Užitočné doplnky (NIE) LEN pre VAPEROV – 7 maličkostí, ktoré potešia

Šikovné a praktické príslušenstvo sa zíde stále. Dali sme dokopy náš top výber doplnkov, ktoré sa môžu ukázať ako užitočné nie len pre vaperov! Univerzálne a multifunkčné príslušenstvo pre každého! Vhodné aj ako originálny darček pod stromček.

1. Podložka ochráni stôl pri práci s e-cigaretami, ale hodí sa tiež k počítaču pod myš. V ponuke viacero designov!

vape podlozky

2. VPOD PODsystém + powerbanka 2500mAh

Štýlový a miniatúrni podový systém v prepracovanom prenosnom púzdre s kapacitou 2500 mAh, ktoré zároveň slúži ako powerbanka. Ideálne riešenie pre chvíle, kedy vám dochádza batéria v mobile a nemáte po ruke zásuvku.

VPod+V-Bank 2500mAh www.e-smoke.sk

3. Praktická sada nástrojov od spoločnosti Demon Killer – kompletná sada nástrojov pre kutilov, ktorý si motajú vlastné špirálky a radi skrutkujú.

sada nastrojov - esmoke

4. Alpha3 otvárač na flašky s kovovým pútkom na krk - Jednoduchá pomôcka, ktorá umožňuje pohodlné otváranie fľaštičiek, špeciálne vyvinutý s cieľom maximálne uľahčiť odstránenie kvapkadla z fľašky vašeho liquidu alebo shake&vapu.

alpha cap removal

5. Nabíjačka + POWERBANKA: Kvalitná inteligentná nabíjačka batériových článkov typu 18650 IMR/Li-ion, ktorú je možné použiť aj ako powerbanku na nabitie vášho mobilu, tabletu.

Nitecore F4 nabíjačka + powerbank

6. Tašky a púzdra – funkčné puzdro alebo taška na ukladanie sa zíde stále. Vhodná nielen pre vape príslušentsvo.

7. Asmodus damaškový nôž - luxusne vyhotovený zatvárací nôž, ktorého čepeľ je vyrobená z damaškovej ocele a rukoväť z prekrásneho stabilizovaného dreva.

asMODus damaškový zatvárací nôž (www.e-smoke.sk)