Aktuality

 • 4.4   Skompletizovali sme švajčiarsku long-fill sériu VAPE LOUNGE, doplnili novinky COSMOPOLITAN a BRAMBLE od britských SUPERGOOD a rozšírili sériu aróm DON CRISTO.
 • 29.3  Od dnes sa konečne dá platiť kartou za vytvorené objednávky na e-shope. Akceptované sú karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Apple Pay a Union Pay.
 • 26.3  Objednávky cez e-shop si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni. Od pondelka do piatku od 9-tej do 19-tej. V sobotu a nedeľu je zatvorená.
 • 24.3  Druhá séria Shake & Vape príchutí od AEON sa volá Journey Classic a budete mať nebíčko v papuľke...
 • 19.3  Pri doručení zásielok prostredníctvom spoločností REMAX a Zásielkovňa nám boli zvýšené ceny, ktoré sme museli zohľadniť v poštovnom pri uvedených prepravcoch. Stále ale máte na výber aj iných dopravcov bez zmenenej ceny, resp. s doručením zadarmo.
 • 15.3  UPOZORNENIE - z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu v SR je predajňa ZATVORENÁ. Možný je len osobný odber objednávok z e-shopu, resp. zaslať objednávky dopravnou spoločnosťou. E-shop funguje v normálnom režime.
 • 13.3  Predajňa a aj e-shop funguje zatiaľ bez obmedzení.
 • 10.3  Prvá várka nových Shake&Vape predstavuje Strada a čajovú edíciu KTS TEA.
 • 7.3   Krásna drevená mechanika od tureckých Fakirs Mods sa volá Illusia S-25 Mech Mod. Od tabakových bastardov predstavujeme ich Custard Bastard sériu a britská Dinner Lady pre zmenu prináša tabakovú sériu. Chorvátsky Infamous uvádza špeciálnu príchuť Gin&Tonic.
 • 28.2  Už ste si namiešali vlastný liquid v našom Catch´a Bana Vape Bare? Ešte nie, tak máme pre vás súťaž na našom Facebooku a Instagrame, kde môžete svoj mix vyhrať.
 • 26.2  Od dnes si môžete vytvoriť vlastný liquid z nášho Catch´a Bana Vape Baru aj na e-shope a nechať si ho zaslať domov. Poď mixovať!
 • 24.2  Dnes spúšťame prvú fázu projektu Catch´a Bana Vape Bar v našej predajni. Príď si namiešať svoj vlastný liquid, alebo si objednaj jeden z hotových receptov.
 • 21.2  Niečo nové sa chystá v našej predajni... už o pár dní.
 • 15.2  Ketchi Coils predstavuje špirálky AZAZEL a z UK prichádzajú pobrexitové shortfilly Cotton&Cable, Dinner Lady uvádza tabakovú líniu longfillov a Dovpo Odin 200W Box Mod za lepšiu cenu bez DNA čipu.
 • 7.2  Ako jedny z mála na svete vám ponúkame limitovanú edíciu D.R.A.M. III RTA v prevedení Matte Black. Z tej istej dielne, teda K&C Mods, prišli aj ručne robené špirálky. Kvalitu nezaprie ani Aspire Nautilus GT atomizér na továrenské hlavy - určený pre MTL.
 • 3.2  Pozrite sa na kooperáciu Aspire a High-end výrobcu Taifun a na ich spoločný projekt s názvom Aspire Nautilus GT set. Alebo snehobiely Dotmod dotAIO LE, čierny Vapor Giant Kronos 2 S DLC, či Taifun GT IV S. Vo všetkých si vychutnáte ovocné NOMZ X2 liquidy.
 • 28.1  Znížili sme ceny na šmakocinkách od Twist, FRYD, Banana Butt, Bogan Brews, Coastal Clouds, Kings Crest a BRWD. Mlsanie začína...
 • 27.1  Easy Side Box Mod od Ambition Mods opäť skladom a aj v dvoch nových prevedeniach.
 • 21.1  V ponuke sa objavili nové príchute od obľúbených Infamous, či tabakové arómy od Empire Brew Pirates a ovocné shortfilly od Harmony Loco. Vyskúšať ich môžete v novom atíku Nautilus XS, či Zenith PRO Tanku. K setom pribudli Zelos 2.0 a dva POD systémy Jester a Crown POD.
 • 18.1  Sa uskutoční v poradí už 26 zraz vo Vinopolitane a tentokrát okrem občerstvenia a tomboly budú na ochutnávku Strawberry Queen a Tobacco Bastards.
 • 17.1  Už aj druhá várka náustkov je na stránke. Medzi nimi sú aj krásne drevené kúsky. Už ste ochutnali nové príchute od Infamous?
 • 13.1  Prvá várka náustkov je online. Úplne nová séria Vapor Giant náustkov pre DL a MTL. 7 druhov a z každého 4 varianty...
 • 11.1  Nadupaná zásielka od high-end výrobcov Fakirsmods dorazila. Najnovšia drevená Illusia-C s Dicodes čipom, krásne drevené Illusia-S 18 mechanické mody na 18650, či 18350 batérie a gravírovaná Illusia ION Mech mod 18350... Iba pre tých, ktorý vedia čo chcú.
 • 3.1  Po troch kráľoch prichádza štvrtý, kráľ Milan a je to NÁŠ ČLOVEK. Tento k vám bude chodiť každý pracovný deň, lebo je to nový VAPE kuriér. Pre našich zákazníkov z hlavnej dediny (čítaj Bratislava) spúšťame nové možnosti doručenia e-shopových objednávok.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Asmodus

Zľavnené produkty

asMODus Amighty 100W Box MOD


Položiť otázku (0)

Iba na objednávku do 24/48 hod.

asMODus Amighty 100W Box MOD

Nový produkt

Dielňa Asmodus predstavuje ďalší kvalitný MOD pre jednu batériu, s maximálnym výkonom až 100W. Volá sa Amighty 100W Box MOD a funguje s monočlánkami 18650/ 20700/ 21700. Využíva dotykový farebný displej a najnovší čip GX-100UTC, ktorý sa stará o perfektný power management a špičkovú prevádzku v teplotnom režime.

Viac detailov

65,95 € s DPH

Viac informácií

asMODus Amighty 100W Box MOD

asMODus Amighty 100W Box MOD (www.e-smoke.sk) 

AsMODus Amighty 100W Box MOD je poháňaní najnovším čipom GX-100UTC a vie podať až 100W výkon. Zariadenie umožňuje použitie troch rôznych typov monočlánkov - klasické 18650, ale i 20700/21700, ktoré majú väčšiu kapacitu a vďaka tomu aj dlhšiu výdrž. Článok drží na mieste vysúvateľný magnetický panel s karbónovou povrchovou úpravou a logom asmodus.
asMODus Amighty 100W Box MOD (www.e-smoke.sk)
Ergonomicky tvarované telo MODu zapadne do každej ruky a vďaka kvalite použitých materiálov sa pohodlne drží. Regulačné tlačidlá by ste darmo hľadali. Takisto, ako pri predchádzajúcich zariadeniach, aj asMODus Amighty 100W MOD využíva iba hlavné zapínacie tlačidlo, ktoré je ozdobené s logom asMODus. Na stiahnutie najnovšieho firmware a nabíjanie batérie slúži USB port umiestnení pod obrazovkou.
asMODus Amighty 100W Box MOD (www.e-smoke.sk)
O príjemný pocit prevádzky sa stará dotyková farebná obrazovka s vylepšeným užívateľským rozhraním pre jednoduchú navigáciu. Ovládanie displeja funguje dotykom a možno tak ľahko prispôsobiť hodnoty aj prepínať medzi jednotlivými pracovnými režimami.
Z dostupných režimov máte na výber režim výkonu, reguláciu teploty (nikel, titán, nerezová oceľ, TCR, TFR) i populárny režim krivky. Okrem týchto bežných funkcií má mód tiež širokú škálu systémového nastavenia. Medzi ne patrí voľba farby textu (biela, zelená, oranžová, modrá, fialová, červená), nastavenie limitu poťahov, stealth režim (vypnutý displej počas používania), jas displeja a voľba spôsobu jeho odomykania.
asMODus Amighty 100W Box MOD (www.e-smoke.sk)
Vycentrovaný odpružený zavit poskytuje dostatok miesta aj pre robustnejšie atomizéry až do šírky 30mm.  

Vlastnosti:
Rozmery: 88mm x 52mm x 30mm

Podporované odpory: 0,1 – 3 Ohm
Výkon (Power režim): 5 - 100W
Batéria: 1x 18650 / 20700 / 21700 – nie je súčasťou balenia
Nastaviteľná teplota: 100°C-300°C / 212°F-572°F
Podporované režimy: VW/Krivka/TC-(NI/TI/SS)/TCR/TFR
Nabíjanie: micro USB port
Závit: 510 a odpružený kontakt
Hmotnosť: 195g

Obsah balenia:
1x asMODus Amighty 100W Box MOD 80W
1x micro USB kábel
1x návod

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

asMODus Amighty 100W Box MOD

asMODus Amighty 100W Box MOD

Dielňa Asmodus predstavuje ďalší kvalitný MOD pre jednu batériu, s maximálnym výkonom až 100W. Volá sa Amighty 100W Box MOD a funguje s monočlánkami 18650/ 20700/ 21700. Využíva dotykový farebný displej a najnovší čip GX-100UTC, ktorý sa stará o perfektný power management a špičkovú prevádzku v teplotnom režime.

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

7 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať