Aktuality

 • 29.3  Od dnes sa konečne dá platiť kartou za vytvorené objednávky na e-shope. Akceptované sú karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Apple Pay a Union Pay.
 • 26.3  Objednávky cez e-shop si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni. Od pondelka do piatku od 9-tej do 19-tej. V sobotu a nedeľu je zatvorená.
 • 24.3  Druhá séria Shake & Vape príchutí od AEON sa volá Journey Classic a budete mať nebíčko v papuľke...
 • 19.3  Pri doručení zásielok prostredníctvom spoločností REMAX a Zásielkovňa nám boli zvýšené ceny, ktoré sme museli zohľadniť v poštovnom pri uvedených prepravcoch. Stále ale máte na výber aj iných dopravcov bez zmenenej ceny, resp. s doručením zadarmo.
 • 15.3  UPOZORNENIE - z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu v SR je predajňa ZATVORENÁ. Možný je len osobný odber objednávok z e-shopu, resp. zaslať objednávky dopravnou spoločnosťou. E-shop funguje v normálnom režime.
 • 13.3  Predajňa a aj e-shop funguje zatiaľ bez obmedzení.
 • 10.3  Prvá várka nových Shake&Vape predstavuje Strada a čajovú edíciu KTS TEA.
 • 7.3   Krásna drevená mechanika od tureckých Fakirs Mods sa volá Illusia S-25 Mech Mod. Od tabakových bastardov predstavujeme ich Custard Bastard sériu a britská Dinner Lady pre zmenu prináša tabakovú sériu. Chorvátsky Infamous uvádza špeciálnu príchuť Gin&Tonic.
 • 28.2  Už ste si namiešali vlastný liquid v našom Catch´a Bana Vape Bare? Ešte nie, tak máme pre vás súťaž na našom Facebooku a Instagrame, kde môžete svoj mix vyhrať.
 • 26.2  Od dnes si môžete vytvoriť vlastný liquid z nášho Catch´a Bana Vape Baru aj na e-shope a nechať si ho zaslať domov. Poď mixovať!
 • 24.2  Dnes spúšťame prvú fázu projektu Catch´a Bana Vape Bar v našej predajni. Príď si namiešať svoj vlastný liquid, alebo si objednaj jeden z hotových receptov.
 • 21.2  Niečo nové sa chystá v našej predajni... už o pár dní.
 • 15.2  Ketchi Coils predstavuje špirálky AZAZEL a z UK prichádzajú pobrexitové shortfilly Cotton&Cable, Dinner Lady uvádza tabakovú líniu longfillov a Dovpo Odin 200W Box Mod za lepšiu cenu bez DNA čipu.
 • 7.2  Ako jedny z mála na svete vám ponúkame limitovanú edíciu D.R.A.M. III RTA v prevedení Matte Black. Z tej istej dielne, teda K&C Mods, prišli aj ručne robené špirálky. Kvalitu nezaprie ani Aspire Nautilus GT atomizér na továrenské hlavy - určený pre MTL.
 • 3.2  Pozrite sa na kooperáciu Aspire a High-end výrobcu Taifun a na ich spoločný projekt s názvom Aspire Nautilus GT set. Alebo snehobiely Dotmod dotAIO LE, čierny Vapor Giant Kronos 2 S DLC, či Taifun GT IV S. Vo všetkých si vychutnáte ovocné NOMZ X2 liquidy.
 • 28.1  Znížili sme ceny na šmakocinkách od Twist, FRYD, Banana Butt, Bogan Brews, Coastal Clouds, Kings Crest a BRWD. Mlsanie začína...
 • 27.1  Easy Side Box Mod od Ambition Mods opäť skladom a aj v dvoch nových prevedeniach.
 • 21.1  V ponuke sa objavili nové príchute od obľúbených Infamous, či tabakové arómy od Empire Brew Pirates a ovocné shortfilly od Harmony Loco. Vyskúšať ich môžete v novom atíku Nautilus XS, či Zenith PRO Tanku. K setom pribudli Zelos 2.0 a dva POD systémy Jester a Crown POD.
 • 18.1  Sa uskutoční v poradí už 26 zraz vo Vinopolitane a tentokrát okrem občerstvenia a tomboly budú na ochutnávku Strawberry Queen a Tobacco Bastards.
 • 17.1  Už aj druhá várka náustkov je na stránke. Medzi nimi sú aj krásne drevené kúsky. Už ste ochutnali nové príchute od Infamous?
 • 13.1  Prvá várka náustkov je online. Úplne nová séria Vapor Giant náustkov pre DL a MTL. 7 druhov a z každého 4 varianty...
 • 11.1  Nadupaná zásielka od high-end výrobcov Fakirsmods dorazila. Najnovšia drevená Illusia-C s Dicodes čipom, krásne drevené Illusia-S 18 mechanické mody na 18650, či 18350 batérie a gravírovaná Illusia ION Mech mod 18350... Iba pre tých, ktorý vedia čo chcú.
 • 3.1  Po troch kráľoch prichádza štvrtý, kráľ Milan a je to NÁŠ ČLOVEK. Tento k vám bude chodiť každý pracovný deň, lebo je to nový VAPE kuriér. Pre našich zákazníkov z hlavnej dediny (čítaj Bratislava) spúšťame nové možnosti doručenia e-shopových objednávok.
 • 31.12  Veľmi pekne Vám ďakujeme za prejavenú priazeň a dôveru, za možnosť mať hobby a záľubu ako pracovnú náplň a tešíme sa ďalšie stretnutia s vami aj v novom roku a prajeme vám veľa zdravia, šťastia a pohody.
 • 21.12  Tesne pred sviatkami sme naskladnili špičkové trubky D.R.A.M. ZEUS, špičkový VEGA RDA od Sirius Mods či krásnu dotMod dotAIO SE 35W sadu s nádherným gravírovaním. V ničom nezaostáva ani kanadský KALI V2 RDA/RSA, či väčší braček KRONOS 2 M RTA od Vapor Giant, ktorý sadne aj na Vaporesso SWAG 2 Mod.
 • 18.12  Tu si môžete pozrieť rozhovor s pani prof. MUDr. Evou Králíkovou CSc. z Centra liečby závislosti na tabaku III. internej kliniky 1.LF UK a VFN o afére z USA, IQOSe a elektronických cigaretách.
 • 12.12  SvoeMesto prináša špeciálnu edíciu Kayfun Lite Nite DLC v 22mm a 24mm verzii. Česká Impéria konečne vyrobila hustejšie Emporio High VG náplne, TI Juice predstavuje sériu Alpha Origins a maslové nebíčko v papuľke vám zaručí Supergood Butter Shake&Vape.
 • 10.12  Prišla nádielka zo SmokerStore v podobe Taifun GT4 ver. 2019, špeciálna GT4 Titan Edition a trubka s ochranou Skarabäus Pro Max DLC. Nezaostáva ani SMOK zo svojim MAG P3 setom a Vapefly prináša Brunhilde Top Coiler MTL RTA. Americký Daddys Vapor predstavuje ovocné SHAN ELIQUID a litovský Big Mouth zase Jungle Hit sériu Shake&Vape náplní.
 • 3.12   Po dlhšej dobe je tu ďalšia várka noviniek. Mega výkonný Dovpo ODIN DNA 250C na dve 21700 batérie, či nezvyčajný Easy Side Box od Ambition Mods. Ponuku PODov rozšírili svietiaci Acrohm FUSH Nano a malinký Uwell KOKO. Premiéru má aj vytunovaný atík Dead Rabbit RDA V2 Perfectus, v ktorom si vychutnáte jahodovú sériu Strawberry Queen, alebo špeciálnu edíciu od Infamous aj zo Santa´s Cookie príchuťou.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

dotMod

Zľavnené produkty

DotMod dotSquonk 100W MOD


Položiť otázku (0)

DotMod dotSquonk 100W MOD

Nový produkt

dotMod hrdo prezentuje svoj väčší a silnejší regulovateľný squonker pre batériu 21700/20700/18650. Luxusný dotSquonk 100W využíva nový 100W dotčip, ktorý okrem vysokého výkonu ponúka i širokú škálu funkcii a nastavení. Fľaštička v objeme 8ml a farebný displej sa dá prispôsobiť k farbe MODu!

Viac detailov

119,95 € s DPH

Viac informácií

DotMod dotSquonk 100W MOD

DotMod dotSquonk 100W MOD (www.e-smoke.sk)

Jednoduchý, elegantný dizajn s netradičnými prvkami
Telo celého MODu je vyrobené z elegantného a na dotyk veľmi príjemného anodizovaného hliníka. Pozlátené tlačidlá, logo DOTMOD a pozlátený závit 510 s BF dutým centerpinom doplňajú unikátny luxusný vzhľad, a taktiež zaisťujú aj lepšiu vodivosť na kontaktoch. Pod odnímateľnými magnetickými dvierkami nájdete miesto pre umiestnenie batérie a z druhej strany pre fľaštičku.

DotMod dotSquonk 100W MOD (www.e-smoke.sk)

Krásnym dizajnom ozdobené tlačidlo je dostatočne veľké a pohodlne sa stláča. Netradične, regulačne tlačidlá + a – , ako aj USB port sú umiestnené pod odnímateľným magnetickým panelom!

Dotčip so širokou škálou funkcií a 100W výkonom 
Nový 100W dotčip ponúka širokú škálu funkcii a nastavení. Dostupné sú všetky bežne používané funkcie, na ktoré sme si mohli už zvyknúť aj pri modely dotMOD 75W. Okrem režimu výkonu sú samozrejmosťou všetky teplotné režimy a nechýba ani bypass - priame výstupné napätie batérie. Presnú krivku žhavenia si viete nastaviť pomocou funkcie CURVE. Úplnou novinkou je „Deep-sleep mode“, ktorý sa aktivuje po 5 minutách nečinnosti a pomáha šetriť energiu batérie!

DotMod dotSquonk 100W MOD (www.e-smoke.sk)

Prispôsobte si farbu obrazovky k vášmu MODu
dotSquonk sa môže pochváliť skutočne vymakaným a prehľadným plne farebným LCD displejom. Na výber máte 8 rôznych farebných tapiet – 7 základných farieb (Gold, Space Grey, Tiffany Blue . . . presne tie isté farby, ako farebné varianty dotRDA.) a jednu viacfarebnú (multi-color). Takže si viete dokonale farebne zladiť svoj set.

dotSquonk sa odporúča používať s monočlánkami typu 21700/20700, ale v balení nájdete aj redukciu pre batérie 18650. S pribaleným USB káblom sa dá batéria nabíjať aj priamo v MODe! Univerzálny USB kábel má dvojaké konektory, klasický micro USB a aj USB-C.

DotMod dotSquonk 100W MOD (www.e-smoke.sk)

Dve hranaté silikónové fľaštičky v objeme 8ml
V balení na vás čaká dvojica fľašiek zo silikónu. Jedna v klasickej bielej farbe, druhá vo farbe príslušného MODu. Ľahko sa nimi manipuluje – jednoducho sa dajú vybrať pre naplnenie, ale nie je to nutné, keďže ju viete naplniť aj cez BF centerpin!

DotMod dotSquonk 100W MOD (www.e-smoke.sk)

Centerpin je vyrobený z mosadze a pre čo najlepšiu vodivosť je pozlátený 24K zlatom. Pohodlne sa dajú použiť atomizéry s priemerom 25mm.

DotMod dotSquonk 100W MOD (www.e-smoke.sk)

TipDotSquonk sa perfektne hodí k dotRDA, dotRTA alebo dotRDTA.

Parametre:
Rozmery: 82mm x 49mm x 28mm
Odporúčaný odpor výrobcom: nad 0,1ohm 
Objem fľaštičky: 8 ml
Batéria: 21700 / 20700 / 18650 (nie je súčasťou balenia)
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/Bypass/TC-(NI/TI/SS)/Curve

Použité materiály: Anodizovaný hliník, mosadz, 24K zlato
Závit: 510 BF dutý, odpružený

Obsah balenia:
1x dotSquonk MOD
1x redukcia pre 18650 batérie
2x squonk silikónová fľaštička
1x USB kábel
1x certifikát pravosti
1x návod

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

DotMod dotSquonk 100W MOD

DotMod dotSquonk 100W MOD

dotMod hrdo prezentuje svoj väčší a silnejší regulovateľný squonker pre batériu 21700/20700/18650. Luxusný dotSquonk 100W využíva nový 100W dotčip, ktorý okrem vysokého výkonu ponúka i širokú škálu funkcii a nastavení. Fľaštička v objeme 8ml a farebný displej sa dá prispôsobiť k farbe MODu!

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

8 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať