Aktuality a novinky v e-Smoke vape shope

16.10  Prémiový vzhľad RDTAčka RIPLEY MTL/RDL 22mm od Ambitions Mods určite zaujme a navyše má inovatívny Xylema systém na prívod náplne. Naskladnili sme shortfilli od CiderhouseBloomCoil Spill, a Milkman.

14.10 
Kvalitné prémiové produkty prezentuje ARCANE 13 RDA s gravírovaným telom a luxusná DIY sada náradia v koženom puzdre Mime´s Masterfull Toolbag.

13.10 
Just Juice SALT e-liquid - až 13 dobre známych príchutí s obsahom nikotínovej soli. Veľmi obľúbené sú už vo forme shortfillov, a zahanbiť sa nedala ani longfill verzia. Krásny atomizér za ešte krajšiu cenu, to je Aspire Nautilus GT Mini Anniversary Edition s 22mm priemerom.

10.10 
Spustili sme súťaž o novinku Samurai Vaping longfill na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

8.10   
Konečne nový squonk v ponuke... či skôr hybrid, ktorý vie byť 2 baterkoví box mod, alebo squonk - Wotofo Profile Squonk Mod. Nemecké 120ml longfilli zo série SAMURAI ponúkajú z koláčovky, chladivky, ale aj ovocné, či nápojové príchute. 

6.10   
Doskladnili sme arómy Vapenatura, vyrobené na čisto prírodnej báze, bez pridaného cukru, sladidiel a iných umelých látok zvýrazňujúcich chuť.

6.10   
Nárazu a vode odolná sada na továrenské hlavy - GeekVape Aegis 2 S100. Limitovaná edícia od qp design KONG RDA s 28mm priemerom s bohatou výbavou v ktorom bude neskutočne chutiť nová séria longfilov od Ohmboy Rhubarb Chilled - kde v každej je ako základ rebarbora, doplnená o ovocie s chladivým podtónom.

5.10   
Pridali sme nový spôsob doručenia prostredníctvom 123kuriéra a upravili poštovné pri Packeta kuriérovi (exRemax). Viac info v článku.

4.10   
Obľúbené náplne s nikotínovou soľou Juice Sauz prichádzajú s novou príchuťou Bubble Candy a zároveň pridávajú možnosť obsahu nikotínu 5mg/ml.

4.10   
Málo miesta = výpredaj / akcia. Potrebujeme si trochen uvoľniť priestor v sklade.

1.10 
 Nástupca vode, nárazu a prachu odolného modu je tu - GeeVape Aegis Solo 2 S100 Mod.

29.9   Dnes tu máme 4 legendárne príchute od anglických Prohibition Vapes v 120ml longfill sérii BIG VAPE. Tá žuvačka je proste nezameniteľná!

28.9   Trochen luxusu predstavuje dicodes Dani Box 21700 DLC a dicodes Dani Box Mini DLC. Z limitovanej edície máme Precisio MTL RTA z damaškovej ocele od BD Vape. A už zajtra sa začne predaj Taifun GT ONE RTA od Smokerstore.... alebo radšej mini podík s displejom Oxva XLIM ?


24.9   Reload S RTA je jednošpirálkový DL-kový atík spoza oceánu a pre MTL-károv je tu Steam Crave Mini Robot RTA. Séria longfillov Octopus sa rozrástla o 5 nových príchutí.

23.9   Obľúbené tabakové maceráty AZHAD´s ELIXIR opäť skladom a ďalšia varianta od Dovpo BLOTTO single coil RTA.

22.9   BP Mods prináša mechanický squonk mod Bushido BF a oceňovaný anglický Doozy Vapes predstavuje sériu 60ml tabakových longfillov Baccy Roots.

14.9   Nechajte sa inšpirovať novou sériou mini recenzii od nás, ktoré vám môžu uľahčiť výber. Tá prvá je od Maja z e-Smoke.

14.9   Dizajnový SBS mod od Vapefly sa volá Brunhilde SBS a s batériou 21700 dá až 100W výkon.

10.9   Po prvotnom úspechu aróm talianskej značky Suprem-e, rozširujeme ponuku o sériu Firstlab. Môže sa pochváliť až 4 tabakovými, 5 koláčovými a 1 ovocným mixom.

8.9     Už aj u nás Caliburn A2, nástupca najúspešnejšej cigaretky za posledné roky. Pribudli aj nové longfilly z rakúskej dielne PJ Empire - bez chladivého efektu No Ice Indigo Flow a Shake O Mio - jahodový milkshake s kockami ľadu. 

7.9     Predstavujeme 2 nové RTAčka, Hellvape Fat Rabbit RTA 28mm a Eclipse RTA 24mm, ktoré vzniklo spoluprácou Yacht Vape a recenzenta Mike Vapes. Dve nové arómky od Full Moon zo série Jungle Wawe - Gold Stream a Lime Citrus. Nová séria ovocných Longfillov z nemecka sa volá Mála Hua.

2.9     Obľúbené a dlho vypredané longfilli OHMBOY opäť skladom. Ich základom je viacero druhov ovocia doplnených o "poklady zo záhrady". Čaro leta ...

27.8   Pribudli ruské ručne motané špirálky LANSKOV a britský výrobca Juice Sauz rozširuje radu náplní s nikotínovou soľou s OVER THE BORDER za super cenu.

25.8   Z nemecka prišiel prémiový atík Steampipes Cabeo RTA, ktorý je v DL, ale aj MTL variante. Samozrejmosťou je plno dielov na prispôsobenie poťahu. Zaradili sme do ponuky batériu typu 18650 Molicel P26A 2600mAh, ktorá v testoch obstála lepšie ako Sony VTC5A.

21.8   sa opäť uskutoční Vape zraz / ochutnávka noviniek z našej ponuky. Ste srdečne pozvaný do Vinopolitanu na Nám. SNP 6 v BA.

19.8   Trochu potešíme priaznivcov tabakových príchutí a to 60ml longfillom Tobacco Bastards PLUM - tabak s bourbonom a slivkou a arómou od tej istej firmy Orange Tobacco, shortfill prezentuje overený 70ml Bright Tobacco od Liqua. Doskladnili sme Figura náustky a pre MTL-károv fajné MTL CTR náustky.

15.8   Jednoduchý mod pre začiatočníkov na vymeniteľné batérie - VooPoo Musket 120W, niečo pre fajnšmekrov od Vape Systems Caiman v4 RDA a konečne nové ovocné longfilly od IVG Beyond.

10.8   Opäť sme naskladnili obľúbený Steam Crave v3 RDTA.

6.8      Pred víkendom ponúkame Lost Vape Hyperion DNA mod, na ktorý môžete osadiť atík Siren 4 MTL RTA a naplniť sviežou sériou 60ml longfillov Sparkling Vibes.

4.8      Z Gréckej dielne predstavujeme high-end atomizér D.R.A.M IV RTA v troch prevedeniach + príslušenstvo.

3.8     Ovocná séria 120ml longfillov 5 ELEMENTS, ideálna do automatického podíku Uwell Whirl, alebo aj do Wotofo SRPNT RDA 24mm.

2.8     Už sú známi výhercovia pravidelnej týždennej súťaže z objednávok vytvorených na e-shope. Gratulujeme

1.8     Skoro 200 produktov v špeciálnej akcii... čekuj tu

28.7   Najobľúbenejšie SALT náplne od IVG rozširujú svoje portfólio o 7 nových príchutí. aSpire predstavuje už tretiu generáciu Zelos 3 modu.


27.7   AEON pridáva do série Journey Classic dva tabakové longfilly - Dark Water a French Cider. Do série SHAKE pribudla príchuť Swoosh. Všetky v 120ml fľaškách.

23.7   Pre začiatočníkov je tu aSpire Vilter Pod s klasickým filtrom, v ktorom vyniknú legendárny americký Five Pawns s ovocnou sériou Orchard Blends.

21.7   Z Talianska prišiel krásny SBS G-Mod od Aviator Mods, ktorý viete použiť s 18350, či 18650 batériou. Na neho síce nedáte nový Innokin Zenith 2 MTL atík, nakoľko má priemer 26mm, ale pojme až 5,5ml náplne. Pribudlo aj zopár nových náustkov.

14.7   Trochen luxusu v podaní Steam Tuners EDGE RTA v ktorom vyniknú limonádové arómy od Full Moon zo série Diabolo. Pre tvoj AK-47 máme motaciu RBA hlavu.

13.7   Séria longfillov od Riot Squad sa rozrástla o 6 nových letných príchutí.

9.7     Dve nové cigaretky v PEN štýle sú SMOK Stick N18 a SMOK Stick R22 ideálne pre začiatočníkov. Digiflavor TORCH RTA je DL-kový dvojšpirálkový atík s vrchným prívodom vzduchu.

7.7     Legendárne tabakové maceráty od Talianskych Azhad´s Elixirs aj s najslávnejšími Persian Apricot a Black Cherry.

6.7     Pre začiatočníkov niečo malé a lacné do vrecka - Vaporesso GTX GO40 sada, alebo radšej niečo s väčšou produkciou pary ako Uwell HAVOK POD sada? V oboch viete ochutnať chobotničky OCTOPUS longfill.