Aktuality

Asmodus

Asmodus Minikin V2 KODAMA

Nový produkt

Dobre známy Asmodus Minikin V2 teraz prichádza už aj v nádhernej drevenej verzii. MOD je vyrobený z vysokokvalitného stabilizovaného dreva, čím Minikin získava originálny luxusný vzhľad, ktorý dokáže upúta pozornosť hneď na prvý pohľad. Kvalitný dotykový displej v kombinácii s presným a výkonným čipom robia z Minikinu V2 výborného spoločníka na celý deň. Dodáva sa v krásnej drevenej  krabičke.

Viac detailov

305,00 € s DPH

Viac informácií

Asmodus Minikin V2 KODAMA

 asMODus Minikin V2 KODAMA at e-smoke vape shop

Dobre známy Asmodus Minikin V2 teraz prichádza už aj v nádhernej drevenej verzii. Telo MODu je vyrobené z vysokokvalitného stabilizovaného dreva, čím Minikin získava originálny luxusný vzhľad, ktorý dokáže upúta pozornosť hneď na prvý pohľad. Kvalitný dotykový displej v kombinácii s presným a výkonným čipom robia z Minikinu V2 výborného spoločníka na celý deň.
Stabilizované drevo sa vyrába napustením dreva živicou vo vákuu. Drevo sa tak stáva stabilným a odolným voči vonkajším vplyvom, ako je napríklad vlhkosť. Nemusíte sa báť, stabilizovanému drevu nehrozí deformácia alebo praskliny. V rámci elektronických cigariet ide o prémiový materiál, ktorého prostredníctvom grip získava jedinečný a štýlový vzhľad.
asMODus Minikin V2 KODAMA at e-smoke vape shop

Výkonný čip s perfektným power manažmentom
Asmodus minikin 2 predstavuje pokročilý MOD s dotykovým displejom, poháňaný dvoma batériami typu 18650, ktorý prináša celý zástup technologických vychytávok a perfektné spracovanie! Asmodus minikin 2 je jedným z najkompaktnejších MODov vo svojej triede, viete ho však použiť takmer s ľubovoľným atomizérom, vrátane výkonných RDA, u ktorých využijete masívny výkon, ktorý zvládne minikin 2 podať.

Minikin 2 je poháňaný čipom GX-180-HT / UT, ktorý dosahuje rovnaké úspory energie batérií ako jeho predchodcovia, ale je vybavený väčším výkonom, až 180 W a podporou dotykovej obrazovky! Chip sa vyznačuje perfektným power manažmentom a rapídne predlžuje čas používania na jedno nabitie. 

Minikin 2 s výkonom 180 Wattov ponúka všetky potrebné a vapermi často používané režimy. V režime výkonu máte na vyber klasické watty a “curve”, čiže krivku. Krivka sa dá individuálne prispôsobiť a je tu možnosť aj ‘preheat’ funkcie. V teplotnom režime je na výber Ni200, Ti, SS316L a SS317L. Asmodus minikin má veľmi presné TC a ktorý okrem voľby materiálu a nastavenie hodnoty TCR umožňuje tiež nastavenie krivky výkonu pre dokonalý pôžitok z vapingu.

asMODus Minikin V2 KODAMA at e-smoke vape shop 

Kvalitné a kompaktné spracovanie
Na prednej strane Minikina je veľké, ľahko dostupné tlačidlo s gravírovaným logom asMODus. Pod žhaviacím tlačítkom je umiestnení farebný OLED displej. Ak hľadáte nastavovacie tlačítka, tak zbytočne, všetko sa nastavuje na dotykovom displeji! Tešiť sa môžete aj na podporu upgrade firmware prostredníctvom micro USB portu v prednej časti gripu, ktorý zároveň slúži na nabíjanie batérií prúdom až 1A. Na vrchu Modu je kvalitný 510 nerezový závit s odpruženým kontaktom a dole na spodnej časti sú ventilačné otvory. Zadný kryt na batérie je uchytený magnetmi, sedí a drží pevne. Na kryte nájdeme na dotyk príjemne spracované logo spoločnosti asMODus.
 

Dotyková obrazovka
Ďalšiu vychytávku tvorí dotykový OLED displej, pomocou ktorého nastavíte všetky hodnoty ľahko a rýchlo. Na nastavenie požadovaných hodnôt nepotrebujete žiadne tlačítka navyše, všetko sa nastavuje dotykom prsta na displeji. Aby sa predišlo nechceným stlačeniam, displej sa sam uzamyká, pre odomknutie je potrebne potiahnuť prstom zhora nadol. Po odomknutí obrazovky, ťuknite na hodnotu, ktorú si chcete zmeniť. Displej je jasný a zobrazuje prehľadne všetky potrebné informácie. 
 

asMODus Minikin V2 je mimoriadne podarený, funkčný a prakticky mod v malom prevedení. Všetko je nezastaviteľné priamo na ňom, pohodlne a jednoducho, iba ťuknutím prsta. Kvalitne spracovanie a materiály, ako aj veľmi vydarený firmware z neho robia výborného spoločníka na celodenný vaping.


Technické parametre:
Rozmer: 80 x 41 x 38 mm
Čip: ASMODUS 180GX Touch Screen Chip Set
Displej: 23 x 12 mm OLED dotykový displej
Rozsah výkonu (VW MODE): 5 – 180 W
Rozsah výkonu (režim TC): 5 – 120 W
Rozsah odporu atomizéra: 0,1 - 2,5 ohmov
Rozsah regulácie teploty: 212 °F - 572 °F / 100 °C - 300 °C
Maximálne výstupné napätie: 7.5V
Maximálny výstupný prúd: 45A
Rozsah vstupného napätia: 6,4 V – 9 V
Maximálny vstupný prúd: 40A
Prevádzkový prúd displeja: 25mA
Pohotovostný prúd: <350uA
Pohotovostný čas: 18s
Maximálny čas poťahu: 10s
Efektívnosť výkonu: 95%
Parametre nabíjania: DC 5V / 1A
2x 18650 baterie (aspoň 20A) - nie sú súčasťou balenia
Vyvážené nabíjanie batérii
možnost upgradu Firmware

Obsah balenia:
1x Asmodus Minikin v2 KODAMA
1x USB kábel
1x Návod

Komu nie je E-inhalátor určený?

  • užívateľom mladším ako 18 rokov

  • nefajčiarom

  • tehotným a dojčiacim ženám

  • ľuďom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

Asmodus Minikin V2 KODAMA

Asmodus Minikin V2 KODAMA

Dobre známy Asmodus Minikin V2 teraz prichádza už aj v nádhernej drevenej verzii. MOD je vyrobený z vysokokvalitného stabilizovaného dreva, čím Minikin získava originálny luxusný vzhľad, ktorý dokáže upúta pozornosť hneď na prvý pohľad. Kvalitný dotykový displej v kombinácii s presným a výkonným čipom robia z Minikinu V2 výborného spoločníka na celý deň. Dodáva sa v krásnej drevenej  krabičke.

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

13 ďalších produktov v rovnakej kategórii: