Aktuality

 • 29.3  Od dnes sa konečne dá platiť kartou za vytvorené objednávky na e-shope. Akceptované sú karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Apple Pay a Union Pay.
 • 26.3  Objednávky cez e-shop si môžete vyzdvihnúť aj osobne v našej predajni. Od pondelka do piatku od 9-tej do 19-tej. V sobotu a nedeľu je zatvorená.
 • 24.3  Druhá séria Shake & Vape príchutí od AEON sa volá Journey Classic a budete mať nebíčko v papuľke...
 • 19.3  Pri doručení zásielok prostredníctvom spoločností REMAX a Zásielkovňa nám boli zvýšené ceny, ktoré sme museli zohľadniť v poštovnom pri uvedených prepravcoch. Stále ale máte na výber aj iných dopravcov bez zmenenej ceny, resp. s doručením zadarmo.
 • 15.3  UPOZORNENIE - z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu v SR je predajňa ZATVORENÁ. Možný je len osobný odber objednávok z e-shopu, resp. zaslať objednávky dopravnou spoločnosťou. E-shop funguje v normálnom režime.
 • 13.3  Predajňa a aj e-shop funguje zatiaľ bez obmedzení.
 • 10.3  Prvá várka nových Shake&Vape predstavuje Strada a čajovú edíciu KTS TEA.
 • 7.3   Krásna drevená mechanika od tureckých Fakirs Mods sa volá Illusia S-25 Mech Mod. Od tabakových bastardov predstavujeme ich Custard Bastard sériu a britská Dinner Lady pre zmenu prináša tabakovú sériu. Chorvátsky Infamous uvádza špeciálnu príchuť Gin&Tonic.
 • 28.2  Už ste si namiešali vlastný liquid v našom Catch´a Bana Vape Bare? Ešte nie, tak máme pre vás súťaž na našom Facebooku a Instagrame, kde môžete svoj mix vyhrať.
 • 26.2  Od dnes si môžete vytvoriť vlastný liquid z nášho Catch´a Bana Vape Baru aj na e-shope a nechať si ho zaslať domov. Poď mixovať!
 • 24.2  Dnes spúšťame prvú fázu projektu Catch´a Bana Vape Bar v našej predajni. Príď si namiešať svoj vlastný liquid, alebo si objednaj jeden z hotových receptov.
 • 21.2  Niečo nové sa chystá v našej predajni... už o pár dní.
 • 15.2  Ketchi Coils predstavuje špirálky AZAZEL a z UK prichádzajú pobrexitové shortfilly Cotton&Cable, Dinner Lady uvádza tabakovú líniu longfillov a Dovpo Odin 200W Box Mod za lepšiu cenu bez DNA čipu.
 • 7.2  Ako jedny z mála na svete vám ponúkame limitovanú edíciu D.R.A.M. III RTA v prevedení Matte Black. Z tej istej dielne, teda K&C Mods, prišli aj ručne robené špirálky. Kvalitu nezaprie ani Aspire Nautilus GT atomizér na továrenské hlavy - určený pre MTL.
 • 3.2  Pozrite sa na kooperáciu Aspire a High-end výrobcu Taifun a na ich spoločný projekt s názvom Aspire Nautilus GT set. Alebo snehobiely Dotmod dotAIO LE, čierny Vapor Giant Kronos 2 S DLC, či Taifun GT IV S. Vo všetkých si vychutnáte ovocné NOMZ X2 liquidy.
 • 28.1  Znížili sme ceny na šmakocinkách od Twist, FRYD, Banana Butt, Bogan Brews, Coastal Clouds, Kings Crest a BRWD. Mlsanie začína...
 • 27.1  Easy Side Box Mod od Ambition Mods opäť skladom a aj v dvoch nových prevedeniach.
 • 21.1  V ponuke sa objavili nové príchute od obľúbených Infamous, či tabakové arómy od Empire Brew Pirates a ovocné shortfilly od Harmony Loco. Vyskúšať ich môžete v novom atíku Nautilus XS, či Zenith PRO Tanku. K setom pribudli Zelos 2.0 a dva POD systémy Jester a Crown POD.
 • 18.1  Sa uskutoční v poradí už 26 zraz vo Vinopolitane a tentokrát okrem občerstvenia a tomboly budú na ochutnávku Strawberry Queen a Tobacco Bastards.
 • 17.1  Už aj druhá várka náustkov je na stránke. Medzi nimi sú aj krásne drevené kúsky. Už ste ochutnali nové príchute od Infamous?
 • 13.1  Prvá várka náustkov je online. Úplne nová séria Vapor Giant náustkov pre DL a MTL. 7 druhov a z každého 4 varianty...
 • 11.1  Nadupaná zásielka od high-end výrobcov Fakirsmods dorazila. Najnovšia drevená Illusia-C s Dicodes čipom, krásne drevené Illusia-S 18 mechanické mody na 18650, či 18350 batérie a gravírovaná Illusia ION Mech mod 18350... Iba pre tých, ktorý vedia čo chcú.
 • 3.1  Po troch kráľoch prichádza štvrtý, kráľ Milan a je to NÁŠ ČLOVEK. Tento k vám bude chodiť každý pracovný deň, lebo je to nový VAPE kuriér. Pre našich zákazníkov z hlavnej dediny (čítaj Bratislava) spúšťame nové možnosti doručenia e-shopových objednávok.
 • 31.12  Veľmi pekne Vám ďakujeme za prejavenú priazeň a dôveru, za možnosť mať hobby a záľubu ako pracovnú náplň a tešíme sa ďalšie stretnutia s vami aj v novom roku a prajeme vám veľa zdravia, šťastia a pohody.
 • 21.12  Tesne pred sviatkami sme naskladnili špičkové trubky D.R.A.M. ZEUS, špičkový VEGA RDA od Sirius Mods či krásnu dotMod dotAIO SE 35W sadu s nádherným gravírovaním. V ničom nezaostáva ani kanadský KALI V2 RDA/RSA, či väčší braček KRONOS 2 M RTA od Vapor Giant, ktorý sadne aj na Vaporesso SWAG 2 Mod.
 • 18.12  Tu si môžete pozrieť rozhovor s pani prof. MUDr. Evou Králíkovou CSc. z Centra liečby závislosti na tabaku III. internej kliniky 1.LF UK a VFN o afére z USA, IQOSe a elektronických cigaretách.
 • 12.12  SvoeMesto prináša špeciálnu edíciu Kayfun Lite Nite DLC v 22mm a 24mm verzii. Česká Impéria konečne vyrobila hustejšie Emporio High VG náplne, TI Juice predstavuje sériu Alpha Origins a maslové nebíčko v papuľke vám zaručí Supergood Butter Shake&Vape.
 • 10.12  Prišla nádielka zo SmokerStore v podobe Taifun GT4 ver. 2019, špeciálna GT4 Titan Edition a trubka s ochranou Skarabäus Pro Max DLC. Nezaostáva ani SMOK zo svojim MAG P3 setom a Vapefly prináša Brunhilde Top Coiler MTL RTA. Americký Daddys Vapor predstavuje ovocné SHAN ELIQUID a litovský Big Mouth zase Jungle Hit sériu Shake&Vape náplní.
 • 3.12   Po dlhšej dobe je tu ďalšia várka noviniek. Mega výkonný Dovpo ODIN DNA 250C na dve 21700 batérie, či nezvyčajný Easy Side Box od Ambition Mods. Ponuku PODov rozšírili svietiaci Acrohm FUSH Nano a malinký Uwell KOKO. Premiéru má aj vytunovaný atík Dead Rabbit RDA V2 Perfectus, v ktorom si vychutnáte jahodovú sériu Strawberry Queen, alebo špeciálnu edíciu od Infamous aj zo Santa´s Cookie príchuťou.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Elektronické cigarety

Zľavnené produkty

Innokin I.O POD 230mAh sada


Položiť otázku (0)

Innokin I.O POD 310mAh sada

Nový produkt

POD systém s tými najkompaktnejšími rozmermi, vstavanou batériou a presvedčivým podaním chuti. Predstavujeme Vám Innokin I.O POD systém. Elegatné telo z nerezovej oceli disponuje monočlánkom s kapacitou 310mAh. O dokonalý MTL poťah sa pri I.O postará žhaviaca hlava s odporom 1,4 ohm. Kapacita cartridge pri tomto POD systéme je 0,8ml.

Viac detailov

12,95 € s DPH

Viac informácií

INNOKIN I.O POD 310mAh sada

INNOKIN I.O POD www.e-smoke.sk
 

Svorená pre vašu ruku
Dôsledkom modernej doby sú výrobcovia vo viacerých odvetviach nútený svoje zariadenia vyrábať v čoraz menších prevedeniach. Výnimkou pri tomto trende nie je ani oblasť vapingu. Jeho dokonalým príkladom je nový POD systém od spoločnosti Innokin s označením I.O . Ten je svojimi kompaktnými rozmermi tým najmenším POD-om ktorí ste držali v ruke. Rozmermi je I.O menší ako klasická cigareta (87x13,9x8mm) a je ultraľahký ! Navyše, na rozdiel od svojej konkurencie má telo vyrobené z nerezovej oceli, čo zariadeniu pridáva nie len na dizajne, ale aj na celkovej odolnosti voči poškodeniu.

http://e-smoke.sk/img/cms/I.O_4.jpg

Ovládanie I.O POD-u
Samotná manipulácia s I.O je veľmi jednoduchá a intuitívna. Nakoľko I.O nedisponuje žiadnym tlačidlom, poťah je automatický. POD si stačí jednoducho priložiť k perám a začať poťahovať. Aktuálny stav batérie pritom budete mať neustále pod kontrolou vďaka indikátoru na prednej strane zariadenia.

INNOKIN I.O POD www.e-smoke.sk

Dva typy POD nádržky
I.O je typickým zástupcom MTL zariadení. Svoj poťah ústa-pľúca si vychutnáte vďaka dvojici rozdielnych POD nádržiek so vstavanými žhaviacimi hlavami, ktoré sú súčasťou balenia. Odpor 1,4ohm je pritom pri oboch rovnaký, líšia sa však použitým materiálom - kanthal, respektíve keramika. Kapacita nádržky sa s ohľadom na kompaktné rozmery tohto zariadenia vyšplhala na príjemnú hodnotu 0,8ml.

INNOKIN I.O POD www.e-smoke.sk

Jednoduché plnenie
Ako býva zvykom, pri POD systémoch je plnenie riešené malým otvorom na spodnej strane nádržky. Samotný plniaci otvor je tesnený malou zátkou, ktorú stačí z POD-u povytiahnuť, a po plnení znova nasadiť späť.

INNOKIN I.O POD www.e-smoke.sk

Vďaka menším rozmerom je možné INNOKIN I.O schovať hocikam a mať ho neustále pri sebe. Práve preto ho ocenia predovšetkým slabší fajčiari a začiatočníci, ale vynikajúco poslúži aj keď potrebujete niečo záložné do vrecka. 

Parametre:
Rozmery:  87mm x 13,9mm x 8mm

Výstupný výkon: 5,5W-8,5W
Podporovaný odpor: 1,4Ω
Batéria: 310mAh
Nabíjanie: micro USB port (5V/0,88A)
Objem: 0,8ml

Obsah balenia:
1x INNOKIN I.O POD systém
1x INNOKIN POD 1,4Ω Kanthal
1x INNOKIN POD 1,4Ω Ceramic
2x adaptér na plnenie
1x micro USB kábel
1x návod

Záruka na výrobok 24 mesiacov
Batéria životnosť: 6 mesiacov

Batéria k elektronickej cigarete (e-inhalátoru) je tovar, ktorý podlieha bežnému opotrebeniu jej používaním. Minimálna životnosť batérií je 6 mesiacov. Záruka 24 mesiacov sa samozrejme vzťahuje na výrobné chyby. Úbytok alebo úplná strata kapacity po 6 mesiacoch je spôsobená bežným opotrebovaním batérie, takže nie je možná reklamácia.

Komu nie je E-inhalátor určený?

 • užívateľom mladším ako 18 rokov

 • nefajčiarom

 • tehotným a dojčiacim ženám

 • ľuďom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Hodnotenie 
2020-01-02

Sklamanie

Najskôr bol môj názor že ide naozaj o super podík so super chuťou neskutočne lacným cartridge ale teraz viem že tá cena sa niekde musela ukázať. Pri odpájaní nabíjacieho konektoru sa mi vytiahla spodná časť podu ktorá tam bola len tak nastrčená. Asi sa prerušil kontakt lebo odvtedy pod nefunguje.

  Hodnotenie 
  2019-12-26

  Jozef Rac

  Super pod podla ma potencial byt najlepsi pod doteraz co bol.A ne jako prehnane vychvalovany Caliburn.

  Tento pod Lacny skoro zadarmo
  Super chut
  Potach neskutocny ako s cigarety

  A kolko stoja nove cartige ? Sak to je jak zadarmo
  No neskutocne chvalim toto sa podarilo.

  • Pre 3 z 3 je táto recenzia užitočná.
  Hodnotenie 
  2019-12-18

  Matrin

  Innokin I.O pod je úplná topka ako náhrada za cígo. Dokonale dáva pocit reálnej cigarety. Perfektný hit pri každom šluknutí s dostatočnou hustotou a chuťou.A s touto cenou je bezkonkurenčný. Jediné mínus je už druhé a každé ďalšie plnenie.

  • Pre 1 z 1 je táto recenzia užitočná.

  Napísať hodnotenie

  Napísať hodnotienie

  Innokin I.O POD 310mAh sada

  Innokin I.O POD 310mAh sada

  POD systém s tými najkompaktnejšími rozmermi, vstavanou batériou a presvedčivým podaním chuti. Predstavujeme Vám Innokin I.O POD systém. Elegatné telo z nerezovej oceli disponuje monočlánkom s kapacitou 310mAh. O dokonalý MTL poťah sa pri I.O postará žhaviaca hlava s odporom 1,4 ohm. Kapacita cartridge pri tomto POD systéme je 0,8ml.

  Otázka (0)

  Žiadna otázka


  Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
  Položiť otázku
  Skryť formulár
  Captcha

  Príslušenstvo

  30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

  Prevziať