Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Kategórie

Zľavnené produkty

Vernostný program e-Smoke

Zaregistrujte sa na našej stránke a každá vaša objednávka sa vám bude započítavať do vernostného programu a následne vám bude priradená zľava podľa nižšie uvedenej tabuľky. Táto zľava bude nadstavená priamo vo vašom konte, takže pri ďalšom prihlásení už uvidíte ceny zo zľavou. Na akciové produkty sa dodatočná zľava z vernostného programu nevzťahuje, no stále platí na vyše 95% produktov v ponuke - vrátanie noviniek.

vernostný program www.e-smoke.sk

Bonusová zľava

Raz za čas vám pošleme špeciálnu bonusovú zľavu, ako odmenu a prejav vďaky za to, že ste našim zákazníkom. Túto zľavu si uplatníte,  ak vložíte kód do políčka pri objednávke.

Akcie

Priebežne dávame produkty do akcie, tak sa určite oplatí sledovať aj túto sekciu, aby ste to nepremeškali. Rýchle týždenné akcie sú zobrazené na hlavnej stránke vedľa aktualít.

Súťaž z e-shop objednávok

Každý týždeň vylosujeme 3 zákazníkov, ktorý si v predošlí kalendárny týždeň vytvorili objednávku cez e-shop (www.e-smoke.sk). Do súťaže ste zapojený automaticky. Výsledky zlosovania budú zverejnené tu a výhercom bude automaticky zaslaný kupón. Registrovaný zákazníci si ho nájdu po prihlásení sa do svojho konta a v e-maili, neregistrovaný zákazníci dostanú e-mail. Kupón bude s platnosťou 3 mesiace a budete ho môcť využiť pri ďalšom nákupe cez e-shop.

1. cena - 15% z hodnoty uskutočnenej objednávky,
2. cena - 10% z hodnoty uskutočnenej objednávky,
3. cena - 5% z hodnoty uskutočnenej objednávky.

V prípade, že vylosovaná objednávka bude stornovaná, alebo neprevzatá, automaticky zaniká nárok na výhru a bude vylosovaný nový výherca.

 

Darček k objednávke

Ako malé poďakovanie od nás ku každej objednávke v hodnote nad 60€ máte možnosť vybrať si jeden z darčekov. Jedná sa o náplne, longfill, shortfill, alebo iné produkty z našej ponuky. Priebežne darčekovú skupinu produktov aktualizujeme a obmieňame.