Aktuality

 • 4.4   Skompletizovali sme švajčiarsku long-fill sériu VAPE LOUNGE, doplnili novinky COSMOPOLITAN a BRAMBLE od britských SUPERGOOD a rozšírili sériu aróm DON CRISTO.
 • 29.3  Od dnes sa konečne dá platiť kartou za vytvorené objednávky na e-shope. Akceptované sú karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Apple Pay a Union Pay.
 • 26.3  Objednávky cez e-shop si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni. Od pondelka do piatku od 9-tej do 19-tej. V sobotu a nedeľu je zatvorená.
 • 24.3  Druhá séria Shake & Vape príchutí od AEON sa volá Journey Classic a budete mať nebíčko v papuľke...
 • 19.3  Pri doručení zásielok prostredníctvom spoločností REMAX a Zásielkovňa nám boli zvýšené ceny, ktoré sme museli zohľadniť v poštovnom pri uvedených prepravcoch. Stále ale máte na výber aj iných dopravcov bez zmenenej ceny, resp. s doručením zadarmo.
 • 15.3  UPOZORNENIE - z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu v SR je predajňa ZATVORENÁ. Možný je len osobný odber objednávok z e-shopu, resp. zaslať objednávky dopravnou spoločnosťou. E-shop funguje v normálnom režime.
 • 13.3  Predajňa a aj e-shop funguje zatiaľ bez obmedzení.
 • 10.3  Prvá várka nových Shake&Vape predstavuje Strada a čajovú edíciu KTS TEA.
 • 7.3   Krásna drevená mechanika od tureckých Fakirs Mods sa volá Illusia S-25 Mech Mod. Od tabakových bastardov predstavujeme ich Custard Bastard sériu a britská Dinner Lady pre zmenu prináša tabakovú sériu. Chorvátsky Infamous uvádza špeciálnu príchuť Gin&Tonic.
 • 28.2  Už ste si namiešali vlastný liquid v našom Catch´a Bana Vape Bare? Ešte nie, tak máme pre vás súťaž na našom Facebooku a Instagrame, kde môžete svoj mix vyhrať.
 • 26.2  Od dnes si môžete vytvoriť vlastný liquid z nášho Catch´a Bana Vape Baru aj na e-shope a nechať si ho zaslať domov. Poď mixovať!
 • 24.2  Dnes spúšťame prvú fázu projektu Catch´a Bana Vape Bar v našej predajni. Príď si namiešať svoj vlastný liquid, alebo si objednaj jeden z hotových receptov.
 • 21.2  Niečo nové sa chystá v našej predajni... už o pár dní.
 • 15.2  Ketchi Coils predstavuje špirálky AZAZEL a z UK prichádzajú pobrexitové shortfilly Cotton&Cable, Dinner Lady uvádza tabakovú líniu longfillov a Dovpo Odin 200W Box Mod za lepšiu cenu bez DNA čipu.
 • 7.2  Ako jedny z mála na svete vám ponúkame limitovanú edíciu D.R.A.M. III RTA v prevedení Matte Black. Z tej istej dielne, teda K&C Mods, prišli aj ručne robené špirálky. Kvalitu nezaprie ani Aspire Nautilus GT atomizér na továrenské hlavy - určený pre MTL.
 • 3.2  Pozrite sa na kooperáciu Aspire a High-end výrobcu Taifun a na ich spoločný projekt s názvom Aspire Nautilus GT set. Alebo snehobiely Dotmod dotAIO LE, čierny Vapor Giant Kronos 2 S DLC, či Taifun GT IV S. Vo všetkých si vychutnáte ovocné NOMZ X2 liquidy.
 • 28.1  Znížili sme ceny na šmakocinkách od Twist, FRYD, Banana Butt, Bogan Brews, Coastal Clouds, Kings Crest a BRWD. Mlsanie začína...
 • 27.1  Easy Side Box Mod od Ambition Mods opäť skladom a aj v dvoch nových prevedeniach.
 • 21.1  V ponuke sa objavili nové príchute od obľúbených Infamous, či tabakové arómy od Empire Brew Pirates a ovocné shortfilly od Harmony Loco. Vyskúšať ich môžete v novom atíku Nautilus XS, či Zenith PRO Tanku. K setom pribudli Zelos 2.0 a dva POD systémy Jester a Crown POD.
 • 18.1  Sa uskutoční v poradí už 26 zraz vo Vinopolitane a tentokrát okrem občerstvenia a tomboly budú na ochutnávku Strawberry Queen a Tobacco Bastards.
 • 17.1  Už aj druhá várka náustkov je na stránke. Medzi nimi sú aj krásne drevené kúsky. Už ste ochutnali nové príchute od Infamous?
 • 13.1  Prvá várka náustkov je online. Úplne nová séria Vapor Giant náustkov pre DL a MTL. 7 druhov a z každého 4 varianty...
 • 11.1  Nadupaná zásielka od high-end výrobcov Fakirsmods dorazila. Najnovšia drevená Illusia-C s Dicodes čipom, krásne drevené Illusia-S 18 mechanické mody na 18650, či 18350 batérie a gravírovaná Illusia ION Mech mod 18350... Iba pre tých, ktorý vedia čo chcú.
 • 3.1  Po troch kráľoch prichádza štvrtý, kráľ Milan a je to NÁŠ ČLOVEK. Tento k vám bude chodiť každý pracovný deň, lebo je to nový VAPE kuriér. Pre našich zákazníkov z hlavnej dediny (čítaj Bratislava) spúšťame nové možnosti doručenia e-shopových objednávok.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

DotMod

Zľavnené produkty

Akcia
Dotmod DotAIO SE 35W Pod Sada
Potiahnite obrázok, aby sa točil


Položiť otázku (1)

Dotmod DotAIO SE 35W Pod Sada

Nový produkt

DotAIO SE ponúka skutočný zážitok z vapovania. Prvý pod systém od renomovanej spoločnosti DotMod. Jedinečný pod systém pre jednu batériu 18650 s vlastným Dotčipom, ktorý garantuje funkčnosť a výkon až 35W. S DotAIO žhaviacimi hlavami si užijete obidva spôsoby poťahovania, či už preferujete väčšiu produkciu pary (DL), alebo pohodlné šlukovanie (MTL).

Viac detailov

57,95 € s DPH

Viac informácií

DotMod DotAIO SE 35W Pod Sada

DotMod DoTAIO SE www.e-smoke.sk

DotMod DotAIO je elektronická cigareta kompaktných rozmerov, ktorá využíva podový systém s vymeniteľnou žhaviacou hlavou. Jedinečný a štýlový pod prináša luxusne spracovanie zo špičkových materiálov. DotAIO SE 35W ponúka elegantný rám vyrobený z kvalitnej zinkovej zliatiny s povrchovou úpravou nehrdzavejúcej ocele.Dvierka tejto šýlovej elektronickej cigarety sú vyrobené z polykarbonátu a na ich povrchu sa nachádza prepracované gravírovanie. Vďaka kompaktným rozmerom a zaobleným hranám sa dotAIO SE veľmi dobre drží a tlačidlá sa pohodlne stláčajú.

DotMod DoTAIO SE www.e-smoke.sk

Nastavte si výkon podľa seba
DotAIO má špeciálne tlačidlo, ktoré slúži na nastavenie výstupného výkonu. Je možné nastaviť si výstupný výkon v štyroch úrovniach. Na výber máte škálu od 8w až po 35W v závislosti od odporu žhaviacej hlavy. Jednoducho si tak prispôsobíte silu žhavenia a produkciu pary. Ak túžite po hustejšej pare zvoľte si vyšší výstupný výkon, ak preferujete menšiu produkciu pary, skvele poslúži 8W výkon. DotAIO SE obsahuje funkciu Dry Burn Protection ktorá je navrhnutá tak, aby nespálila vatu pokiaľ v nádobke už nemáte liquid. V prípade nedostatku liquidu začne tlačidlo svietiť na fialovo. (Funguje iba so žhaviacimi hlavami z materiálu SS316)

DotMod DoTAIO SE www.e-smoke.sk

Pod magnetickým krytom sa nachádza miesto pre jednu batériu typu 18650. Batériu je možné nabíjať aj priamo v MODe, ale pre dlhšiu životnosť portu odporúčame radšej používať externú nabíjačku. V krabičke je pribalený USB-C kábel.
Pri použití DL žhaviacej hlavy, dotMod navrhol krásny zlatý 510 náustok s 8 mm otvorom. Voliteľný náustok Ultem 510 s 2 mm otvorom je určený na použitie s MTL žhaviacimi hlavami, ktoré sú ideálne v kombinácii s liquidmi s obsahom nikotínovej soli.

DotMod DoTAIO SE www.e-smoke.sk

Vďaka ľahko odnímateľnej nádržke dotAIO s objemom 2,7 ml nebola výmena cievok nikdy jednoduchšia. Ergonomický kontakt s pružinou, ktorý sa nachádza pod spodnou časťou nádrže, umožňuje jednoduché vybratie nádrže a následné doplnenie liquidu alebo výmenu žhaviacej hlavy. Veľkou výhodou DotAIO je kompatibilita so žhaviacimi hlavami série Eleaf EC2 a Aspire Nautilus BVC, stačí použiť adaptér ktorý sa nachádza v balení.

DotMod DoTAIO SE www.e-smoke.sk

Parametre:
Rozmery: 78mm x 42mm x 22.5mm

Výstupný výkon: 8W - 35W
Rozsah odporu: 0,28ohm - 2,0ohm
Batérie: 1x 18650 - nie je súčasťou balenia
Použité materiály: Polykarbonát, zinok, nehrdzavejúca oceľ
Nabíajcí konektor: micro USB-C

Obsah balenia:
1x DotAIO SE 35W

1x USB-C nabíjací kábel
1x Certifikát originality
1x 2,0ml Pod Tank
6x náhradný O-krúžok
1x 0,3ohm DL žhaviaca hlava
1x 0,7ohm MTL žhaviaca hlava

1x Adaptér pre Nautilus, EC2 žhaviace hlavy
1x Plátok na reguláciu vzduchu
1x DL driptip, 1x MTL driptip
1x návod

Záruka na výrobok 24 mesiacov

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Komu nie je E-inhalátor určený?

 • užívateľom mladším ako 18 rokov

 • nefajčiarom

 • tehotným a dojčiacim ženám

 • ľuďom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Hodnotenie 
2020-03-20

Super ale..

je to naozaj výborný mód, a chuť parádna, hlavne s hlavou 0,7! čo bohužiaľ sa mi stalo je, že ten krásne naleštený kov dokola mi proste zčernal(iba v časti kde sa drží) a teraz je to taký skorej domáci mód..

  Hodnotenie 
  2020-02-07

  Rasto

  Stojí za každé euro, nová 0,7 hlava má dobré podanie chuti. Odporúčam použiť pribalené tesnenie medzi tank a naustok pretože sa bez tohto pribaleneho tesnenia sa tvorí kondenz nič hrozné a toto tesnenie problém vyrieši. Za mňa top produkt ale to sa dalo od DOTMODU čakať.

  • Pre 2 z 2 je táto recenzia užitočná.

  Napísať hodnotenie

  Napísať hodnotienie

  Dotmod DotAIO SE 35W Pod Sada

  Dotmod DotAIO SE 35W Pod Sada

  DotAIO SE ponúka skutočný zážitok z vapovania. Prvý pod systém od renomovanej spoločnosti DotMod. Jedinečný pod systém pre jednu batériu 18650 s vlastným Dotčipom, ktorý garantuje funkčnosť a výkon až 35W. S DotAIO žhaviacimi hlavami si užijete obidva spôsoby poťahovania, či už preferujete väčšiu produkciu pary (DL), alebo pohodlné šlukovanie (MTL).

  Otázka (1)

  Od Roman | 2019-12-21 13:07:45

  Dobrý deň ako je natom tento pod s chuťou? Pod je naozaj krásny len či je natom tak aj s chuťou

  e-smoke vape shop

  Zdravím Roman,

  na to sa ťažko objektívne odpovedá, lebo je to subjektívne hodnotenie. Zatiaľ sa nám na neho nikto nesťažoval a v skupinách na sociálnych sieťach sú pozitívne recenzie.

  Igor z e-smoke

  Page: 1

  Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
  Položiť otázku
  Skryť formulár
  Captcha

  Príslušenstvo

  9 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

  Prevziať