Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

E-liquidy

Zľavnené produkty

Nové
10ml No.33 Light Tobacco Bastards Salt e-liquid


Položiť otázku (0)

10ml No.33 Light Tobacco Bastards Salt e-liquid

Nový produkt

Všestranná chuť s jemným ovocím a jemným tabakom s nádychom karamelu a grilovanou dochuťou.

A versatile, nutty, light tobacco flavor with hints of caramel and toasted notes.

Ein vielseitiger, nussiger, leichter Tabakgeschmack mit Karamell- und Röstnoten.

S obsahom nikotínovej soli!

Pomer VG/PG: 50/50

Viac detailov

4,45 € s DPH

Viac informácií

Výrobca Tobacco Bastards je v našich končínách veľmi známou a obľúbenou značkou vďaka svojim arómam a Shake&Vape tabakovým príchutiam. Tento krát sa belgický výrobca rozhodol priniesť na trh hotový 10ml e-liquid s nikotínovou soľou.  

Výrobca Flavormonks pochádza z Belgicka a pri svojich produktoch spĺňa tie najprísnejšie normy EÚ, dodržuje najprísnejšie postupy FASFC (Federálna agentúra pre bezpečnosť potravinového reťazca, Belgicko).

Všetky príchute sú prírodné, vyrábané z čistých koncetrátov a do konečnej podoby aróm sú len riedené lekárskym PG (propylénglykol).

E-liquid Flavormonks tak neobsahujú žiadne ďalšie chemické zložky ako je napríklad diacetyl, acetoín, acetylpropionyl či alkohol. Taktiež nie sú žiadnym spôsobom prifarbované. 

Tobacco Bastards Salt obsahujú nikotín v prirodzenej forme, ktorý sa voľne vyskytuje v tabakových listoch. Nikotínová soľ je pre telo lepšie vstrebateľná a neskresľuje chuť e-liquidu! Umožňuje hladký poťah bez dráždivých pocitov a tak vnímanie intenzity nikotínu je odlišné, než u bežných liquidov. Zatiaľ čo e-liquidy s bežným nikotínom majú silnejší hit, ktorý vám bráni v inhalácii väčšieho množstva nikotínu, nikotínové soli dávajú pri rovnakej sile nikotínu omnoho slabší hit. IVG Salt ponúka 10 rôznych príchutí s 10mg/20mg obsahom nikotínovej soli, s pomerom 50VG / 50PG.

Nová rada e-liquidov Tobacco Bastards je najviac vhodná pre zariadenia s vyšším odporom (1ohm a viac), POD systémy a pre poťahovanie štýlom ústa-pľúca, ako u klasickej cigarety (MTL). Náplne majú pomer hustoty 50 VG / 50 PG, vďaka čomu ponúkajú dostatočne veľkú produkciu pary, ale zároveň prijateľnú hustotu pre klasické žhaviaca hlavy s menšími otvormi. 

Zloženie:
- glycerol
- aróma
- nikotínová soľ 

Pomer VG/PG: 50 VG/ 50 PG

Obsah balenia:
1x 10 ml e-liquidu

Výrobca: Realeliquid, Belgicko

Tobacco Bastards e-liquidy spĺňajú všetky prísne podmienky uvádzania na trh. Technológia spracovania a suroviny najvyššej kvality garantujú vysoký štandard a najvyššiu kvalitu. Výrobca má dlhoročné skúsenosti s výrobou e-liquidov, a vďaka tomu ich liquid Salt patrí medzi tie najlepšie liquidy s nikotínovou soľou na súčasnom trhu.

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.
E-liquid skladujte pri teplote + 10 až + 20 stupňov Celzia. 
Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. 
Skladujte na suchom mieste.

Čo je nikotínová soľ a jej výhody
Nikotínová soľ je prirodzená zlúčenina nikotínu, ktorá sa volne nachádza v prírode v tabakových listoch. Od bežnej formy nikotínu sa odlišuje tým, že má nižšiu PH, vďaka ktorej dochádza k rýchlejšiemu a kvalitnejšiemu vstrebávaniu bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým e-liquidom. Veľkou výhodou je tiež rýchlejší proces odparovania (nikotínová soľ sa odparuje pri nižších teplotách) a vďaka lepšiemu vstrebávaniu je aj spotreba týchto e-liquidov s nikotínovou soľou nižšia, než u klasických nikotínových liquidov. Tiež sa tým predlžuje životnosť žhaviacich hláv a znižuje spotreba batérie.

Pre koho sú určené náplne s nikotínovou soľou?
E-liquidy s nikotínovou soľou sú veľmi vhodné pre fajčiarov, ktorí prechádzajú z klasických cigariet na elektronické cigarety, kedy je nutné, aby nový e-fajčiar dostal do tela dostatočné množstvo nikotínu, bez akéhokoľvek dráždivého pocitu (škrabanie, kašľanie).

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

10ml No.33 Light Tobacco Bastards Salt e-liquid

10ml No.33 Light Tobacco Bastards Salt e-liquid

Všestranná chuť s jemným ovocím a jemným tabakom s nádychom karamelu a grilovanou dochuťou.

A versatile, nutty, light tobacco flavor with hints of caramel and toasted notes.

Ein vielseitiger, nussiger, leichter Tabakgeschmack mit Karamell- und Röstnoten.

S obsahom nikotínovej soli!

Pomer VG/PG: 50/50

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: