, doplnili novinky COSMOPOLITAN a BRAMBLE od britských SUPERGOOD a rozšírili sériu aróm DON CRISTO.
 • 29.3  Od dnes sa konečne dá platiť kartou za vytvorené objednávky na e-shope. Akceptované sú karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Apple Pay a Union Pay.
 • 26.3  Objednávky cez e-shop si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni. Od pondelka do piatku od 9-tej do 19-tej. V sobotu a nedeľu je zatvorená.
 • 24.3  Druhá séria Shake & Vape príchutí od AEON sa volá Journey Classic a budete mať nebíčko v papuľke...
 • 19.3  Pri doručení zásielok prostredníctvom spoločností REMAX a Zásielkovňa nám boli zvýšené ceny, ktoré sme museli zohľadniť v poštovnom pri uvedených prepravcoch. Stále ale máte na výber aj iných dopravcov bez zmenenej ceny, resp. s doručením zadarmo.
 • 15.3  UPOZORNENIE - z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu v SR je predajňa ZATVORENÁ. Možný je len osobný odber objednávok z e-shopu, resp. zaslať objednávky dopravnou spoločnosťou. E-shop funguje v normálnom režime.
 • 13.3  Predajňa a aj e-shop funguje zatiaľ bez obmedzení.
 • 10.3  Prvá várka nových Shake&Vape predstavuje Strada a čajovú edíciu KTS TEA.
 • 7.3   Krásna drevená mechanika od tureckých Fakirs Mods sa volá Illusia S-25 Mech Mod. Od tabakových bastardov predstavujeme ich Custard Bastard sériu a britská Dinner Lady pre zmenu prináša tabakovú sériu. Chorvátsky Infamous uvádza špeciálnu príchuť Gin&Tonic.
 • 28.2  Už ste si namiešali vlastný liquid v našom Catch´a Bana Vape Bare? Ešte nie, tak máme pre vás súťaž na našom Facebooku a Instagrame, kde môžete svoj mix vyhrať.
 • 26.2  Od dnes si môžete vytvoriť vlastný liquid z nášho Catch´a Bana Vape Baru aj na e-shope a nechať si ho zaslať domov. Poď mixovať!
 • 24.2  Dnes spúšťame prvú fázu projektu Catch´a Bana Vape Bar v našej predajni. Príď si namiešať svoj vlastný liquid, alebo si objednaj jeden z hotových receptov.
 • 21.2  Niečo nové sa chystá v našej predajni... už o pár dní.
 • 15.2  Ketchi Coils predstavuje špirálky AZAZEL a z UK prichádzajú pobrexitové shortfilly Cotton&Cable, Dinner Lady uvádza tabakovú líniu longfillov a Dovpo Odin 200W Box Mod za lepšiu cenu bez DNA čipu.
 • 7.2  Ako jedny z mála na svete vám ponúkame limitovanú edíciu D.R.A.M. III RTA v prevedení Matte Black. Z tej istej dielne, teda K&C Mods, prišli aj ručne robené špirálky. Kvalitu nezaprie ani Aspire Nautilus GT atomizér na továrenské hlavy - určený pre MTL.
 • 3.2  Pozrite sa na kooperáciu Aspire a High-end výrobcu Taifun a na ich spoločný projekt s názvom Aspire Nautilus GT set. Alebo snehobiely Dotmod dotAIO LE, čierny Vapor Giant Kronos 2 S DLC, či Taifun GT IV S. Vo všetkých si vychutnáte ovocné NOMZ X2 liquidy.
 • 28.1  Znížili sme ceny na šmakocinkách od Twist, FRYD, Banana Butt, Bogan Brews, Coastal Clouds, Kings Crest a BRWD. Mlsanie začína...
 • 27.1  Easy Side Box Mod od Ambition Mods opäť skladom a aj v dvoch nových prevedeniach.
 • 21.1  V ponuke sa objavili nové príchute od obľúbených Infamous, či tabakové arómy od Empire Brew Pirates a ovocné shortfilly od Harmony Loco. Vyskúšať ich môžete v novom atíku Nautilus XS, či Zenith PRO Tanku. K setom pribudli Zelos 2.0 a dva POD systémy Jester a Crown POD.
 • 18.1  Sa uskutoční v poradí už 26 zraz vo Vinopolitane a tentokrát okrem občerstvenia a tomboly budú na ochutnávku Strawberry Queen a Tobacco Bastards.
 • 17.1  Už aj druhá várka náustkov je na stránke. Medzi nimi sú aj krásne drevené kúsky. Už ste ochutnali nové príchute od Infamous?
 • 13.1  Prvá várka náustkov je online. Úplne nová séria Vapor Giant náustkov pre DL a MTL. 7 druhov a z každého 4 varianty...
 • 11.1  Nadupaná zásielka od high-end výrobcov Fakirsmods dorazila. Najnovšia drevená Illusia-C s Dicodes čipom, krásne drevené Illusia-S 18 mechanické mody na 18650, či 18350 batérie a gravírovaná Illusia ION Mech mod 18350... Iba pre tých, ktorý vedia čo chcú.
 • 3.1  Po troch kráľoch prichádza štvrtý, kráľ Milan a je to NÁŠ ČLOVEK. Tento k vám bude chodiť každý pracovný deň, lebo je to nový VAPE kuriér. Pre našich zákazníkov z hlavnej dediny (čítaj Bratislava) spúšťame nové možnosti doručenia e-shopových objednávok.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Asmodus

Zľavnené produkty

Asmodus Minikin 2


Položiť otázku (1)

Asmodus Minikin v2 180W Box Mod

Nový produkt

Asmodus minikin 2 predstavuje pokročilý MOD s dotykovým displejom, ktorý prináša celú radu technologických vychytávok! Je jedným z najkompaktnejších MODov vo svojej triede, viete ho však použiť takmer s ľubovoľným atomizérom. Je poháňaný výkonným čipom, ktorý sa vyznačuje perfektným power manažmentom a výkonom. Kvalitné spracovanie a šikovný dotykový displej robia z Minikinu výborného spoločníka.

Viac detailov

85,95 € s DPH

Viac informácií

Asmodus Minikin v2 180W Box Mod

asmodus minikin v2 farby (www.e-smoke.sk)

Asmodus minikin 2 predstavuje pokročilý MOD s dotykovým displejom, poháňaný dvoma batériami typu 18650, ktorý prináša celý zástup technologických vychytávok a perfektné spracovanie! Asmodus minikin 2 je jedným z najkompaktnejších MODov vo svojej triede, viete ho však použiť takmer s ľubovoľným atomizérom, vrátane výkonných RDA, u ktorých využijete masívny výkon, ktorý zvládne minikin 2 podať.

Minikin 2 je poháňaný čipom GX-180-HT / UT, ktorý dosahuje rovnaké úspory energie batérií ako jeho predchodcovia, ale je vybavený väčším výkonom, až 180 W a podporou dotykovej obrazovky! Chip sa vyznačuje perfektným power manažmentom a rapídne predlžuje čas používania na jedno nabitie. 

Minikin 2 s výkonom 180 Wattov ponúka všetky potrebné a vapermi často používané režimy. V režime výkonu máte na vyber klasické watty a “curve”, čiže krivku. Krivka sa dá individuálne prispôsobiť a je tu možnosť aj ‘preheat’ funkcie. V teplotnom režime je na výber Ni200, Ti, SS316L a SS317L. Asmodus minikin má veľmi presné TC a ktorý okrem voľby materiálu a nastavenie hodnoty TCR umožňuje tiež nastavenie krivky výkonu pre dokonalý pôžitok z vapingu.
 asMODus_minikin_v2_kryt_závit (e-smoke.sk)

Kvalitné a kompaktné spracovanie
Na prednej strane Minikina je veľké, ľahko dostupné tlačidlo s gravírovaným logom asMODus. Pod žhaviacím tlačítkom je umiestnení OLED displej. Ak hľadáte nastavovacie tlačítka, tak zbytočne, všetko sa nastavuje na dotykovom displeji! Tešiť sa môžete aj na podporu upgrade firmware prostredníctvom micro USB portu v prednej časti gripu, ktorý zároveň slúži na nabíjanie batérií prúdom až 1A. Na vrchu Modu je kvalitný 510 nerezový závit s odpruženým kontaktom a dole na spodnej časti sú ventilačné otvory. Zadný kryt na batérie je uchytený magnetmi, sedí a drží pevne. Na kryte nájdeme na dotyk príjemne spracované logo spoločnosti asMODus.
 asMODus_minikin_v2_kryt_závit (e-smoke.sk)

Dotyková obrazovka
Ďalšiu vychytávku tvorí dotykový OLED displej, pomocou ktorého nastavíte všetky hodnoty ľahko a rýchlo. Na nastavenie požadovaných hodnôt nepotrebujete žiadne tlačítka navyše, všetko sa nastavuje dotykom prsta na displeji. Aby sa predišlo nechceným stlačeniam, displej sa sam uzamyká, pre odomknutie je potrebne potiahnuť prstom zhora nadol. Po odomknutí obrazovky, ťuknite na hodnotu, ktorú si chcete zmeniť. Displej je jasný a zobrazuje prehľadne všetky potrebné informácie. 
 asMODus_minikin_v2_displej(e-smoke.sk)

asMODus Minikin V2 je mimoriadne podarený, funkčný a prakticky mod v malom prevedení. Všetko je nezastaviteľné priamo na ňom, pohodlne a jednoducho, iba ťuknutím prsta. Kvalitne spracovanie a materiály, ako aj veľmi vydarený firmware z neho robia výborného spoločníka na celodenný vaping.

asMODus_minikin_v2_baterie (e-smoke.sk)
Technické parametre:
Rozmer: 80 x 41 x 38 mm
Čip: ASMODUS 180GX Touch Screen Chip Set
Displej: 23 x 12 mm OLED dotykový displej
Rozsah výkonu (VW MODE): 5 – 180 W
Rozsah výkonu (režim TC): 5 – 120 W
Rozsah odporu atomizéra: 0,1 - 2,5 ohmov
Rozsah regulácie teploty: 212 °F - 572 °F / 100 °C - 300 °C
Maximálne výstupné napätie: 7.5V
Maximálny výstupný prúd: 45A
Rozsah vstupného napätia: 6,4 V – 9 V
Maximálny vstupný prúd: 40A
Prevádzkový prúd displeja: 25mA
Pohotovostný prúd: <350uA
Pohotovostný čas: 18s
Maximálny čas poťahu: 10s
Efektívnosť výkonu: 95%
Parametre nabíjania: DC 5V / 1A
2x 18650 baterie (aspoň 20A) - nie sú súčasťou balenia
Vyvážené nabíjanie batérii
možnost upgradu Firmware

Obsah balenia:
1x Asmodus Minikin 2
1x USB kábel
1x Návod

Komu nie je E-inhalátor určený?

 • užívateľom mladším ako 18 rokov

 • nefajčiarom

 • tehotným a dojčiacim ženám

 • ľuďom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Hodnotenie 
2018-10-22

Asmodus Minikin v2 180W Box Mod

S ★ U ★ P ★ E ★ R ★ B
e-smoke opäť nesklamal-aj ked'nebol skladom do 48 hod ho zohnali a je doma.Mod je perfektný ,krásne čisté spracovanie,príjemný do ruky,vynikajúca povrchová úprava,dotykáč mi vyhovuje už z colossalu.Proste pecka-Asmodus.
No a e-smoke..Ďakujem,nepoznám lepší e shop -široko ďaleko minimálne v rámci česko -slovenska.
Zoženú aj nemožné,dodanie expresné,príjemný ,ústretový personál..skvelý Igor .Veľká vďaka,je radosť u Vás nakupovať!
Ivan

 • Pre 6 z 6 je táto recenzia užitočná.

Napísať hodnotenie

Napísať hodnotienie

Asmodus Minikin v2 180W Box Mod

Asmodus Minikin v2 180W Box Mod

Asmodus minikin 2 predstavuje pokročilý MOD s dotykovým displejom, ktorý prináša celú radu technologických vychytávok! Je jedným z najkompaktnejších MODov vo svojej triede, viete ho však použiť takmer s ľubovoľným atomizérom. Je poháňaný výkonným čipom, ktorý sa vyznačuje perfektným power manažmentom a výkonom. Kvalitné spracovanie a šikovný dotykový displej robia z Minikinu výborného spoločníka.

Otázka (1)

Od Ivan Hraško | 2018-10-14 19:03:48

máme čierny skladom ? aký ma Firmware 38,39,40 ?
Ivan

e-smoke vape shop

Zdravím Ivan,
čierny momentálne nemáme, ale čo som pozeral na dva modely, tak mali 38-čku.

Page: 1

Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

7 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať