Kategórie

Zasielanie noviniek

Informácie

e-smoke vape shop

Nájdete na Námestí hraničiarov 2 (v zákrute) na prvom poschodí vedľa svadobného salónu Wedding Elegance. Pripravili sme pre vás väčší priestor pre pohodlnejšie nakupovanie, oddychovú zónu a iné novinky.

Priestor sa nachádza vedľa novopostavenej predajne Billa. V jeho bez prostrednom okolí je stávková kancelária Fortuna, poisťovňa Uniqa, bývalá Požičkáreň a Textil House.

K dispozícii máte test pult, kde môžete zadarmo ochutnať jednotlivé náplne. DIY zónu s čističkou a miešačkou a chill-out zónu na posedenie pri kávičke zadarmo. Upravili sme aj otváraciu dobu a po novom sme k dispozícii od 9:00 hod. Obrázky nižšie...

V predajni je možná platba v hotovosti, alebo platobnou kartou.

Otváracia doba:

Po - Pi    9:00 - 19:00 hod.

So          9:00 - 15:00 hod.

Ne           zatvorené

Počas dní pracovného pokoja a štátnych sviatkov SR zatvorené.

Kontakt:

Telefón: +421 2 4363 7622 (počas otváracích hodín, potom záznamník)

Mail:  info@e-smoke.sk

MHD

električka 1, 3 (zastávka Jungmanova + 1 min. pešo)

Bus 83, 88, 92, 95, 192 (zastávka Námestie hraničiarov + 2 min. pešo)

Navigácia:

N 48° 7' 19.0014

E 17° 6' 50.1876

e-smoke vape shop si vyhradzuje právo na zmenu cien oproti e-shopu www.e-smoke.sk.

predajňa elektronických cigariet e-smoke vape shop Bratislavapredajňa elektronických cigariet e-smoke vape shop Bratislava

Testovacie pulty

Neviete si vybrať medzi toľkými náplňami? Nechcete kupovať mačku vo vreci? Ako prvý na Slovensku sme pred niekoľkými rokmi umožnili našim zákazníkom ochutnať jednotlivé náplne. Teraz sme túto službu posunuli na vyššiu úroveň. Tak príďte k nám a ochutnajte jednotlivé príchute zadarmo a vyberte si tú svoju. 
Na výber máte náplne DekangJoyetechLiqua ElementsLiqua Mix, AramaxBarly a Frutie. Ak by vás neoslovili, môžete ochutnať prémiové náplne od amerických výrobcov Cosmic FogLost FogLiquid State a Five Pawns, alebo od francúzkeho výrobcu The FUU, od ktorého máme v ponuke rady CuriositésFuug Life a Vaporean. Z Veľkej Británie k nám prišli prémiové liquidy Dinner Lady. A ako prvý vám ponúkame prvé slovenské prémiové náplne Vapeliquids.

Test pult v e-smoke vape shopTest pult v e-smoke vape shop

Chill-out zóna

Tovar nachystaný ako aj prvé prekvapenie vo forme chill-out zóny, kde si môžete oddýchnuť poprípade podeliť sa o svoje skúsenosti s ostatnými vapermi.

Chill-out zóna e-smoke vape shop

DIY station

Máme pre vás ďalšie prekvapenie. DIY station, kde si môžete vyčistiť tank v ultrazvukovej čističke, poprípade použiť miešačku na náplne, alebo len vymeniť vatu či špirálku.

DIY station e-smoke vape shop