Aktuality

 • 4.4   Skompletizovali sme švajčiarsku long-fill sériu VAPE LOUNGE, doplnili novinky COSMOPOLITAN a BRAMBLE od britských SUPERGOOD a rozšírili sériu aróm DON CRISTO.
 • 29.3  Od dnes sa konečne dá platiť kartou za vytvorené objednávky na e-shope. Akceptované sú karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Apple Pay a Union Pay.
 • 26.3  Objednávky cez e-shop si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni. Od pondelka do piatku od 9-tej do 19-tej. V sobotu a nedeľu je zatvorená.
 • 24.3  Druhá séria Shake & Vape príchutí od AEON sa volá Journey Classic a budete mať nebíčko v papuľke...
 • 19.3  Pri doručení zásielok prostredníctvom spoločností REMAX a Zásielkovňa nám boli zvýšené ceny, ktoré sme museli zohľadniť v poštovnom pri uvedených prepravcoch. Stále ale máte na výber aj iných dopravcov bez zmenenej ceny, resp. s doručením zadarmo.
 • 15.3  UPOZORNENIE - z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu v SR je predajňa ZATVORENÁ. Možný je len osobný odber objednávok z e-shopu, resp. zaslať objednávky dopravnou spoločnosťou. E-shop funguje v normálnom režime.
 • 13.3  Predajňa a aj e-shop funguje zatiaľ bez obmedzení.
 • 10.3  Prvá várka nových Shake&Vape predstavuje Strada a čajovú edíciu KTS TEA.
 • 7.3   Krásna drevená mechanika od tureckých Fakirs Mods sa volá Illusia S-25 Mech Mod. Od tabakových bastardov predstavujeme ich Custard Bastard sériu a britská Dinner Lady pre zmenu prináša tabakovú sériu. Chorvátsky Infamous uvádza špeciálnu príchuť Gin&Tonic.
 • 28.2  Už ste si namiešali vlastný liquid v našom Catch´a Bana Vape Bare? Ešte nie, tak máme pre vás súťaž na našom Facebooku a Instagrame, kde môžete svoj mix vyhrať.
 • 26.2  Od dnes si môžete vytvoriť vlastný liquid z nášho Catch´a Bana Vape Baru aj na e-shope a nechať si ho zaslať domov. Poď mixovať!
 • 24.2  Dnes spúšťame prvú fázu projektu Catch´a Bana Vape Bar v našej predajni. Príď si namiešať svoj vlastný liquid, alebo si objednaj jeden z hotových receptov.
 • 21.2  Niečo nové sa chystá v našej predajni... už o pár dní.
 • 15.2  Ketchi Coils predstavuje špirálky AZAZEL a z UK prichádzajú pobrexitové shortfilly Cotton&Cable, Dinner Lady uvádza tabakovú líniu longfillov a Dovpo Odin 200W Box Mod za lepšiu cenu bez DNA čipu.
 • 7.2  Ako jedny z mála na svete vám ponúkame limitovanú edíciu D.R.A.M. III RTA v prevedení Matte Black. Z tej istej dielne, teda K&C Mods, prišli aj ručne robené špirálky. Kvalitu nezaprie ani Aspire Nautilus GT atomizér na továrenské hlavy - určený pre MTL.
 • 3.2  Pozrite sa na kooperáciu Aspire a High-end výrobcu Taifun a na ich spoločný projekt s názvom Aspire Nautilus GT set. Alebo snehobiely Dotmod dotAIO LE, čierny Vapor Giant Kronos 2 S DLC, či Taifun GT IV S. Vo všetkých si vychutnáte ovocné NOMZ X2 liquidy.
 • 28.1  Znížili sme ceny na šmakocinkách od Twist, FRYD, Banana Butt, Bogan Brews, Coastal Clouds, Kings Crest a BRWD. Mlsanie začína...
 • 27.1  Easy Side Box Mod od Ambition Mods opäť skladom a aj v dvoch nových prevedeniach.
 • 21.1  V ponuke sa objavili nové príchute od obľúbených Infamous, či tabakové arómy od Empire Brew Pirates a ovocné shortfilly od Harmony Loco. Vyskúšať ich môžete v novom atíku Nautilus XS, či Zenith PRO Tanku. K setom pribudli Zelos 2.0 a dva POD systémy Jester a Crown POD.
 • 18.1  Sa uskutoční v poradí už 26 zraz vo Vinopolitane a tentokrát okrem občerstvenia a tomboly budú na ochutnávku Strawberry Queen a Tobacco Bastards.
 • 17.1  Už aj druhá várka náustkov je na stránke. Medzi nimi sú aj krásne drevené kúsky. Už ste ochutnali nové príchute od Infamous?
 • 13.1  Prvá várka náustkov je online. Úplne nová séria Vapor Giant náustkov pre DL a MTL. 7 druhov a z každého 4 varianty...
 • 11.1  Nadupaná zásielka od high-end výrobcov Fakirsmods dorazila. Najnovšia drevená Illusia-C s Dicodes čipom, krásne drevené Illusia-S 18 mechanické mody na 18650, či 18350 batérie a gravírovaná Illusia ION Mech mod 18350... Iba pre tých, ktorý vedia čo chcú.
 • 3.1  Po troch kráľoch prichádza štvrtý, kráľ Milan a je to NÁŠ ČLOVEK. Tento k vám bude chodiť každý pracovný deň, lebo je to nový VAPE kuriér. Pre našich zákazníkov z hlavnej dediny (čítaj Bratislava) spúšťame nové možnosti doručenia e-shopových objednávok.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Asmodus

Zľavnené produkty

asMODus Lustro 200W Box Mod


Položiť otázku (0)

Iba na objednávku do 24/48 hod.

asMODus Lustro 200W Box Mod

Nový produkt

Revolúčna novinka od asMODus, vysokovýkonný dvojbaterkový grip Lustro, integrujúci v sebe hneď viacero technologických inovácií, ktoré zmenia svet vapingu raz a navždy. Lustro disponuje farebným dotykovým displejom, moderným LED indikátorom, ovládaním bez dotyku obrazovky – pomocou gesta a v prípade núdze sa určite zíde aj integrovaná baterka na svietenie!

Viac detailov

68,34 € s DPH

Viac informácií

asMODus Lustro 200W Box Mod
asmodus lustro (e-smoke.sk)

Revolúčna novinka od asMODus firmy, hviezda noci, vysokovýkonný dvojbaterkový grip Lustro, integrujúci v sebe hneď viacero technologických inovácií, ktoré zmenia svet vapingu raz a navždy. Začína sa trend pokročilých, high-tech vape zariadení s modernými smart funkciami. Lustro má farebný dotykový displej, moderný LED indikátor, ovládanie bez dotyku obrazovky – pomocou gesta a v prípade núdze sa určite zíde aj integrovaná baterka na svietenie!

Kvalitné a kompaktné spracovanie
Na prednej strane je veľké LED podsvietené tlačidlo s gravírovaným logom asMODus. Pod žhaviacím tlačítkom je umiestnení farebný OLED dotykový displej. Vedľa obrazovky sa nachádza moderný LED indikátorový pásik, ktorý zobrazuje čas poťahu a dá sa farebne prispôsobiť. Na vrchu Modu je kvalitný 510 nerezový závit s odpruženým kontaktom a dole na spodnej časti sú ventilačné otvory. Zadný kryt na batérie je uchytený magnetmi, sedí a drží pevne. Na kryte nájdeme na dotyk príjemne spracované logo spoločnosti asMODus.
Čerešničkou na torte je integrovaná flash baterka na svietenie na spodnej časti zariadenia, ktorá má dve úrovne jasu!

Lustro_flashlight

Ovládanie dotykom alebo radšej čáry-máry gestami?
AsMODus Lustro disponuje ľahko čitateľným farebným OLED dotykovým displejom. Aby sa predišlo nechceným stlačeniam, displej sa sám uzamyká, pre odomknutie je potrebné potiahnuť prstom zhora nadol. Po odomknutí obrazovky, ťuknite na hodnotu, ktorú si chcete zmeniť. Displej je jasný a zobrazuje prehľadne všetky potrebné informácie. Tešiť sa môžete aj na funkciu ovladania gestami. Vo vrchnej časti obrazovky je zabudovaný IR senzor, pomocou ktorých sa dá používať zariadenie aj bez použitia prstov, len gestami ruky! Samozrejme však v prípade, že by vám tento spôsob nevyhovoval, možno ho ľahko vypnúť a ovládať len prostredníctvom dotykového displeja.

lustro asmodus_(e-smoke.sk)
 

Kvalitný čip a výsoký výkon
Lustro je vybavený novým čipom GX-200H-U-T-V2, ktorý pri vysokých výkonoch a režimoch TC šetrí energiou z batérií pre vlastnú prevádzku = dlhšia výdrž batérií. Lustro je schopný podať maximálny 200 wattový výkon. V režime POWER máte na výber klasické watty a “curve”, čiže krivku. Krivka sa dá individuálne prispôsobiť a je tu možnosť aj "preheat" funkcie. V teplotnom režime je na výber Ni200, Ti, SS304L, SS316L a SS317L. Asmodus Lustro má veľmi presné TC a ktorý okrem voľby materiálu a nastavenie hodnoty TCR umožňuje tiež nastavenie krivky výkonu pre dokonalý pôžitok z vapingu.

Technické parametre:
Rozmery: 80.4 x 40.5 x 36mm
Nastaviteľný výkon: 5W-200W / 5W-120W pre TC
Nastaviteľná teplota: 100 °C - 300 °C
Podporované režimy: VW / TC- (Ni, Ti, SS) / TCR
Podporovaný odpor: 0,15ohm – 5ohm
Batéria: 2 x18650 (min 20A) – batérie nie sú súčasťou balenia
Nabíjanie: USB-C
Závit: 510 a odpružený kontakt
upgrade firmware

Obsah balenia:
1x Asmodus Lustro (bez monočlánkov) 
1x USB-C kábel
1x Návod

Komu nie je E-inhalátor určený?

 • užívateľom mladším ako 18 rokov

 • nefajčiarom

 • tehotným a dojčiacim ženám

 • ľuďom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

asMODus Lustro 200W Box Mod

asMODus Lustro 200W Box Mod

Revolúčna novinka od asMODus, vysokovýkonný dvojbaterkový grip Lustro, integrujúci v sebe hneď viacero technologických inovácií, ktoré zmenia svet vapingu raz a navždy. Lustro disponuje farebným dotykovým displejom, moderným LED indikátorom, ovládaním bez dotyku obrazovky – pomocou gesta a v prípade núdze sa určite zíde aj integrovaná baterka na svietenie!

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

7 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať