Aktuality a novinky v e-Smoke vape shope

4.8  Naskladnili sme univerzálne šnúrky pre vaše cigaretky s priemerom 12mm a väčšie s priemerom 20mm, tak už nebude problém si cigaretku, alebo podík zavesiť na krk a mať ho vždy po ruke. Prišli aj puzdra pre vaše batérie typu 18650, alebo 21700 vo viacerých farebných prevedeniach.

2.8 
Lost Vape priniesol dvojbaterkový mod Thelema Quest 200W Mod s vlastným čipsetom v akciovej cene.

1.8 
Britský Dinner Lady uvádza novú sériu 60ml longfillov MOMENTS plnú ovocných príchutí.

29.7 
Ďalšia krása z dielne Vapefly a German 103 sa volá Lindwurm RTA, teda dračí atomizér s priemerom 25mm a objemom 5ml určený na DL-ko.

28.7 
Z Čiech prichádza nová rada 15-tich e-liquidov WAY TO VAPE, ktorá ponúka 15 príchutí od tabakových po ovocné.

27.7 
Pre kajšmetke tu máme limitovanú edíciu mechanickej trubky UKIYO Platinum LE Mod na 18650 batériu od NeurotechMODS. Pre vaperov obľubujúcich tabakové príchute dávame do pozornosti 60ml Longfill sériu od známych 3 Baccos.

26.7 
Dlho očakávaný Cthulhu RBA AIO Box predstavujeme ako najkompaktnejšieho zástupcu Boro zariadení. Pre klasikov sa našiel ešte jeden kus Vicious Ant APEX RDA. No a najlenivejším oznamujeme, že sme naskladnili jednorázovky Switch.

25.7 
Podarilo sa naskladniť nejaké tie JustCBD náplne s obsahom CBD.

22.7 
Ďalší MTL atík v ponuke je ALBERICH MTL RTA 22mm od Vapefly. 60ml Purple Burst SnV od Riot SquadReva a Baya od Full Moon sú chladivky na toto leto. A rodinku tabakových aróm od Tobacco Bastards rozširuje príchuť Cookie a Nuts.

21.7 
Chorvátsky Infamous je u nás veľmi známy a vytvára novú 120ml tabakovú Gold MZ sériu, z ktorej poznáte Original Gold MZ. Teraz k nej pribudli ďalšie 4 príchute Chocolate Gold MZ, Custard Gold MZ, Coffee MZ a Cherry Gold MZ.

20.7 
SvoeMesto predstavuje špičkový MTL RTA atík - KAYFUN X s priemerom 24mm a objemom 4ml.

18.7 
Rodinka Kung Fruits aróm sa rozrástla o ďalšiu príchuť ISHIGO, sladké jahody s ľadom, teda ideálne na tieto letné dni. Vyskúšať ju môžete aj v tretej generácii Dead Rabbit V3 RTA od Hellvape.

30.6 
ELFBAR 600 jednorazová elektronická cigareta je ideálna pre ľudí, ktorý chcú vyskúšať prechod z klasických cigariet na elektronické. Vaporesso GEN 200 je vylepšený modík na dve batérie s pogumovaným povrchom pre ideálny úchop. 

24-25.6  !!! POZOR !!!
Piatok 24.6 a v sobotu 25.6 bude kamenná predajňa v Petržalke ZATVORENÁ z dôvodu návštevy veľtrhu The Hall of Vape.

20.6 
Kráľovský tabak je opäť u nás na sklade. Ochutnajte 60ML DESCHAWÜ FÖRDE LIQUID

11.6 
Riot Squad SALT pripomína sériou hotových 10ml náplní s obsahom hybridného nikotínu v celkovo desiatich príchutiach so silou nikotínu 10mg /20mg ! Jeho zloženie pozostáva z klasického free-base nikotínu v kombinácií s nikotínovou soľou. Veľmi dobre ich poznáte zo série 60ml longfillov.
Samotný hybridný nikotín je pomerne novým druhom nikotínu, ktorý sa používa pre náplne do elektronických cigariet. Kombinácia dvoch druhov nikotínu spája rýchlejší vstrebateľnosť nikotínu spolu s pocitom ako pri fajčení klasických cigariet. 

10.6 
Po dlhšej dobe sme naskladnili Just Juice Salt e-liquidy, ktoré poznáte z obľúbenej série 60ml shortfillov, či 60ml longfillov.

9.6 
Britský výrobca Wild Roots prináša na náš trh shortfill príchute, ktoré búrajú zaužívané kombinácie. Spolu až deväť rôznych mixov prináša so sebou vyladené ovocné príchute, v ktorých sa kombinuje "typické vaperské ovocie" s menej tradičnými ovocnými zložkami, ako je napríklad rebarbora, goji, uhorka, alebo jackfruit.
Výrobca Wild Roots navyše do najmenších detailov dbá na udržateľnosť a ochranu životného prostredia, nakoľko samotný obal aj fľaša sú plne recyklovateľné. Wild Roots príchute sú taktiež plne veganské a bez akejkoľvek glukózy a laktózy.
Čerešničkou na torte je zaujímavý projekt výrobcu, ktorý si zaumienil, že za každú predanú príchuť vysadí jeden strom. Cieľom takejto výzvy je vysadenie jedného miliónu stromov.  

8.6 
Pre náročnejších máme netradičné combo. Steam Crave Hadron DNA100C Mod s Aromamizerom Supreme V3 RDTA na 21700 batériu. Zároveň sme nahodili aj príslušenstvo k Steampipes Cabeo RTA.

1.6  Nová smernica TPD 2023. Vyjadrite svoje skúsenosti pri prechode na elektronické cigarety v dotazníku Európskej komisie!

1.6 
Značka Mount Vape prichádza so svojou sériou, ktorá je venovaná hlavne milovníkom tabakových mixov, no nezabudla ani na fanúšikov ovocných, či sladkých príchutí. To všetko ako 30ml longfill, alebo klasický 60ml longfill.

27.5 
Pred víkendom potešíme priaznivcov MTL - šlukovania. S bohatou výbavou prichádza BP Mods X Dovpo Pioneer v1.5 RTA a konečne aj nový MTL kapák od Auguse a to ERA MTL RDA na jednu špirálku a 7-mimi vzduchovými vložkami.

25.5 
Steampipes Cabeo MTL a aj DL opäť skladom a prišli aj nejaké tie diely, len treba počkať, kým ich nahodíme na stránku.

24.5 
Tabaková séria 60ml longfillov Don Cristo sa rozrastá o dve nové príchute. Black je silný, tmavý tabak BEZ ďalších prímesí a Maple kombinácia kanadského javorového sirupu s oceňovaným tabakom Don Cristo. Pribudol aj dizajnový stojan na atík v tvare bradatého Vikinga a kapsička na elektronickú cigaretu.

24.5 
Tentokrát sme doplnili sklad o všetky príchute z longfill série POD SALT a teda aj zvýhodnený 5x60ml Bundle je opäť v ponuke.

19.5 
Po dlhšej dobe sme naskladnili obľúbené 120ml Zeus Juice a Beyond by IVG shortfilly, ktoré poznáte aj v podobe SALT e-liquidov.

17.5 
Až z ďalekého Japonska sa k nám dostali prémiové longfill Shake&Vape príchute značky MK Lab! Mini séria ponúka dokonalý citrónový čaj, vyladený mix kávy orieškov a čokolády a trojicu uzatvára lahodná karamelová sušienka

13.5 
Najnovšia séria 120ml ovocných shortfill príchutí Okay Orange z Veľkej Británie ponúka šesticu ovocných mixov, medzi ktorými nájdeme mix banánov, jahôd a žuvačky, či netradičnú kombináciu malín a ananásu. Menej tradičnou kombináciou je aj spojenie čerešní a sladkého drievka. Na svoje si prídu aj milovníci modrej maliny, bobuľového ovocia, a na prázdno neodídu ani fanúšikovia už "tradičnej" kombinácie broskyne a marhule. 
Okay Orange je sviežou novinkou v našej ponuke, ktorá Vám bude robiť spoločnosť počas horúcich letných dní :)

12.5 
BP Mods predstavuje svoju prvotinu na žhaviace hlavy Pioneer S Short atomizér, ktorý okrem vlastných žhaviacich hláv je kompatibilný aj s celou sériou PNP žhaviacich hláv. Pre náročnejších a fajnovejších predstavuje BP Mods atomizér SURE RTA, ktorý je vhodný na MTL / RDL a balenie obsahuje až 12 vzduchových vložiek pre ideálny poťah.

6.5 
Museli sme vytvoriť NOVÝ Facebook Fan Page, nakoľko sa Fuckbook rozhodol, že našu pôvodnú stránku bez upozornenia a zdôvodnenia vymaže. Takže o všetkých novinkách a súťažiach budeme postupne informovať na novej stránke a do budúcna presunieme súťaže priamo na našu stránku, aby sme viac neboli závislí od jebnutých adminov na Fucebooku a Instagrame.

6.5 
Pribudli dve nové príchute do série 60ml IVG longfillov a to Paradise Lagoon a Tropical Ice Blast. Sirius Mods predstavuje svoj prví mod Quaser 75 s DNA75C čipom a kompaktné AIO zariadenie od Veepon je TITA AIO 60W, v ktorom viete používať viacero druhov žhaviacich hláv.

28.4 
Dnes predstavujeme tretiu generáciu legendárneho atíku Berserker V3 MTL RTA od Vandy Vape.

27.4 
Konečne sme sa dostali k nahodeniu aspoň nejakej novinky a nie je to nič iné, ako očakávaný Taifun GT 5 aj s príslušenstvom.

8.4 
Veríme že kráčame správnou cestou pri vylepšovaní našich služieb, nakoľko ste nám v tejto ankete prejavili dôveru už po tretí krát za sebou a tak Shop Roku 2019, Shop Roku 2020 a Shop Roku 2021 patrí nášmu e-shopu, za čo Vám úprimne ďakujeme !

7.4 
TAPER a SCAR sú dva nové fajkové náustky od francúzskych CreaVap a MILF Shake od Infamous rožširuje ich radu 120ml Longfillov.

1.4 
Uwell prichádza s ďalším Podom, tento krát sa volá POPREEL N1 520mAh a môžete v ňom vyskúšať novú sériu 120ml longfillov ELIXIR od Infamous. Alebo radšej vyskúšate Geekvape Aegis HERO 2 Pod s 1400mAh batériou?

22.3 
Youtuber Todd´s Reviews v spolupráci MT Essential predstavuje CEO MT RBA tank pre vaše Borro Billed Box tanky, no pasuje aj do Aspire Prestige Boxx. Rozšírila sa séria 120ml shortfillov Unreal o Pink Unreal Raspberry a známe 120ml séria shortfillov Frukt Cyder má tiež prírastok a to hneď dva - Blueberry Lime a Cherry Blood Orange.

19.3 
bude konečne ďalšia ochutnávka Vape & Coffee no.28 vo Vinopolitane.

17.3 
Už tretia generácia obľúbeného DL atomizéra na továrenské hlavy Uwell Valyrian 3. do ktorého pasujú aj žhaviace hlavy z predchádzajúcej verzie Valyrian 2.

16.3 
Jack Rabbit 120ml shortfill - Pätica neposlušných králikov prichádza, aby skrotili Vaše nenásytné chute pomocou vyladených kolačovo-sladkých mixov.

10.3 
Ručne vyrobené kožené puzdro na Dicodes Dani Micro Mod v troch farebných prevedeniach. Exvape Expromizer v1.4 LE MTL RTA je limitka, z ktorej sa podarilo naskladniť pár kusov.

9.3 
Regulovaná trubka Digiflavour S Tube mod na 18650 / 18350 batérie, na ktorú ideálne sadnú atíky s priemerom 22mm. Pribudli ďalšie 2 arómy od Full Moon do série Just Fruits - Dark a Hypnose. Don Cristo Longfill už aj ako bundle - výhodné 8ks balenie.

4.3 
Cenami ovenčená tabaková séria Don Cristo v 60ml longfill balení. Pistachio, Sezame, XO, či Original.

3.3 
Royal Edition v podaní Vinci Podu, krásna a do detailu prepracovaná cigaretka s luxusným dizajnom. Ponuku Full Moon aróm rozširujeme o tri príchute AdamEve a Desir.

3.3 
Joyetech TOP e-liquid - klasická náplň v novom šate a všetky príchute skladom.

2.3 
Konečne nová séria 120ml shortfillov UNREAL, ktoré ponúkajú modrú malinu na 5 rôznych spôsobov. Legenda sa vracia v podobe druhej generácie SXmini SL Class V2 modu, ktorý je vybavený špičkovou elektronikou.

1.3 
Doggystyle 2K16 MTL RTA prichádza pri príležitosti 5 výročia svojho prvého vydania. Pre majiteľov Vandy Vape Pulse AIO prinášame sadu panelov a tlačidiel, pomocou ktorých si zmeníte farbu modu. Frutie má 4 nové príchute - kaktushroznoslivka a limetka.

17.2 
Obľúbená jednorázová elektronická cigareta Salt SWITCH s 20-timi rôznymi príchuťami. Ideálna pre začiatočníkov a ľudí, ktorý chcú skončiť s klasickými cigaretami. Rozšírili sme ponuku 18650 batérii o Molicel P28A, ideálnu na DL-károv a Samsung INR 30Q, ktorá sadne MTL-károm.

16.2 
Po dlhšej dobe sme sa konečne dostali k nahadzovaniu noviniek, ktoré sa nám nahromadili. Dnes uvádzame Vapefly Nicolas 2S MTL atík na továrenské hlavy, ideálny na šlukovanie a pre tých, ktorým sa nechce motať vlastné špirálky. Pribudli aj dve nové tabakové arómy do série Tobacco Town - Santa Clara a Austin.

2.2 
Na dobu neurčitú vypíname e-Smoke BA kuriéra, nakoľko z kapacitných dôvodov to nie sme schopný stíhať. BA EXPRESS kuriér sa nemení a ostáva k dispozícii.

28.1 
Dorazil aj zvyšok Sadboy a Milkmanov. Pre začiatočníkov máme v ponuke šlukovací atík na továrenské hlavy s vrchných vzduchom - GeekVape Z MTL atomizér.

26.1 
Konečne dorazila časť zásielky Shortfillov a čiastočne sme naskladnili SadboyCoil Spill a Just Juice.

25.1 
Obľúbený Boro Tank koncept v prevedení Ambition Mod / SunBox AIO 2.0 Box aj s príslušenstvom, ExVape Cotton Cord vata v plechovej krabičke, či nová 21700 batéria Sony/Murata VTC6A s 4000mAh / 40A. 

21.1 
Máme 7 nových príchutí obľúbených IVG Salt náplní. Zároveň sme upravili ceny a doplnili niektoré JustCBD príchute s obsahom CBD 1500mg a 3000mg.

20.1 
Dve novinky z Nemecka. DIY bázy 50/50 a 70/30 na miešanie vlastných náplní v objeme 140ml, 500ml a 1000ml. Séria 60ml Longfillov Rocket Girl by jace Liquids je čiastočne ovocná, chladivá a nájde sa aj koláčik.

15.1 
JustCBD prednaplnené cartridge s 1000mg obsahom CBD v troch odrodách. Ideálne použiť s JustBatteries Vape Pen. Alebo radšej VooPoo Drag X PLUS PRO mod, či druhú generáciu Oxva XLIM V2 Podu s displejom?

13.1 
Už aj Joyetech prichádza s automatickou cigaretkou na klasické filtre eGo AIR 650 mAh. Po dlhej dobe máme novú sériu ovocných anglických 120ml shortfillov ZEUS Juice.

11.1 
Dovpo Riva 200W Box mod je výkonný dvojbaterkáč s koženým telom. Valhalla v2 Mini RDA ale naozaj nie je moc mini s priemerom 30mm, ale zo správnym osadením je to chutný mrakostroj. Craftmans Custard je nová sladká séria 4 longfillov od českých TI Juice.

9.1 
Vandy Vape predstavuje pokročilý Pulse AIO Kit 80W, ktorý viete používať či na žhaviace hlavy, alebo na špirálky. Pre expertov s poriadne veľkými atíkmi je tu SuiSide Tube mod, neregulovaná mechanická trubka. Vyskúšajte novú tabakovú sériu 60ml longfillov Wanted.

31.12 
ŠNR a posledné tohtoročné novinky sú ergonomický Aspire Zelos 3 Mod s vymeniteľnou batériou, Pandora 2 MTL RTA od Yacht Vape aj s príslušenstvom vo forme Bell Capu, či nová rada 60ml ovocných longfillov DUET.

28.12 
Alexa RDA je 22mm kapáčik od Inhale, v ktorom môžete vyskúšať 3-Pack Bad-Ass Juice longfill od Tobacco Bastards, čo je trojbalenie tabakových príchutí s kokosom, orieškami a sušienkou.

23.12 
Pred vianocami sme ešte stihli doskladniť longfilly od Dinner LadyPUNX od Riot SquadIVG, či Samurai Vaping.

23.12 
Budúci týždeň má náš BA kuriér voľno a späť bude opäť od 3.1.2022

19.12 
Kopa noviniek v ponuke. Uwell Caliburn G2 750mAh je ďalšia generácia najobľúbenejšieho Podu s mnohými vylepšeniami. Vianočnú edíciu má aj 60ml Lord of the Tobacco a 120ml Journey Christmas Mix. Rozširujeme ponuku báz a nikotínových boostrov od nemeckej firmy Expran.

18.12 
!!! Upozornenie. Z dôvodu extrémnej preťaženosti všetkých dopravcov už žiaden z nich negarantuje doručenie do Vianoc. Napriek tomu sa budú snažiť doručiť väčšinu zásielok.

16.12 
Nestíhame, ale aspoň dve novinky sme nahodili na stránku. Vapor Giant MTL RTA atomizér s 23mm priemerom a malinký dicodes Dani Box Micro na jednu 18650 batériu, ako prvý s USB-C nabíjacím portom.

11.12 
Český TI Juice prináša vianočnú edíciu Craftmans Christmas, ktorá obsahuje 3 longfilli a v ponuke je aj bundle, kde je naviac 10ml aróma. Infamous predstavuje 2 novinky, 120ml Midget Fetish a tabakový špeciál 60ml Don Diego, ktorý vznikol v spolupráci s Ripe Vapes. Pre majiteľov Caliburn G máme silikónové púzdra.

10.12 
Plánovaná otváracia doba predajne počas Vianoc 2021.

10.12 
Od dnes je predajňa opäť otvorená v režime OP a súčasný vstup je možný max. 2 zákazníkom. Výdajné miesto pre objednávky z e-shopu v režime OTP.

7.12 
Nasty Fix V2 jednorázová elektronická cigaretka so silnou batériou a reguláciou vzduchu vás príjemne prekvapí. Je dostupná v 13-tich príchutiach a dvoch silách Salt nikotínu 10mg, alebo 20mg.

3.12 
Prichádza dizajnová druhá verzia dotMod dotAIO v2 Pod s diplejom, silikónový obal na váš Caliburn A2 a ovocná séria 60ml longfillov Bandidos.

2.12 
Jednorázové cigaretky Frumist v 9-tich príchutiach o5 skladom.

1.12 
Malinká a elegantná elektronická cigaretka VooPoo Drag Nano 2 Pod sa zmestí do každej kabelky.

29.11 
Beyond Salts e-liquid čerpá z vydarenej série shortfill príchutí, ktorú definuje rôznorodosť ovocných mixov tradičného a exotického ovocia.

25.11 
Ideálna ako darček pre fajčiara je jednorázová elektronická cigareta DINNER LADY Vape Pen v 8 rôznych príchutiach. Pre skúsených tu je veľký Vaperz Cloud VALKYRIE RTA s priemerom 30mm v ktorom môžete vyskúšať 20 príchutí od legendárnych SUPERGOOD, tentokrát v 120ml Longfilloch.

25.11 
Od dnes (25.11 - štvrtok) je naša predajňa ZATVORENÁ. Stále je MOŽNÝ OSOBNÝ ODBER objednávok z e-shopu, no AŽ PO OBDRŽANÍ e-mailu o tom, že objednávka je pripravená na vyzdvihnutie. Odporúčame pre zákazníkov využiť možnosť doručenia aj našim kuriérom (pre zákazníkov z BA). Pre ZÁKAZNÍKOV E-SHOPU sa NIČ NEMENÍ a aj naďalej ODOSIELAME ZÁSIELKY tak rýchlo, ako sa len dá.

20.11 
Od pondelka 22.11 vstup do predajne v režime OP - Očkovaní / Prekonaní. Výdajné miesto pre objednávky z e-Shopu a príjem reklamácii je v režime OTP v priestoroch VR zone.

20.11 
Naskladnili sme arómy ArtVap, longfilli OctopusMála Hua7 hriechov a Samurai Vaping. A konečne aj čiastočne JustCBD e-liquidy.

18.11 
Do konca roka sa mení doba uloženia zásielok u dopravcu Packeta. Výdajné miesto 5+2 dni, Z-BOX 2+1 deň.

17.11 
Každý liquid môže obsahovať CBD s CBD-SHOT 1000mg. Spoločnosť Orange County prináša CBD shot v sile 1000mg, vďaka ktorému vášmu obľúbenému liquidu pridáte CBD!

12.11 
Krásna MTL sada nielen pre ženy, to je Aspire Zelos Nano Kit. Vstavaná batéria, automaticky nastaviteľný výkon, farebné prevedenia a kvalitná povrchová úprava.

11.11 
Atík ECHO MTL / DL RTA od Umbrella Mods zaujme hlavne 10-timi vzduchovými vložkami v balení. Asvape ARYA Mod, je dvojbaterkáč a zástupca "poriadneho železa" s výkonom do 200W. Doplnili sme radu 60ml longfillov Core by Dinner Lady o 4 nové príchute.

9.11 
Atemporal RDA 23mm od The Mind Flyer je kapák s vymakanou reguláciou prívodu vzduchu, v ktorom sa vám budú dobre ochutnávať 60ml longfilli Over The Border za super cenu. Pre majiteľov Billet Boxu, Aspire Box, či Dovpo Abbys máme Pioneer Insider RBA tank.

5.11 
Máme príslušenstvo pre populárny Ripley RDTA, v čisto čiernej farbe sme naskladnili Converter Mod a Vaporesso predstavuje druhú generáciu ZERO 2 Pod s 3ml objemom a silnejšou batériou. Pre priaznivcov trubiek je tu Cthulhu Tube v2 Mod so spodným tlačidlom.

3.11 
Dopravca Packeta Courier (exRemax) začal účtovať ako jediný z našej ponuky sezónny príplatok 0,6€ s DPH, ktorý bol premietnutý do ceny za dopravu. Ostatní dopravcovia si neúčtujú žiadne sezónne príplatky.

2.11 
4 nové tabakové príchute GP Juice od Belgických Flavourmonks, ktorých tabakové arómy, alebo Tobacco Bastards longfilly už máme dlhšie v ponuke.

https://e-smoke.sk/blog/novinky/nova-smernica-tpd-vyjadrite-svoje-skusenosti-pri-prechode-na-elektronicke-cigarety-v-dotazniku-europskej-komisie-