Aktuality

 • 29.3  Od dnes sa konečne dá platiť kartou za vytvorené objednávky na e-shope. Akceptované sú karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Apple Pay a Union Pay.
 • 26.3  Objednávky cez e-shop si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni. Od pondelka do piatku od 9-tej do 19-tej. V sobotu a nedeľu je zatvorená.
 • 24.3  Druhá séria Shake & Vape príchutí od AEON sa volá Journey Classic a budete mať nebíčko v papuľke...
 • 19.3  Pri doručení zásielok prostredníctvom spoločností REMAX a Zásielkovňa nám boli zvýšené ceny, ktoré sme museli zohľadniť v poštovnom pri uvedených prepravcoch. Stále ale máte na výber aj iných dopravcov bez zmenenej ceny, resp. s doručením zadarmo.
 • 15.3  UPOZORNENIE - z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu v SR je predajňa ZATVORENÁ. Možný je len osobný odber objednávok z e-shopu, resp. zaslať objednávky dopravnou spoločnosťou. E-shop funguje v normálnom režime.
 • 13.3  Predajňa a aj e-shop funguje zatiaľ bez obmedzení.
 • 10.3  Prvá várka nových Shake&Vape predstavuje Strada a čajovú edíciu KTS TEA.
 • 7.3   Krásna drevená mechanika od tureckých Fakirs Mods sa volá Illusia S-25 Mech Mod. Od tabakových bastardov predstavujeme ich Custard Bastard sériu a britská Dinner Lady pre zmenu prináša tabakovú sériu. Chorvátsky Infamous uvádza špeciálnu príchuť Gin&Tonic.
 • 28.2  Už ste si namiešali vlastný liquid v našom Catch´a Bana Vape Bare? Ešte nie, tak máme pre vás súťaž na našom Facebooku a Instagrame, kde môžete svoj mix vyhrať.
 • 26.2  Od dnes si môžete vytvoriť vlastný liquid z nášho Catch´a Bana Vape Baru aj na e-shope a nechať si ho zaslať domov. Poď mixovať!
 • 24.2  Dnes spúšťame prvú fázu projektu Catch´a Bana Vape Bar v našej predajni. Príď si namiešať svoj vlastný liquid, alebo si objednaj jeden z hotových receptov.
 • 21.2  Niečo nové sa chystá v našej predajni... už o pár dní.
 • 15.2  Ketchi Coils predstavuje špirálky AZAZEL a z UK prichádzajú pobrexitové shortfilly Cotton&Cable, Dinner Lady uvádza tabakovú líniu longfillov a Dovpo Odin 200W Box Mod za lepšiu cenu bez DNA čipu.
 • 7.2  Ako jedny z mála na svete vám ponúkame limitovanú edíciu D.R.A.M. III RTA v prevedení Matte Black. Z tej istej dielne, teda K&C Mods, prišli aj ručne robené špirálky. Kvalitu nezaprie ani Aspire Nautilus GT atomizér na továrenské hlavy - určený pre MTL.
 • 3.2  Pozrite sa na kooperáciu Aspire a High-end výrobcu Taifun a na ich spoločný projekt s názvom Aspire Nautilus GT set. Alebo snehobiely Dotmod dotAIO LE, čierny Vapor Giant Kronos 2 S DLC, či Taifun GT IV S. Vo všetkých si vychutnáte ovocné NOMZ X2 liquidy.
 • 28.1  Znížili sme ceny na šmakocinkách od Twist, FRYD, Banana Butt, Bogan Brews, Coastal Clouds, Kings Crest a BRWD. Mlsanie začína...
 • 27.1  Easy Side Box Mod od Ambition Mods opäť skladom a aj v dvoch nových prevedeniach.
 • 21.1  V ponuke sa objavili nové príchute od obľúbených Infamous, či tabakové arómy od Empire Brew Pirates a ovocné shortfilly od Harmony Loco. Vyskúšať ich môžete v novom atíku Nautilus XS, či Zenith PRO Tanku. K setom pribudli Zelos 2.0 a dva POD systémy Jester a Crown POD.
 • 18.1  Sa uskutoční v poradí už 26 zraz vo Vinopolitane a tentokrát okrem občerstvenia a tomboly budú na ochutnávku Strawberry Queen a Tobacco Bastards.
 • 17.1  Už aj druhá várka náustkov je na stránke. Medzi nimi sú aj krásne drevené kúsky. Už ste ochutnali nové príchute od Infamous?
 • 13.1  Prvá várka náustkov je online. Úplne nová séria Vapor Giant náustkov pre DL a MTL. 7 druhov a z každého 4 varianty...
 • 11.1  Nadupaná zásielka od high-end výrobcov Fakirsmods dorazila. Najnovšia drevená Illusia-C s Dicodes čipom, krásne drevené Illusia-S 18 mechanické mody na 18650, či 18350 batérie a gravírovaná Illusia ION Mech mod 18350... Iba pre tých, ktorý vedia čo chcú.
 • 3.1  Po troch kráľoch prichádza štvrtý, kráľ Milan a je to NÁŠ ČLOVEK. Tento k vám bude chodiť každý pracovný deň, lebo je to nový VAPE kuriér. Pre našich zákazníkov z hlavnej dediny (čítaj Bratislava) spúšťame nové možnosti doručenia e-shopových objednávok.
 • 31.12  Veľmi pekne Vám ďakujeme za prejavenú priazeň a dôveru, za možnosť mať hobby a záľubu ako pracovnú náplň a tešíme sa ďalšie stretnutia s vami aj v novom roku a prajeme vám veľa zdravia, šťastia a pohody.
 • 21.12  Tesne pred sviatkami sme naskladnili špičkové trubky D.R.A.M. ZEUS, špičkový VEGA RDA od Sirius Mods či krásnu dotMod dotAIO SE 35W sadu s nádherným gravírovaním. V ničom nezaostáva ani kanadský KALI V2 RDA/RSA, či väčší braček KRONOS 2 M RTA od Vapor Giant, ktorý sadne aj na Vaporesso SWAG 2 Mod.
 • 18.12  Tu si môžete pozrieť rozhovor s pani prof. MUDr. Evou Králíkovou CSc. z Centra liečby závislosti na tabaku III. internej kliniky 1.LF UK a VFN o afére z USA, IQOSe a elektronických cigaretách.
 • 12.12  SvoeMesto prináša špeciálnu edíciu Kayfun Lite Nite DLC v 22mm a 24mm verzii. Česká Impéria konečne vyrobila hustejšie Emporio High VG náplne, TI Juice predstavuje sériu Alpha Origins a maslové nebíčko v papuľke vám zaručí Supergood Butter Shake&Vape.
 • 10.12  Prišla nádielka zo SmokerStore v podobe Taifun GT4 ver. 2019, špeciálna GT4 Titan Edition a trubka s ochranou Skarabäus Pro Max DLC. Nezaostáva ani SMOK zo svojim MAG P3 setom a Vapefly prináša Brunhilde Top Coiler MTL RTA. Americký Daddys Vapor predstavuje ovocné SHAN ELIQUID a litovský Big Mouth zase Jungle Hit sériu Shake&Vape náplní.
 • 3.12   Po dlhšej dobe je tu ďalšia várka noviniek. Mega výkonný Dovpo ODIN DNA 250C na dve 21700 batérie, či nezvyčajný Easy Side Box od Ambition Mods. Ponuku PODov rozšírili svietiaci Acrohm FUSH Nano a malinký Uwell KOKO. Premiéru má aj vytunovaný atík Dead Rabbit RDA V2 Perfectus, v ktorom si vychutnáte jahodovú sériu Strawberry Queen, alebo špeciálnu edíciu od Infamous aj zo Santa´s Cookie príchuťou.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Kategórie

Zľavnené produkty

Novinky

Catch´a Bana Vape Bar v e-smoke vape shop

Catch´a Bana Vape Bar v e-smoke vape shop

Meníme pravidla hry - a to veľmi zásadne. Aj takýmto heslom môžeme pomenovať najčerstvejšiu novinku, ktorú prinášame ako prvý a jediný vapeshop na Slovensku v spolupráci s českou firmou Imperia Bios. Po týždňoch starostlivých príprav môžeme hrdo predstaviť náš CATCHA BANA VAPE BAR, ktorý prináša do sveta vapingu ešte väčšiu slobodu a variabilitu pri výbere e-liquidu a jeho následného miešania.
Čítať viac
7 tipov ako si predĺžiť životnosť batérii

7 tipov ako si predĺžiť životnosť batérii

Škodí batériám rýchle nabíjanie a časté vybíjanie? Urobím zle, ak dlho nebudem používať batériu? Je dobré si nechávať elektronickú cigaretu celú noc na nabíjačke? . . . Pripravili sme pre vás zopár užitočných tipov, na čo si treba dávať pozor a ako si viete predĺžiť životnosť vašich batérii.
Čítať viac
Express Vape kuriér Bratislava

Express Vape kuriér Bratislava

Po troch kráľoch prichádza štvrtý, kráľ Milan a je to NÁŠ ČLOVEK. Tento k vám bude chodiť každý pracovný deň, lebo je to nový VAPE kuriér. Pre našich zákazníkov z hlavnej dediny (čítaj Bratislava) spúšťame nové možnosti doručenia e-shopových objednávok.Zároveň v rámci časových možností vám vie náš človek fundovane poradiť a zodpovedať otázky ohľadom elektronických cigariet a príslušenstva.
Čítať viac
Vysmädlo vám, či nebodaj máte hlad?

Vysmädlo vám, či nebodaj máte hlad?

Iste sa vám už stalo, že počas naháňania sa po obchodoch a pri lietaní z jedného stretnutia na druhé vás zastihol hlad. V letných mesiacoch je zase dôležitý pitný režim. Aj na to sme mysleli a v spolupráci s VR zone - herňa s virtuálnou realitou a reštauráciou Viky´s sme pre vás pripravili príjemnú zmenu.
Čítať viac
Užitočné doplnky (NIE) LEN pre VAPEROV – 7 maličkostí, ktoré potešia

Užitočné doplnky (NIE) LEN pre VAPEROV – 7 maličkostí, ktoré potešia

Dali sme dokopy náš top výber doplnkov, ktoré sa môžu ukázať ako užitočné nie len pre vaperov! Univerzálne a multifunkčné príslušenstvo pre každého! Vhodné aj ako originálny darček pod stromček.
Čítať viac
Je vapovanie škodlivé? Čo zabíja vaperov v USA?

Je vapovanie škodlivé? Čo zabíja vaperov v USA?

Je tomu už niekoľko mesiacov, že sa zo zámoria šíria správy o zdravotných problémoch a úmrtiach ľudí, ktorí vapovali elektronické cigarety. Prinášame potvrdené informácie o tom, čo stojí za úmrtiami vaperov v USA! Samozrejme nie sú to e-cigarety . . .
Čítať viac
Pre milovníkov shisha a hustých mrakov – najlepšie vape mašinky pre začiatočníkov

Pre milovníkov shisha a hustých mrakov – najlepšie vape mašinky pre začiatočníkov

Vybrali sme pre vás osvedčené a kvalitné vape zariadenia na veľké husté mraky so skvelými vlastnosťami, jednoduchým ovládaním, nenáročnou údržbou a s dostatočne silnou batériou. 
Čítať viac
Chcem skoncovať s fajčením – TOP MTL zariadenia pre začiatočníkov

Chcem skoncovať s fajčením – TOP MTL zariadenia pre začiatočníkov

Osvedčené a kvalitné zariadenia na klasické šlukovanie (ústa-pľúca) pre začiatočníkov s odporúčaním E-SMOKE
Čítať viac
Čo je vaping, jej história a ako funguje elektronická cigareta

Čo je vaping, jej história a ako funguje elektronická cigareta

Chcete vedieť čo je vapovania, z čoho sa skladá a ako funguje elektronická cigareta? Krátke dejiny vapingu a všetko dôležité, čo potrebujete vedieť o e-cigaretách . . . 
Čítať viac
Ako si vybrať správny e-liquid?

Ako si vybrať správny e-liquid?

Výber správneho pomeru VG/PG odohráva veľmi dôležitú úlohu pre správne fungovanie elektronickej cigarety. Pri výbere e-liquidu treba zohľadniť typ elektronickej cigarety, hustotu náplne (pomer VG/PG) a silu nikotínu.
Čítať viac