Aktuality

 • 4.4   Skompletizovali sme švajčiarsku long-fill sériu VAPE LOUNGE, doplnili novinky COSMOPOLITAN a BRAMBLE od britských SUPERGOOD a rozšírili sériu aróm DON CRISTO.
 • 29.3  Od dnes sa konečne dá platiť kartou za vytvorené objednávky na e-shope. Akceptované sú karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Apple Pay a Union Pay.
 • 26.3  Objednávky cez e-shop si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni. Od pondelka do piatku od 9-tej do 19-tej. V sobotu a nedeľu je zatvorená.
 • 24.3  Druhá séria Shake & Vape príchutí od AEON sa volá Journey Classic a budete mať nebíčko v papuľke...
 • 19.3  Pri doručení zásielok prostredníctvom spoločností REMAX a Zásielkovňa nám boli zvýšené ceny, ktoré sme museli zohľadniť v poštovnom pri uvedených prepravcoch. Stále ale máte na výber aj iných dopravcov bez zmenenej ceny, resp. s doručením zadarmo.
 • 15.3  UPOZORNENIE - z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu v SR je predajňa ZATVORENÁ. Možný je len osobný odber objednávok z e-shopu, resp. zaslať objednávky dopravnou spoločnosťou. E-shop funguje v normálnom režime.
 • 13.3  Predajňa a aj e-shop funguje zatiaľ bez obmedzení.
 • 10.3  Prvá várka nových Shake&Vape predstavuje Strada a čajovú edíciu KTS TEA.
 • 7.3   Krásna drevená mechanika od tureckých Fakirs Mods sa volá Illusia S-25 Mech Mod. Od tabakových bastardov predstavujeme ich Custard Bastard sériu a britská Dinner Lady pre zmenu prináša tabakovú sériu. Chorvátsky Infamous uvádza špeciálnu príchuť Gin&Tonic.
 • 28.2  Už ste si namiešali vlastný liquid v našom Catch´a Bana Vape Bare? Ešte nie, tak máme pre vás súťaž na našom Facebooku a Instagrame, kde môžete svoj mix vyhrať.
 • 26.2  Od dnes si môžete vytvoriť vlastný liquid z nášho Catch´a Bana Vape Baru aj na e-shope a nechať si ho zaslať domov. Poď mixovať!
 • 24.2  Dnes spúšťame prvú fázu projektu Catch´a Bana Vape Bar v našej predajni. Príď si namiešať svoj vlastný liquid, alebo si objednaj jeden z hotových receptov.
 • 21.2  Niečo nové sa chystá v našej predajni... už o pár dní.
 • 15.2  Ketchi Coils predstavuje špirálky AZAZEL a z UK prichádzajú pobrexitové shortfilly Cotton&Cable, Dinner Lady uvádza tabakovú líniu longfillov a Dovpo Odin 200W Box Mod za lepšiu cenu bez DNA čipu.
 • 7.2  Ako jedny z mála na svete vám ponúkame limitovanú edíciu D.R.A.M. III RTA v prevedení Matte Black. Z tej istej dielne, teda K&C Mods, prišli aj ručne robené špirálky. Kvalitu nezaprie ani Aspire Nautilus GT atomizér na továrenské hlavy - určený pre MTL.
 • 3.2  Pozrite sa na kooperáciu Aspire a High-end výrobcu Taifun a na ich spoločný projekt s názvom Aspire Nautilus GT set. Alebo snehobiely Dotmod dotAIO LE, čierny Vapor Giant Kronos 2 S DLC, či Taifun GT IV S. Vo všetkých si vychutnáte ovocné NOMZ X2 liquidy.
 • 28.1  Znížili sme ceny na šmakocinkách od Twist, FRYD, Banana Butt, Bogan Brews, Coastal Clouds, Kings Crest a BRWD. Mlsanie začína...
 • 27.1  Easy Side Box Mod od Ambition Mods opäť skladom a aj v dvoch nových prevedeniach.
 • 21.1  V ponuke sa objavili nové príchute od obľúbených Infamous, či tabakové arómy od Empire Brew Pirates a ovocné shortfilly od Harmony Loco. Vyskúšať ich môžete v novom atíku Nautilus XS, či Zenith PRO Tanku. K setom pribudli Zelos 2.0 a dva POD systémy Jester a Crown POD.
 • 18.1  Sa uskutoční v poradí už 26 zraz vo Vinopolitane a tentokrát okrem občerstvenia a tomboly budú na ochutnávku Strawberry Queen a Tobacco Bastards.
 • 17.1  Už aj druhá várka náustkov je na stránke. Medzi nimi sú aj krásne drevené kúsky. Už ste ochutnali nové príchute od Infamous?
 • 13.1  Prvá várka náustkov je online. Úplne nová séria Vapor Giant náustkov pre DL a MTL. 7 druhov a z každého 4 varianty...
 • 11.1  Nadupaná zásielka od high-end výrobcov Fakirsmods dorazila. Najnovšia drevená Illusia-C s Dicodes čipom, krásne drevené Illusia-S 18 mechanické mody na 18650, či 18350 batérie a gravírovaná Illusia ION Mech mod 18350... Iba pre tých, ktorý vedia čo chcú.
 • 3.1  Po troch kráľoch prichádza štvrtý, kráľ Milan a je to NÁŠ ČLOVEK. Tento k vám bude chodiť každý pracovný deň, lebo je to nový VAPE kuriér. Pre našich zákazníkov z hlavnej dediny (čítaj Bratislava) spúšťame nové možnosti doručenia e-shopových objednávok.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Aspire

Zľavnené produkty

Nové
Aspire Nautilus GT sada
Potiahnite obrázok, aby sa točil


Položiť otázku (0)

Aspire Nautilus GT sada

Nový produkt

Aspire Nautilus GT kit je výnimočným zariadením z pohľadu ponúkaných funkcií, dizajnového prevedenia a dostupnej cenovej hladiny. Svoju pečať na tomto zariadení zanechala aj značka Taifun, ktorá v spolupráci s Aspire prepožičala dizajn novému tanku s označením Nautilus GT. Samotá sada je poháňaná jednou batériou typu 18650 a je plne kompatibilná so žhaviacimi hlavami Aspire Nautilus BVC.

Viac detailov

56,95 € s DPH

Viac informácií

Aspire Nautilus GT sada

Aspire Nautilus GT KIT www.e-smoke.sk
 Aspire Nautilus GT KIT www.e-smoke.sk

Dokonalé spojenie
Práve kombinácia dvoch kľúčových častí umožnila vznik výkonnej a zároveň pôvabnej sady. Základom je 75W mod s označením Glint, ktorý disponuje OLED displejom, regulačnými tlačidlami a rýchlym USB portom typu C. Samotný kit je doplnený o prémiový atomizér s objemom 3 ml, na ktorom spoločnosť Aspire spolupracovala s legendárnym Taifunom. Celá sada pôsobí veľmi elegantne už na prvý pohľad a tri farebné kombinácie ladia do úplných detailov.

GTKIT_2.png

Glint mod
Základom celej sady Nautilus GT KIT je mod Glint s výkonom až do 75W. Glint je vybavený pohodlným žhaviacim tlačidlom, dvojicou regulačných tlačidiel a rýchlym USB portom typu C, s ktorým je nabíjanie „bleskovou záležitosťou“. Glint je poháňaný jednou batériou 18650. Zaujímavosťou je konštrukčné riešenie dvierok batérie, ktoré sa vyklápajú na stranu čo uľahčuje vloženie batérie.

http://e-smoke.sk/img/cms/GTKIT_1.png

Spolupráca, ktorá prináša efekt
Tank Nautilus GT vznikol v spolupráci značiek Aspire a Taifun. Práve spomínaný Taifun prepožičal dizajn svojich prémiových atomizérov, aby mohlo vzniknúť niečo výnimočné. Tank s objemom 3ml je vybavený širokou variabilitou Airflow. Až 5 rôznych vzduchových otvorov s priemerom od 1mm až po 2,5 mm zabezpečuje poťah podľa Vašich predstáv.

http://e-smoke.sk/img/cms/GTKIT_2.png

Obľubené žhaviace hlavy
V balení nájdete dvojicu žhaviacich hláv. Jednu 0,7 ohmovú mesh žhav.hlavu1,6 ohmovú žhaviacu hlavu. Obe sú určené na MTL poťah a zaručujú dokonalé podanie chuti. Výhodou je aj kompatibilita s radou BVC žhaviacich hláv od spoločnosti Aspire.

http://e-smoke.sk/img/cms/GTKIT_7.jpg

Zaručená ochrana tanku
„Klietka“ z nehrdzavejúcej ocele robí atomizér Nautilus GT tvrdým a odolným. Pomáha tak chrániť sklo pred rozbitím, alebo akýmkoľvek nechceným poškodením.

http://e-smoke.sk/img/cms/GTKIT_2.png


Parametre:
Rozmery: 129,5 x 45x 25mm
Kompatibilné žhaviace hlavy: Nautilus BVC - celá rada
Batéria: 1x18650- nie je súčasťou balenia 
Objem atomizéra: 3ml
Maximálny výkon: 75W
Maximálny nabíjací prúd: 2A

Obsah balenia:

1x Aspire Nautilus Glint mod
1x Aspire Nautilus GT tank

1x žhaviaca hlava BVC mesh 0,7Ω 
1x žhaviaca hlava BVC 1,6Ω 

1x Užívateľský manuál
1x USB-C kábel
1x sada O-krúžkov

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Záruka na výrobok 24 mesiacov

Komu nie je E-inhalátor určený?

 • užívateľom mladším ako 18 rokov
 • nefajčiarom
 • tehotným a dojčiacim ženám
 • ľuďom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

Aspire Nautilus GT sada

Aspire Nautilus GT sada

Aspire Nautilus GT kit je výnimočným zariadením z pohľadu ponúkaných funkcií, dizajnového prevedenia a dostupnej cenovej hladiny. Svoju pečať na tomto zariadení zanechala aj značka Taifun, ktorá v spolupráci s Aspire prepožičala dizajn novému tanku s označením Nautilus GT. Samotá sada je poháňaná jednou batériou typu 18650 a je plne kompatibilná so žhaviacimi hlavami Aspire Nautilus BVC.

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať